سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۹:۴۰ بعد از ظهر

بررسی مسائل پیرامون واگذاری معدن بافق باحضور استاندار یزد

کد خبر: 41474
تعداد بازدیدکننده: 101
تاریخ: ۰۱ خرداد ۱۳۹۳

فرماندار بافق از برگزاری جلسه ای برای بررسی نحوه واگذاری معدن بافق باحضور استاندار یزد خبر داد.

سید مهدی طلایی با بیان این مطلب به ایلنا گفت: صبح امروز چهارشنبه جلسه ای با حضور اعضای شورای شهر بافق، معاون سیاسی، مدیرکل حوزه استاندار و نماینده اداره کل اطلاعات در حضور استاندار یزد برگزار شد و مسائل پیرامون واگذاری معدن بافق مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد تا شورای شهر بافق پیشنهادات خود را درباره متمم قرارداد واگذاری به فرماندار اعلام و با حضور مشاورین حقوقی استاندار یزد مسئله بررسی، مصوب و به تهران انعکاس داده شود.

فرماندار بافق گفت: در حال حاضر ۷۱/۵ درصد سهام معدن بنابراعلام صندوق بازنشستگی فولاد به آنان واگذار شده که ما خواستار ارائه قرارداد واگذاری به آنان شده ایم.

وی همچنین از ارائه بالاترین قیمت فولاد خوزستان برای خرید ۲۸/۵ درصد معدن در فرابورس خبر داد و گفت: این شرکت در صورتی مالک این بخش خواهد شد که متمم قرارداد را که دربرگیرنده خواسته های استان و شهرستان است، بپذیرد.

فرماندار بافق با تاکید بر دستور معاون اول رئیس جمهور مبنی بر توقف واگذاری برای تامین نظرات شهرستان و استان گفت: با توجه به انفال بودن معدن، اینکه آیا معدن قابلیت واگذاری دارد یا خیر نیز همزمان در دست پیگیری است.

۱۱ نظر

 1. امید می‌گه:

  بزک نمیر بهار میاد کمبزه با خیار میاد…………………………..

 2. پاگنده می‌گه:

  اولا چائی شیرینی تخمه ای چیزی کم آوردید بگید براتون بیاریم سرتون گرم بشه اصلا ببینم مطمئنید این جلساتتون برا سنگ آهنه برا تامین پول برا کارهای زمین مونده یزد نیست

 3. ناشناس می‌گه:

  ببخشید هنوز میخواین بررسی کنید معدن جز انفال هست یا خیر بعدشم میگین میخواین متمم قرارداد بنویسید برا واگذاری به فولاد اهواز شما که هنوز چیزی نمیدونید پس قطعا تصمیمی هم نمیتونید بگیرید

 4. mahmood می‌گه:

  خسته نباشید.وقتی چندین سال پیش از خصوصی سازی جلوگیری شده چرا باز به دنبال خصوصی سازی هستند.مثل اینکه طمع زیادی دارند که دست از سر ما بر نمیدارندو به دنبال تغییر قانون هستند

 5. کبیر می‌گه:

  …..قانونی قابل واگذاری نیست مگر اینکه.

 6. جعفر می‌گه:

  کارگران عزیز به اعتصاب خود ادامه دهید
  بافق از آن همه بافقی هاست
  پس به کارگران بپیوندیم
  ما پیروزیم

 7. بافقی دلسوز می‌گه:

  خسته نباشیدوبه امیدپیشرفت بافق

 8. بافقی می‌گه:

  باشه اقای بخش خصوصی تماس گرفتند وگفتند همه خواسته های شما را اجرا می کنم حتی به خاطر مسولین بیشتر انجه خواسته اند (خوب مردم راسرکار گذاشته اید)

 9. ناشناس می‌گه:

  جناب اقای تشکری چرا اینقدر مردم بافق عزیز ساده اند؟؟؟کارخانه های اردکان و معدن غضب شده چادرملو احتیاج به آب دارد.برنامه ریرزی شده که سنگ آهن مورد نیاز فولاد خوزستان را از بافق تامین کنند و آنها آب اردکان را تامین کنند.حالا استاندار اردکانی پیگیر ابطال واگذاری است یا تحقق آن؟؟؟تابش در دیدار وزیر اقتصاد خواهان ابطال بوده یا اجرای واگداری؟؟؟چرا فریب ظاهر سازی های سالوسان را می خورید؟؟؟ببینید چقدر دنیای کثیفی است انگار اینجا اسراییل است نه استان یزد. بهوش باشید و سریعتر فقط خودتان با مسئولین خوزستان صحبت و اعلان نمایید که مردم شجاع بافق اجازه ارسال یک گرم سنگ به خوزستان را نمی دهند و برای ایصال آب به اردکان بجای سنگ پسته و ارده اردکان را بخرند.
  Reply

 10. دلسوز می‌گه:

  من نمی فهمم که چرا منابع تجدید ناپذیر مملکت را اینگونه چوب حراج به ان می زنند این سرمایه ها باید از خام فروشی خارج شودچرااین موضوعات را کسی نمی فهمد چرا ؟؟؟

 11. بافقی می‌گه:

  با سلام.قابل توجه امام جمعه.فرماندار.شوراها.نماینده مجلس اقای دخیل عباس:ما تا خرین لحظه در صحنه ایم ما تا تحقق دولتی ماندن کامل شرکت سنگ اهن از راه قانونی در صحنه ایم ودست از این اعتصاب نمی کشیم.فقط وفقط سنگ اهن باید دولتی کامل باشد