سه شنبه ۴ام آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۳۲:۲۵ قبل از ظهر

۱۶ هزار و ۶۵۴ تلفن ثابت در این شهرستان

کد خبر: 41740
تعداد بازدیدکننده: 74
تاریخ: ۰۵ خرداد ۱۳۹۳

سرپرست مخابرات بافق با اشاره به ۱۶ هزار و ۶۵۴ تلفن ثابت در این شهرستان، گفت: شهرستان بافق از نظر درآمدی در بخش تلفن ثابت جایگاه دوم را در استان دارد.

IMG_1000436
محمدبرزگری بافقی در گفت و گو با «بافق فردا» اظهار کرد: ۱۶ هزار و ۶۵۴ تلفن ثابت در شهرستان بافق فعال و ضریب نفوذ ثابت شهرستان ۳۸ و دو دهم درصد است.
سرپرست مخابرات بافق با اشاره به ضریب نفوذ نزدیک به ۴۳ درصدی تلفن همراه، افزود: ۱۸ هزار و ۸۳۱ تلفن همراه نیز در شهرستان وجود دارد.
وی خاطرنشان کرد: شهرستان بافق از نظر درآمدی در بخش تلفن ثابت جایگاه دوم را در استان دارد.
وی با اشاره به برنامه توسعه «ای دی اس ال» شهرستان، عنوان کرد: اکنون بیش از ۲ هزار و ششصد مشترک ADSL مخابرات را در شهرستان داریم.
وی با اشاره به میانگین درآمدی هر خط «ای دی اس ال»، افزود: شهرستان بافق از نظر درآمدی در این بخش در جایگاه نخست شهرستان های استان قرار دارد.
برزگری خاطرنشان کرد: ۱۸ مرکز تلفن ثابت و ۴۰ سایت تلفن همراه در سطح حوزه فعالیت این مخابرات فعال است.
سرپرست مخابرات بافق درباره برنامه های آینده و در دست اقدام این مرکز، گفت: توسعه تلفن بلوارهای انقلاب و امام جعفرصادق و شهرک صنعتی که بخشی از عملیات کاری آن انجام شده از جمله برنامه های مدنظر یا در دست اقدام است.

۳ نظر

 1. محمد says:

  با تشکر از زحمات آقای برزکری خسته نباشید

 2. Anonymous says:

  با سلام :
  ضمن تقدیر و تشکر از این عزیز بزرگوار ،عاجزانه تقاضا داریم بابت رفع عیوب تلفن های ثابت حوالی مسکن مهر اقدام نمایند . باتشکر فراوان

 3. ناشناس says:

  باسلام اقای برزگری خسته نباشی.اگه میشه سری به بلوارانقلاب۲۶بزنیدالان نزدیک یک سال ونیم هست که درخواست انتقال خط دادم ولی کسی توجهی نکرده والان بلاتکلیف هستیم باتشکراززحمات شما.اهالی انقلاب ۲۶

نظرتان را بنویسید