جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۵:۳۴ بعد از ظهر

۱۶ هزار و ۶۵۴ تلفن ثابت در این شهرستان

کد خبر: 41740
تعداد بازدیدکننده: 133
تاریخ: ۰۵ خرداد ۱۳۹۳

سرپرست مخابرات بافق با اشاره به ۱۶ هزار و ۶۵۴ تلفن ثابت در این شهرستان، گفت: شهرستان بافق از نظر درآمدی در بخش تلفن ثابت جایگاه دوم را در استان دارد.

IMG_1000436
محمدبرزگری بافقی در گفت و گو با «بافق فردا» اظهار کرد: ۱۶ هزار و ۶۵۴ تلفن ثابت در شهرستان بافق فعال و ضریب نفوذ ثابت شهرستان ۳۸ و دو دهم درصد است.
سرپرست مخابرات بافق با اشاره به ضریب نفوذ نزدیک به ۴۳ درصدی تلفن همراه، افزود: ۱۸ هزار و ۸۳۱ تلفن همراه نیز در شهرستان وجود دارد.
وی خاطرنشان کرد: شهرستان بافق از نظر درآمدی در بخش تلفن ثابت جایگاه دوم را در استان دارد.
وی با اشاره به برنامه توسعه «ای دی اس ال» شهرستان، عنوان کرد: اکنون بیش از ۲ هزار و ششصد مشترک ADSL مخابرات را در شهرستان داریم.
وی با اشاره به میانگین درآمدی هر خط «ای دی اس ال»، افزود: شهرستان بافق از نظر درآمدی در این بخش در جایگاه نخست شهرستان های استان قرار دارد.
برزگری خاطرنشان کرد: ۱۸ مرکز تلفن ثابت و ۴۰ سایت تلفن همراه در سطح حوزه فعالیت این مخابرات فعال است.
سرپرست مخابرات بافق درباره برنامه های آینده و در دست اقدام این مرکز، گفت: توسعه تلفن بلوارهای انقلاب و امام جعفرصادق و شهرک صنعتی که بخشی از عملیات کاری آن انجام شده از جمله برنامه های مدنظر یا در دست اقدام است.

۳ نظر

 1. محمد می‌گه:

  با تشکر از زحمات آقای برزکری خسته نباشید

 2. ناشناس می‌گه:

  با سلام :
  ضمن تقدیر و تشکر از این عزیز بزرگوار ،عاجزانه تقاضا داریم بابت رفع عیوب تلفن های ثابت حوالی مسکن مهر اقدام نمایند . باتشکر فراوان

 3. ناشناس می‌گه:

  باسلام اقای برزگری خسته نباشی.اگه میشه سری به بلوارانقلاب۲۶بزنیدالان نزدیک یک سال ونیم هست که درخواست انتقال خط دادم ولی کسی توجهی نکرده والان بلاتکلیف هستیم باتشکراززحمات شما.اهالی انقلاب ۲۶