سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۹:۵۲ قبل از ظهر

بارها مسئولان شهر و مردم را در جریان خصوصی سازی قرار داده ام / هیچگاه به شهر و زادگاه خود خیانت نکرده و نخواهم کرد

کد خبر: 41848
تعداد بازدیدکننده: 2621
تاریخ: ۰۶ خرداد ۱۳۹۳

 محمد جواد عسکری، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، طی مصاحبه با بافق امروز، در مورد بحث خصوصی سازی شرکت تحت مدیریت خود، چنین اظهار داشت: بحث خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی، بحث مربوط به این روزها نیست. اصل خصوصی سازی طبق بند ج تبصره دهم قانون بودجه سال ۷۸ مبنی بر واگذاری ۷۰ درصد از این شرکت، به صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد آغاز شده است. در همان تاریخ ۳۱ درصد از معدن سنگ آهن گل گهر را نیز به صندوق دادند.

     وی همچنین اشاره کرد: به دنبال آن، طبق مصوبه هیئت وزیران، در تاریخ ۸۱/۱/۲۱ سهام این شرکت، از شرکت ملی فولاد ایران، به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی (ایمیدرو) واگذار شد (تصویر شماره ۱) که در این انتقال، انتقال دهنده یعنی شرکت ملی فولاد ایران و انتقال گیرنده یعنی ایمیدرو ، ذیل آن را امضاء کرده اند و مدیرعامل شرکت سنگ آهن، در آنزمان و در این انتقال، نه نقشی داشته و نه نیازی به امضای آن بوده است. یعنی در زمانی که سهام شرکت سنگ آهن از یک مجموعه به مجموعه دیگر، منتقل می شده، نه نیازی به امضای مدیرعامل آن بوده و نه مدیرعامل می توانسته در اجرا یا عدم اجرای این انتقال نقشی بازی کند. حال چگونه است که برخی از همشهریان، بصورت ناآگاهانه و برخی از افراد مغرض بصورت آگاهانه، بنده را به عنوان مدیر این مجموعه، محکوم می کنند که در واگذاری شرکت به صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد و یا مسئله فروش سهام در فرابورس، دخیل بوده و در جهت اجرای این مسئله، اقدام و یا امضایی کرده ام.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی، در ادامه با اشاره به نامه مهندس نعمت زاده به معاون اول رئیس جمهور، تصریح کرد: در نامه ای که آقای نعمت زاده به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت در تاریخ ۹۳/۲/۲۱ به جناب دکتر جهانگیری ومعاون اول محترم ریاست جمهوری نوشته است نیز عنوان کرده است که این وزارتخانه ـ یعنی وزارت صنعت، معدن و تجارت ـ در رابطه با واگذاری شرکت سنگ آهن مرکزی که ۷۱/۵ درصد سهام ان پس از کسر سهام ترجیحی (کارکنان) به موجب مصوبه مورخ ۹۱/۷/۲۲ و مصوبه ۹۲/۷/۲۸ هیات محترم وزیران بابت رد دیون به صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد تخصیص یافته و عرضه ۲۸/۵ درصد آن نیز بصورت مزایده عمومی در فرابورس، در تاریخ ۹۲/۱۲/۲۴ بر اساس مصوبه هیئت محترم واگذاری مورد تصویب قرار گرفته است، هیچگونه دخالت و اختیاری ندارد (تصویر شماره ۲) . سوال بنده از همشهریان عزیزم این است، وقتی وزیر صنعت که تمامی این شرکت و اموال و دارایی هایش، در اختیار و تحت نظر او بوده، می گوید بنده در این واگذاری اختیاری ندارم، چگونه است که براحتی بنده را متهم به خیانت می کنند و می گویند عسکری، اینها را واگذار کرده است.؟!!

محمد جواد عسکری، در ادامه ضمن گلایه از برخی همشهریان، که وی را متهم به خیانت کرده اند، اظهار داشت: بنده بابت بحث واگذاری شرکت، نه اختیاری داشته ام و نه نیازی به امضای بنده بوده است. نه امضایی داده ام و نه خیانتی مرتکب شده ام و نه خیانتی خواهم کرد. بنده نیز بافقی ام و گذشته ام نشان می دهد که تا توانسته ام، برای بافق کارکرده ام و متاسفم از اینکه امروز، کسانی که اختلافات شخصی داشته اند، به دروغ به بنده تهمت خیانت و وطن فروشی می زنند. اسنادی هست که نشان می دهد از روز اولی که مدیریت این شرکت را به دست گرفتم در جهت توسعه شهر، در مورد همین بحث خصوصی سازی، از طریق مجاری قانونی، اقدام کرده ام.

وی در مورد بحث انفال نیز خاطرنشان کرد: به کسانیکه امروز، ادعا می کنند عسکری، می خواهد این معدن را جزو انفال نداند و بشمار نیاورد، طبق اسنادی که می بینید، می گویم که اولین کسی که بحث انفال معادن چغارت و سه چاهون را پیش کشید و محکم کاری کرد، خود بنده بودم. در تاریخ ۹۱/۳/۲ یعنی دوماه بعد از اینکه مدیریت این شرکت را بر عهده گرفتم، طی نامه ای، با هماهنگی مهندس جعفری سرپرست وقت ایمیدرو، پیشنهاد دادم تا پروانه بهره برداری معادن چغارت و سه چاهون را از شرکت سنگ آهن مرکزی به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) منتقل شود که در تاریخ ۹۱/۵/۲۵ این دو پروانه به ایمیدرو منتقل شد (تصاویر شماره ۳) و همین مسئله باعث شد که اکنون بحث انفال این معادن پیش بیاید و گرنه اگر بنام شرکت باقی مانده بود، می توانست در قیمت گذاری بیاید و بصورت خصوصی واگذار شود. بنابراین همانطور که از اسناد مشخص است، در بحث انفال، بنده از همه دوستان پیشتاز تر بودم.

                       

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی در ادامه با اشاره به مصوبه ۹۱/۷/۲۲ هیئات وزیران، مبنی بر واگذاری این شرکت به صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد اظهار داشت: بلافاصله بعد از این مصوبه، بعنوان یک بچه بافقی، مراتب را به اطلاع دوستان و مسئولین شهر رساندم. از طریق مسئولین وقت، نماینده محترم مجلس، امام جمعه معزز، اعضای شورا و فرماندار وقت، هم اقای صمدی سرپرست فرمانداری و هم اقای خاوری فرماندار وقت بافق، دو نامه به تاریخ ۹۱/۸/۲۳ با هماهنگی استاندار محترم وقت، آقای فلاح زاده، به ریاست محترم جمهوری اقای دکتر احمدی نژاد و مهندس غضنفری وزیر وقت صنعت، معدن و تجارت فرستاده شد (تصاویر شماره ۴)  و در آن دونامه، موارد درخواستی مسولین، که این موارد، در این چند روزه بارها از طرف مسئولین شهر و شورا، بیان شده، ذکر شده و درخواست شد مشکلات زیرساختی، صنایع جوار معدنی و توسعه و ابادانی شهر، مورد توجه قرار گیرد. این وظیفه ای بود که برعهده بنده ، به عنوان مدیرعامل بومی شرکت، قرار داشت و این موضوع را هم در آبانماه و هم در دی ماه همان سال یعنی سال ۹۱، دوبار اطلاع رسانی کرده و هر دوبار، درخواستهای شهر را به گوش مسئولین رده بالای کشوری رساندیم.

در ضمن، در اکثر کنفرانسهای خبری ام، چه در سطح شهر، در مهدیه، در هتل نیکان و در جلسات خبرنگاری داخلی و خارجی، بارها این مسئله واگذاری و رد دیون را بنده اعلام کردم. جالب اینجاست که اکنون از طرف عده ای که متاسفانه، موج سوار تمامی حرکات عمومی مردمی هستند، بنده متهم به لاپوشانی، پنهانکاری و فریب و خیانت می شوم.

محمد جواد عسکری در ادامه با اشاره به سهام ترجیحی کارکنان افزود: کار دیگری که در این زمینه بنده انجام دادم، این بود که برای اینکه حقی از کارگران ضایع نشود، از آنجا که ۵ درصد سهام کارکنان در اختیار صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد بود و ما تنها ۶۷/۵ درصد از سهام را به صندوق واگذار کرده ایم، گفتم که فرم پر کنند تا با تحویل فرمها، کارکنان، زودتر به سهام خود برسند و تا این اتفاق نمی افتاد، عملاً سود این۵ درصد نیز در اختیار صندوق می ماند، جالب اینجاست که برخی آمدند و همین مسئله را نیز دستاویزی قرار دادند و مسایل را به گونه ای دیگر درآوردند. بنده بعنوان یک بچه بافقی، موافق این هستم که باید حقوق مردم بافق، داده شود اما باید در مسیر و چارچوب قانون، به این نتیجه برسیم.

وی در پایان ضمن تاکید بر وفاق و وحدت مردم و مسئولین شهر، اشاره کرد: برای بنده که بعنوان یک مدیر بومی، زحمت کشیدم و خدا می داند که دلم برای شهرم می سوزد، قدری جای دلسردی است که از همشهریانم ، بی انصافانه، بی مهری ببینم. نباید مدیران خودمان را دلسرد کنیم. وقتی ما اینگونه عمل کنیم، نباید انتظار داشته باشیم که غریبه ها و غیربومی ها، دلشان برای شهر ما بسوزد. وقتی تفرقه و نفاق، جای وفاق و وحدت را بگیرد، دیگر نمی توان انتظار داشت که سرمایه گذار، بیاید و در این شهر، سرمایه گذاری کند. مطمئن باشید سرمایه گذاران، اولین چیزی را که می خواهند،امنیت است. امیدوارم، این اتفاق، به عنوان یک فرصت، بتواند مردمان شهر ما را بیدار کند و در چارچوب قانون، خواسته های بحق خودشان را دنبال کنند.

۲۵۱ نظر

 1. آریا می‌گه:

  جناب آقا عسکری ما شما را قبول داریم ، کسانی می خواهند از آب گلالود ماهی بگیرند و شما را تخریب کنند ولی ما تا آخر پشتتان هستیم

 2. عباسعلی می‌گه:

  جنا حاج آقا عسکری شما هیچ خیانتی به بافق انجام نداده ای بلکه با اجرای خصوصی سازی در صدد خدمت به اقتصاد مقاومتی بر آمدی.ما تا پای جان از شما حمایت می نماییم و نمی گذاریم که عده ای معلوم الحال که پشت به معنویات کرده اند به شما توهین نمایند.من از زندگی ساده شما خبر دارم و می دانیم که هیچ گاه دست از ساده زیستی بر نداشته اید.پس به راه خود ادامه داده و نگذارید عده ای راحت طلب به هر کاری دست بزنند.من می دانم شما جانباز جنگ هستید و همیشه مطیع امر ولایت بوده اید.این افرادی که دست به اعتصاب زده اند را با قدرت اخراج نمایید و به جای آنان افراد ارزشی را استخدام کنید.خصوصی سازی لازمه حیات اقتصادی کشور است.اینانی که به شما توهین می کنند از عده ای ضد انقلاب پول گرفته اند و هدفشان ضربه زدن به مدیری ارزشی چون شما است.مگر می شود کسی امام حسین را دوست داشته باشد و به شما بی مهری کند.با جرات می گوییم که کسانی که به شما توهین می کنند ضد انقلابند و باید با آنان همان برخوردی بشود که با منافقین خائن شد.اینان همان رقاصان خارج نشینند.مرگ بر منافقین و ضد انقلاب

 3. مجید شاهی می‌گه:

  معدن چغارت دوست ویار چهل و چند ساله ما مردم بافقه.بهش عادت کردیم همیشه وهمه جا به یادش هستیم بافق نام وآوازه وشهرت خودش را از این معدن گرفته ما مردم شغل وکار و سرمایه ومریضی همه چیز مان را از او داریم پس از دست دادنش برامون خیلی سخته.. با ید باچنگ ودندان حفظش کنیم چرا که آنچه که از دستمان رفت دیگه رفته وبرگشتش کار بس سختیه.یقینا سخت تر از رفتنش .ان چه مرا واداشت به نگارش این چند سطر سخنان گهر بار شما همکار ودوست گرامیه..جناب اقای صباغیان حضر تعالی بیشتراز هر کس مستحضرید که من هم مثل شما فرهنگی هستم وهیچ منافعی در شرکت سنگ آهن ندارم ولی مثل شما دلم برای آینده بافق و سرنوشت نامعلوم ومبهم جوانان آن میسوزه .ولی این اتفاقات شومی که شما ازش نام بردید مثل جابجایی بندر خشک وانتقال مرکزیت تعمیرات لکوموتیو از بافق .عدم تخصیص گاز به ما و ناتمام بودن جاده بافق به یزد حوادثی استکه در دولت شما وزمانی بوده که جنابعالی در استانداری مدیر کل بودید چرا فریاد شما ان روز بلند نبوده وچیزی از شما شنیده نمیشده چرا ان روز سکوت کردید و امروز فریاد ..ندایی در درون من در حال فریاد زدن است که این فریادها ندای حق طلبی مردم نیست این فرصتی که بجهت احساسات پاک وبی آلایش جوانان بافقی ایجاد شده وتعدادی افراد معلوم الحال در جعهت مطامع شخصی و حزبی وگروهی خود دارن از آن سوئ استفاده میکنند امیدوارم این ندای وجدان من در باره شما وبیانات شما در حال خطا واشتباه باشد جناب آقای صباغیان عزیز حتما مستحضرید که جو استانداری فعلی با زمان صدارت دوستان وهمفکران شما خیلی فرق کرده امروز استانداری با ماست وزمان شما برما.امروز استانداری به دنبال حق ماست وان روز به دنبال گرفتن وتضییع حق ما.امروز استانداری بارها بالاترین مقامش با صحه صدر میاد در بین کارگران وحرف انها را گوش میده و زمان شما دستور برخورد با مردم را صادر میکنند .حتما حوادث اردیبهشت۹۱را خوب به یاد دارید.جناب اقای صباغیان عزیز شاید نکته ایی را باید برای شما و مردم شریف بافق یادآوری کنم که دانستن آن خالی از لطف نیستد زمانی که بندر خشک را از بافق به مهریز بردن تعداد زیادی از مردم به استانداروقت پیامک زدند وبه این کار ایشان اعتراض کردند میدانید فرماندار وقت بافق که الان دایه دار حمایت از مردم را به یدک میکشد همین آقای حسین ن در شورای تامین دستور برخورد با کسانی را میده که به استاندار پیام دادند واین برخورد هم صورت میگیره ان زمان چرا شماها سکوت کرده بودید وچرا امروز از خواب خرگوشی خود بیدار شدید ایا انگیزه ایی جز تغییر استاندار وعزل سمتهای داشته وجود دارد؟ چرا ان فرماندار ان روز برخورد میکرد و امروز همرا مردم شده او اگر امروز فرماندار بود ایا همین برخورد امروز را داشت یا دستور دیگری صادر میکرد..محمد رضا جان حتما اطلاع داری که بودجه تکمیل فولاد بافق با تشویق یکی از آقایان که امروز در بافق اعتصاب غذا میکند وخود را حامی جلوه میدهد به شهرک صنعتی مهریز انتقال شده است .من در جلسه ایی همرا ه این آقا بودم که دیدار دکتر کرباسیان مدیر ایمیدرو رفته بود میدانی وقتی من بعنوان یک خبرنگار به روند خصوصی سازی انتقاد کردم همین اقا با تندی به من گفت چرا این موضوع را مطرح کردی وخصوصی سازی دیگه منتفیه.شاید برات جالب باشه که ایشان آن روز از کارخانه کاشی مهریز ومطالبات ان شهر گفت نه خواسته های مردم بافق.امروز همه در استان اتفاق نظر دارند که باید حق مردم بافق ادا بشه اماجلسات شبانه چیز دیگری از ان بیرون میاد امروز معاون سیاسی استاندار از همین شهر ودیاره..اتفاقی که برای اولین بار در تاریخ بعد از انقلاب افتاده است باید قدر بدونیم واز ایشان حمایت کنیم نه اینکه چون من پستی داشتم ودرخواست ارتقا ان را داشتم وحالا اتفاق نیفتاده تمام قصورات وکوتاهیهای دولت قبل را سر این دولت بشکنم این بی انصافی است ..چون تخصص شما تاریخ هست حتما میدانید تاریخ با گذشت زمان پردها را کنار میزند وحقانیت هرکس ان روز مشخص میشود امیدوارم ایندگان برای شما خوب قضاوت کنند.موفق وسربلند وپیروز باشید

  • با خبر می‌گه:

   آقای شاهی مثل اینکه شما زیاد در جریان نیستی. سال۹۰ که توی بافق شورش شد آقای صباغیان که توی استانداری نبود اقای صباغیان از شهریور ۹۱ رفتن استانداری بعدش هم سال ۹۰ کی بود که توی مسجد جامع در دفاع از حق بافق فریاد میزد؟ فکر کنم شما اونروز تو خواب خرگوشی بودی.
   تازه به نظر شما چرا آقای صباغیان رو بردن تو استانداری برای اینکه می خواستن فرماندار عوض کنن و قطعا یک گزینه مناسب برای فرمانداری ایشون بود چرا که توی انتخابات اون سال مجلس ۹۰ درصد مردم بافق به ایشون رای داده بودن
   آیا میدونی همون روزی که حکم صباغیان رو زدن یک ساعت بعدش خبر بازنشستگی فرماندار هم تو شهر پیچید و تا قبلش هیچ خبری نبود؟
   آیا میدونی صباغیان تو دوره ای که مدیر کل پدافند غیر عامل بود تو کشور نمونه شد؟
   مطمئن باش تو دوره کاریش تو استانداری هم تا جایی که در توانش بود پیگیر مسائل شهر بود
   اینم میدونی که رئیس جمهور جدیدکه اومد کلیه استانداران و فرمانداران و مدیر کل ها رو عوض کرد و تنها مدیر کلی که برای چند ماه بیشتر از مدیر کل های دیگه تو استانداری بود و عوضش نکردن صباغیان بود چرا؟ برای اینکه هنوز فرماندار بافق رو عوض نکرده بودن.
   در ضمن تخصص آقای صباغیان فوق لیسانس علوم سیاسی هست صرفا جهت اطلاع شما.

  • ناظر می‌گه:

   من تاجایی که میدونم آقای صباغیان که این همه به ایشون تاختی و غرضی هم داشته اید ربطی به دولت قبل نداشت و برای اینکه ایشون بخاطر محبوبیتی که داشته فرماندار نشود به استانداری برده شد و در اونجا هم اینقدر خوب کارکرد که به همه اثبات کرد که بافقی هر جا باشه باعث ابادانیه و عزت میاره و این را با نمونه شدن اداره کل خودش در بین ۳۲ اداره کل کشوری اثبات کرد. بنظرم ایشون به دنبال ارتقا پست نبود و این تهمتی بیش نیست که رواداشته اید و شما فراتر از تاریخ در درگاه عدل الهی باید پاسخگو باشید. در ضمن از اقای حاجی جواد عسکری هم باید تشکر کنیم و از ایشان حمایت و نبایستی بومی کشی کنیم که ایندگان ما را نخواهند بخشید.

 4. عباسعلی می‌گه:

  حاجی عسکری این شعر تقدیم به شما شما نمونه بارزی از مجاهد فی سبیل الله هستید.وقتی چهره معصوم شما را می بینم به گریه می افتم که چگونه مورد ترور شخصیت واقع می شوید.غمگین نباشید شهید بهشتی نیز مورد توهین ضد انقلاب قرار گرفت.شما مصداق بارز این شعرید:
  امروز اگر چه جبهه‌ی ما اقتصاد ماست
  اما هجوم‌ها همه بر اعتقاد ماست
  ما ایستاده‌ایم، دماوند زاده‌ایم
  آزادگی و نیکدلی در نهاد ماست
  هیهات از اینکه روی به بیگانگان کنیم
  «لبیک یا حسین» شعار و نماد ماست
  ما مطمئن به نهضت و سرباز رهبریم
  دشمن همیشه زخمی از این اعتماد ماست
  بعد از عروج سرخ شهیدان انقلاب
  نوبت به ما رسیده، زمان جهاد ماست
  حالا مقاومت همه‌اش با قناعت است
  یعنی همیشه چاره‌ی ما، اعتقاد ماست

  پیش به سوی خصوصی سازی کامل سنگ آهن در سایه حمایت های جواد عسکری مظلوم.مردم بافق باید در این جنگ اقتصادی قناعت پیشه نمایند.

 5. علی می‌گه:

  حاجی جواد تشکر تشکر تشکر..همه میدانیم شما به بافق خیانت نمکنی.. یقینا نصر وپیروزی با شماست چون توده. مردم با شما هستند

 6. محمد می‌گه:

  سلام و خسته نباشید
  حاج آقای عسکری ما خودمان می دانیم که شما مقصر نیستید و این را هم می دانیم که ده نفری بیشتر نیستند که فضا را متشنج و بر علیه شما کار می کنند یا خواسته یا ناخواسته اسیر احساسات غلط شده و تیر های تهمت نا به جا را به سمت شما نشانه می گیرند ولی خوب شد که این مدارک را گذاشتید تا همه بفهمند که شما آن کسی که فکر می کنن نیستید ایشالله که دلخوری از مردم نداشته باشید زیرا که خود می دانید که مردم بی تقصیرند و آن کسانی که این شایعات کثیف را راه می اندازند اینشاالله در این دنیا خوار و ذلیل و در آن دنیا جوابگوی اعمال خود هستند

 7. رضا می‌گه:

  حاجی نیازی به مدرک نیست ما مردم بافق کارهای شما را دیدیم و احترام میزاریم به زحمت های شما.

 8. محسن می‌گه:

  عسکری هر ادمی از هزار نفر بیست مخالفم داره مهم نیست مخالفا چی می گن مهم کارهای انجام شده شماست .

 9. غلام می‌گه:

  ….عسکری چوب خدا صدا نداره . خیلی .

 10. علی می‌گه:

  سلام
  مطالب را خوندم وبسیار خوب بود به عنوان یک فرهنگی هم افتخار میکنم به کسی که امروز مدیریت شرکت را دارد. فرهنگی بوده وامیدوارم دوستان همشهری ما قبل از هرگونه قضاوتی بررسی کنن چرا ما از نزدیک شاهد کمک های ایشان جهت. توسعه و عمران شهر خود بوده و هستیم و امیدواریم خداوند به ایشان صبر دهد تا بتواند خدمات بیشتری را به شهر ارائه دهد

 11. جوادی می‌گه:

  عباسعلی چند گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 12. بافق می‌گه:

  آقای عسکری اگر راست می گوییدشفاف سازی کنید و بگویید این فتنه ای که آقایان….. و آقای ….. در معدن می خواستند راه بندازند زیر نظرچه شخصی بوده زیرا تمامش به حساب شما نوشته شده

 13. رضا می‌گه:

  سلام٬ خداییش چراهمیشه مابافقیا زودقضاوت میکنیم اون اززمان شهیدبهشتی واینهم ازحالا بخداتوهین وهتاکی به افرادواونم بومی چرا؟؟برویدوبررسی کنین مگه قرارکه ازاسمان واسمون فرشته نجات بیاد؟ وقتی خودمون به فکرخودمون نیستیم چراتوقع ازغریبه داریم دیشب یه عده ایکه واقعا ادم شرمش میکنه وقتی تیپ ولباس وشلوارپوشیدنشونومیبینه واسمون تصمیم میگیرن!!! جناب صباغیان فرمایشات شما متین استادبنده بودین واحترامتون واجب ولی الان زمان وفاقه بایدپاشنه کفشهاروکشیدوبه یاری همه دنبال حفمان برویم. شماازاقای عسکری حمایت کردین یعنی هنوزعرق بافقی بودن دارین تشکر٬ علی ایحال بایستی باهمدلی به اهدافمون برسیم.درضمن اونایی که میگن بایدفلانی بره ٬ نمیگن کی بیاد ؛ بیادکه چکارکنه بیادکه به غریبه خوشخدمتی کنیم!!! بخدابررسی کنین وبعدقضاوت!! ان الله مع الصابرین

  • alitaha می‌گه:

   با سلام سوال از همشهریان خودم

   شما بچه خونه خودت اشتباه کنه.چکارش می کنی

   از خونه بیرونش می کنی یا ازش توضیح میخواهی

   تخریب بومی تا کی
   اگه دیگران قبول نداریم لااقل خودمون قبول داشته باشیم

   بنده خودم از بعضی کارهای حاجی جواد ناراضی ام دلیل نمیشه اینجور

   قضاوت کنم و ……

 14. سلام می‌گه:

  اقای عسکری خداقوت طولی نخواهدگذشت که همه حقایق وشیطنتهای …..ودیگرعوامل ساده لوح ودست نشانده راخداوندروخواهدکرد

 15. گودالو می‌گه:

  بعنوان یکفردبافقی که دیشب درجمع معترضان حضورداشتم توهین به بچه بافقی راتاب نیاورده ومعتقدم آب به آسیاب دشمن ریختن است وحداقلش اینه که تهرانیهاواصفهانیهااین حرکت رایک نمره منفی درکارنامه اقتصادیمان ثبت خواهندکردکه اصلابرای چشم انداز۵ساله بافق وبافقی خوشایندنیست دوستان بیاییدبدورازهرگونه غرض وتسویه حسابهای شخصی وحزبی مدیربومی راحمایت کنیم

  • بافقي روستايي می‌گه:

   سلام مااینقدر ثروت داریم که هیچ نیازی به تهرانی و اصفهانی نداریم که نگران ان باشیم و فقط نیاز به همدلی و وحدت داریم تا بتوانیم از همه ثروتهای خدادی مان استفاده کنیم. فقط همدلی و یکدست بودن و یکرو بودن. در ضمن باید از بومی حمایت کنیم.

 16. شهروند متاثر می‌گه:

  با سلام اقای حاج جواد عسکری خسته نباشید میدانید مردم ما چگونه هستند فقط کافیه که در میان انها چند نفری شروع به شعار دادن کنند بقیه مردم انها را همراهی میکنند حالا نمیگویند که کار خوبی هست یا نه (قضیه مردم ما مثل کوفی ها بوده ۲ سال پیش چه میگفتند حالا چه میگویند )پس ما اهل کوفه هستیم شما هم تنها میمانید (حیف این همه زحمتی که کشیدید
  بافقی=غریبه پرست

 17. امیر می‌گه:

  امان ازآدمهایکه واقعیت رامیدانن ولی بافریب دیگران آخرت خودرامیفروشن.وبه یک بچه بسیجی توهین میکنن

 18. بافقی دلسوز می‌گه:

  یادم هست دراولین جلسه مردمی درمسجدجامع آقای عسکری گفتندکه چه بخواهیم ونخواهیم خصوصی سازی سیاست دولته وانجام میشه وازسیاست دولت واصل ۴۴ است

 19. ففه می‌گه:

  حاجی جواد واقعا آقا

 20. علی می‌گه:

  جناب آقای مهندس عسکری ماازشماگله ای نداریم این حرفهاهم توسط انگشت شماری است که انشاءالله خداازگناهشون بگذره زیراکه به دروغ می گویند

 21. روح ا... می‌گه:

  آقایان کور خوانده اند ما یک تار موی حاج آقای عسکری را با هیچ چیز عوض نمی کنیم حاج آقا خواهشمندیم به کوری چشمشان صحنه را خالی نکنیداصلا فکرش را هم نکنید د .

 22. دلسوز می‌گه:

  وتعزمن تشاوتذل من تشابرادربسیجی عسکری عزیزغم مخورتمام این تهمتهاودروغهابه پای یک روز از غصه های شهیدبهشتی وجدش اباعبدالله ع نمی رسدخدایاورراست گویان وصالحان است ….و…. دندانشان دردمی کندافتضاحات بعضی ازاقایان دریزد اگربرملاشودانوقت معلوم می شودچه کسی پاک است وبازیگر نیست

 23. هموطن می‌گه:

  حاجی جواد تو می توانستی به مردم اطلاع رسانی کنی که نکردی و این کاغذ بازی ها بازی با کلمات وفریب دادن اذهان مردم است تو متاسفانه …مشاوران خوبی نداشتی .

 24. سید... می‌گه:

  حاج آقای عسکری سلام وخداقوت…تشکر میکنیم ازشما/
  ((چرا حضرتعالی زودتر این اسناد ومدارک رو به مردم نشان ندادید که حرف وحدیث پشت سر حضرتعالی نباشه))
  //دست علی یارت خدا به همراهت بچه بافقی عزیز

 25. رسول می‌گه:

  قابل توجه افراد خیانتکار که نمی خواهند بافق پیشرفت کند و می خواهند بههر قیمتی شده جلو این طرحها ازجنله گندله وفولاد کسری و افزایش خط کنسانتره و غیره را بگیرند

 26. ناشناس می‌گه:

  با عرض سلام خدمت برادر بسیجی جانباز جناب آقای حاج محمد جواد عسکری بر خود واجب دانستم تا قبل از هر چیز از زحمات بی کران وبی منت شما تشکر چقدر دانی کنم نمی دانم چرا بعضی ها عینک بد بینی به چشم خود زده کورکورانه تحت تأثیر حرف های افراد سودجو فرصت طلب که می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند قرار می گیرند خواستم گوشه ای از خدمات ارزنده شما که اینجانب میدانم باز گوکنم از بدو ورود مدیریت شما تا به حال حدود ۹۸۸ نفر در شرکت به کار گیری شدند نصب سه عدد دستگاه آب شیرین کن در سطح شهر پیگیری گندله سازی ومشخص نمودن شرکت پیمانکار جهت تجهیز کارگاه _پیگیری و استاری

 27. علی می‌گه:

  اقای عسکری حسن نیت شما معلوم بوده وهست اقایانی که از اقدامات پیش تعیین شده در پی تخریب شما یک مشت ادم …. را جلو انداختند وخود به نظاره ای کار نشته اند واین افراد کسانی هستند که باشما رابطه دارند وقصد ریاست دارند و بافقی هستند بماند

 28. بافقی زاده می‌گه:

  حاج اقا قبوله که شماخیلی زحمت کشیدیدوشاید گفته هایتان همه راست باشداماوقتی اقای شاهی جهت حمایت ا زشما،مغرضانه فردی دلسوز مانند اقای صباغیان راباکلمات تندش مورد بی مهری قرارمیدهد انسان رابه شک میاندازد. اقای شاهی شما که دریزد ساکن هستیدلطفامشکلات یزد راپیگیری کنیدذ

 29. بافقي می‌گه:

  واقعا که بعضی ها برای اینکه به پستی برسند حاظرند بچه بافقی دیگری را خراب کنند
  جناب آقای عسکری محکم و ثابت قدم حرکت کن و دلگیر از این حرکات ضد ارزشی نکن

 30. جواد می‌گه:

  آقای عسکری قول های داده شده به مردم بافق را که دو سال قبل گفتید سکوت کنیدتا بافق را به قطب معدنی و اقتصادی تبدیل کنم چه شد؟؟چرا جواب نمی دهید؟؟حداقل کارخانه فولاد بافق را چه کرده اید؟؟؟چند درصد پیشرفت داشته؟یا کامل متوقف است؟؟؟مردم اینقدر ها ساده نیستند که کپی چند نامه را به آنها نشان بدهید و بگویید کوتاهی نکرده ام.ای کاش شما هم مثل اردکانی ها یا بهابادی ها بودید.ضمنا لطفا پاسخ مرا بدهید…

 31. باشرف می‌گه:

  چرا عده ای در سایت قصد دارند آقای عسکری را مقدس کنند و اشتباهات ایشان را پاک کنند؟

 32. سیروس می‌گه:

  همشهریان عزیزم سلام لطفادراین شرایط حساس بصیرت داشته باشیدواسیراحساسات نباشید مطمئن باشید همه چیز روشن میشود بعضی میخواهند به منافع خود برسند ودر این راه ازاحساسات مردم نهایت استفاده رامیکنند لطفا خودرا هیزم آتش جهنم نکنید برای هیچ ”’حاج آقای عسکری حرکت دیشب چند نفر ساده که فریب خورده اند بحساب همه نگذارید

 33. شوش می‌گه:

  آقای عسکری از این عوام فریبی دست بردارید.

 34. Ali می‌گه:

  اقای جواد عسکری وقتی مشاور شما …. و….چند نفر میذارید که هیچ کدوم بافقی نسیتن بهتر از این نمیشه مثلا ……..

 35. شهیدی می‌گه:

  کارت بسیج آقای عسکری کی صادر گشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  آقای عسگری شما مقصرید و باید جوابگو باشید.
  جناب عباسعلی ساکت شید

 36. محمد می‌گه:

  دوباره راه را گم نکنیم ما باید باهم حقوق بافق را پیگیری کنیم

  عسکری باید باشد چون توان دارد و صبور است

  صباغیان و تشکری و … هم باید پیگیریهایی دیگر را در جبهه ای دیگر انجام دهند برای بافق.

  ما هیچ شکی نداریم که امروز نقطه عطف تاریخی بافق است باید تمام جناحها و تمام دیدگاه ها برای بافق در کنار هم اما در جلسات و جاهای مختلف پیگیری حقوق نمایند.

  هیچ کسی حق ندارد به این نقطه عطف باسیبل قرار دادن یکی از دلسوزان و زحمتکشان شهرمان ، چه عسکری چه صباغیان چه تشکری و … ضربه بزند.

  امروز ماباید دهان افرادی که دنبال تفرقه و تخریبند گل بگیریم

 37. سيد می‌گه:

  اقای عسکری شما دلسوزبافق هستید مصاحبه بجا وخوبی بود أین کار باعث شد تاافراد سود جو که نه فکر شهرونه معدن هستند دستشان روشود بازهم تلاش خود رابراى رضاى خدا واسایش مردم بافق انجام دهید ماهم شما راتنها نمیکذاریم

 38. عباسعلی می‌گه:

  کارگران معتصب اخراج گردند

 39. بافقی دلسوز می‌گه:

  باعرض پوزش من کاربر شماره ۹ هستم مطالبم کامل نیامد
  باعرض سلام خدمت برادر بسیجی و جانباز آقای محمد جواد عسکری بر خود واجب دانستم تا از زحمات بی کران وبی منت شما تشکر و قدر دانی کنم نمی دانم چرا بعضی عینک بد بینی به چشم زده وکورکورانه تحت تاثیر حرفهای افراد سود جو و فرصت طلب قرار میگیرند خواستم بگویم که از بدو ورود آقای عسکری به عنوان مدیرتا به حال حدود ۹۸۸ نفر در شرکت مشغول به کار شده -نصب سه دستگاه آب شیرین کن در سطح شهر -پیگیری و تجهیز گندله سازی -پیگیری و استارت آگلومراسیون -طرح فاضلاب شهری وشروع به کار آن-طرح موزیکال آهنشهر -طرح توسعه خط کنستانتره فرآوری-کمک به تمامی مدارس سطح شهر -کمک به مساجد-در اختیا ر گذاشتن ماشین آلات راه سازی جهت زیر سازی جاده بافق -کمک به دو بانده شدن خیابان مسجد جامع ومهدیه-تجهیز بیمارستان ولیعصر به دستگاهها و امکانات پیشرفته -احداث جاده کمربندی-خرید واحد مسکونی در مشهد و بابلسر -پیگیری احداث جاده چاه گز که به ساغند متصل میشود -پروژه فولاد -جلسات مشاوره عمومی وخصوصی خانوادگی-کمک به جاده گزوئیه
  اینها تنها گوشه ای از کار های آقای عسکری بودکه بنده حقیرمیدانم

 40. جواد می‌گه:

  یاد یه فیلمی افتادم که اسمش بود چند میگیری گریه کنی حالا این نظر دهندهها یا یه نفر که نشسته از خودش اینقدر نظر در کرده چند گرفته خدا میدونه

 41. علی می‌گه:

  بعضی از این اقایان توسط شما به پست ومقام رسیدند ودیشب چنان ذوق میزدند که برعلیه شما شعار داده میشد

 42. مجتبی می‌گه:

  سلام.آقای عسکری در این محیط ها بیشتر احساسات جایگزین عقل می شودشما به عنوان یک مدیر بومی دلسوزصبر کن انشا ا… به خوبی تمام میشودالبته اشتباهاتی داشتی ازجمله بعضی از اطرافیان ولی نقاط مثبت شما بیشتر از این ها هست. موفق باشی

 43. بافقی می‌گه:

  دمت گرم حاجی جواد
  اینهائی که تور را تخریب میکنن پست ومقامشون در این دولت به خطر افتاده فقط فکر منافع خودشونن و نه منافع مردم

 44. علیرضا می‌گه:

  ببخشین چرا عکسای نامه ها اینقدر کوچیکه؟؟؟بزرگم نمیشه که بشه خوندش چطور این دوستان تونستن بخونن و نظر بدن به خدا من موندم

 45. دوست می‌گه:

  آقای عسکری از زحمات شما تشکر میکنم امیدوارم خداوند جواب منافقان رابدهدهیچ ماه ی زیر ابر نه مانده ونه میماند

 46. علیرضا می‌گه:

  راستی اگه ممکنه حاجی جان بگو ببینم چرا باید همیشه یه چند نفر خاص که مد نظر شما هستند توی مناقصه های شرکت برنده بشن اگه ممکنه یه توضیحی هم راجع به این قضیه بدین ممنون میشیم

 47. رضا می‌گه:

  بافقی ها اتحاد اتحاد ،

 48. تفکری می‌گه:

  اقای شاهی برادر ایا این درسته که یک فرهنگی،فرهنگی دیگررابالحن عامیانه خطاب کنه اون هم توسایتی که بازدیدکننده های زیادی دارد.(برات جالبه،اطلاع داری،میدانی ،خواب خرگوشی و…)ازیک معلم خیلی زشته

 49. علی محمد می‌گه:

  احسنت برشمافرزنددلاوربافق (حاج جواد)مطالب واطلاعات جامع وکامل بودوما به دست پرورده شادروان دهستانی وکسیکه دردفاع ازناموس وطن جانباز شده ودرپیشبرد عمران وآبادانی واشتغالزایی بافق قلب خودرامجروح کرده ایمان داریم ونمی گذاریم مدیربومی مان رابادسیسه از ما بگیرند یاتضعیف وتخریب کنند

 50. مسعود رنجبر می‌گه:

  با سلام
  اقای عباسعلی اقتصاد مقاومتی را تعریف کنید و بگویید چگونه با خصوصی سازی سنگ اهن به اقتصاد مقاومتی میرسیم/۵ نمره
  در پاسخ به اقای شاهی هم باید گفت گیرم که صباغیان در استانداری هم بوده پست ایشان چه ارتباطی داشته که دخالت نمایند؟حالا که طالبی را تو استانداری دارید فرماندار بومیتون کو؟

 51. سعید می‌گه:

  سلام امروز کسانی حاجی جواد را خاإن مینامند که جلوگیری ازخصوصی سازی هدفشان نیست انان بر موجی سوارند که کارگران بی اطلاع ان را ساخته اندو دارند هدایت میکنندچند سوال از شما دارم شما که در اردیبهشت ۹۰جواب مردم را با یگان ویژه دادید خاین هستید یا حاجی که حدود ۹۰۰ جوان بافقی را با استخدام سر وسامان داداگر راه اندازی اگلومره،قراردادگندله، فولاد خصوصی، کمک به بیمارستان، پارک بیشه در و….خیانت است ما می خواهیم مدیرمان خاین باشد ما این خیانت ها را دوست داریم شما که در خانه های تیمی دستور کار برای چند نفر معلوم الحال را میدهیدو در حین سخنرانی مسولین اس ام اس می دهیدکه چه کار باید بکنندخاین هستیددوستان عزیز روزی خدابیامرز دهستانی می رفت همین افراد خوشحال بودندتا احمدیه امد مدیریت احمدیه را با حاجی جواد مقایسه کنیدچه کسی خیانت کرده است اقای صباغیان شما که داد از بی کسی میزنید چرا بعد از سخنرانی وقتی به حاجی تعدادی لا ابالی اهانت کردند برنگشتید و جواب انها را ندادیداین خاینین برای رسیدن به پست ومقام با تهمت و افترا هر مدیری را میسوزانند روزی دهستانی و امروز عسکری چند روز پیش استخاره ای گرفتم که درب شرکت بنشینم یا نه به خدای احد و واحد ایه ۳۴ سوره انفال امدترجمه ان[انها چه کردند که خدا عذابشان نکند؟در صورتی که را ه مسجدالحرام را بروی بندگان خدا میبندندوانها سرپرستان و شایسته تولیت ان نیستندسرپرستان ان بجز اهل تقوا نباشندلیکن اکثر مردم اگاه نیستند والله اعلم

  • علی می‌گه:

   بحث استخاره جالب بود :
   چند روز پیش استخاره ای گرفتم که درب شرکت بنشینم یا نه به خدای احد و واحد ایه ۳۴ سوره انفال امدترجمه ان[انها چه کردند که خدا عذابشان نکند؟در صورتی که را ه مسجدالحرام را بروی بندگان خدا میبندندوانها سرپرستان و شایسته تولیت ان نیستندسرپرستان ان بجز اهل تقوا نباشندلیکن اکثر مردم اگاه نیستند والله اعلم

 52. علی می‌گه:

  هنوز یادم نمی رود که می گفتند مرحوم مهندس دهستانی معادن کوچک را از سنگ آهن جدا کرده و جوسازی کردند و خدایش به عنوان یک تحصیل کرده منم باور کردم اما الان سند مکتوب دیدم که بعد از او بود است …./اکنون دوباره تاریخ تکرار می شود

 53. شهرياري می‌گه:

  حاج آقاعسکری خسته نباشیدوباتوجه به سعه صدرومهربانی که ازشماخبرداریم ناملایمات بعضی افرادناآگاه راببخشید ووقتی نظرخودرامی نویسیم آقایان مغرض وبعضی افرادپیروآنها که معلوم الحال هستند میگن چندگرفتی چون خودشون ازبغضی جاهاساپورت میشوند به مصداق کافرهمه رابه کیش خود پنداردعمل میکننداقای صباغیان آقای شاهی درست میگوید درزمان صدارتتان دراستانداری چراازحق وحقوق بافق دفاع نکردید وفقط بلدید تشویش اذهان عمومی کنید راستی طرفدارانتان علاوه براینکه انتقاد پذیر نیستند تحمل شنیدن واقعیات راهم ندارند حاجی عسکری چه مدیر باشی وچه نباشی تاآخر پشتیبانت هستیم

 54. soheil می‌گه:

  آقای عسکری شما بهترین مدیر بومی حال حاضر بافق هستید.

 55. بافق می‌گه:

  ما که نمیدونیم یه کسانی پول می گیرن بیان تو معدن دعوا راه بندازن
  ماکه نمیدونیم یه کسانی پول می گیرن بیان تو معدن کار راه بندازن
  ما که نمیدونیم یه کسانی پول می گیرن تو سایت های بافق فقط نظر بنویسن .

 56. حامد بافقی می‌گه:

  سلام حاج اقا عسکری خسته نباشید خدا قوت بعنوان یک شهروند بافقی بر خود واجب دانستم که چند سطری خدمت همشهریان عزیز عریضه کنم ۱-همشهریان عزیز بیا یید بجای تخریب همدیگر که موجب نفاق و گل الود شدن اب خواهد شد و فرصتی ایجاد خواهد کرد برای گرگهایی که دندان تیز کرده و خوش دارند که مدیر لایقی چون حاجی عسکری را در اذهان مردم منفور نمایندو سپس او را حذف نمایند همنوا شویم تا صدای وحدت و هم‌دیلمان

 57. محمد رصد گر می‌گه:

  بعضی از اطرافیان حاجی اورا تخریب می کنند و همچنین جواد عسکری انسانی بسیار خوشبین است و کلیات خصوص سازی را شفاف سازی می کند اما جزییات را می پیچاند. تا زمانی که این روند ادامه پیدا کند آش و کا سه همین است

  • شهرياري می‌گه:

   آقای علیرضا شمااگرقانون نمیدانید بروید سوال کنید قانون مناقصه اینست که هرشرکتی که امتیاز بیشتری داشته باشد میتواند درمناقصه شرکت کندواول کمیته فنی پرونده رابررسی میکند سپس کمسیون معاملات که رئیس آنهممدیرعامل نییت مجدداًپرونده شرکتهارابررسی میکنند وهرکه امتیاز بیشتری داشته باشد وقیمت کمتری زده باشد برنده میشود پس اینقدر بیسوادانه بااذهان مردم بازی نکنید وآقای جوادی شماچند پول گرفتی که این حرفها رابزنی راستی کلیه عزیزانی که مطالب رادرسایت می خوانید هیچ دقت کرده اید که این چندروز اعتصاب یااعتراض چه افراد معلوم الحالی گرداننده اعتصاب بودندبه غیرازیکی دونفردراحوالات بقیه اشان دقت فرمایید بدون کمکی نمی توانند حرف بزنند چقدرمابدبختیم که این افراد معلوم الحال که معلومه ازکجاساپورت میشن می خواهند برای ماتصمیم بگیرند ونمیدانندکه آلت دست افراد دیگری شده اند حرفی هم باآقای عسکری دارم حاج آقا تازمانیکه درمیدان کار باشید ماشماراحمایت میکنیم وبعداز آنهم ازمشورت ونظرشمابهره می بریم

 58. محسن می‌گه:

  تا اونجایی که ما میدونیم دکتر یاراحمدی بحث انفال رو شروع کردن
  به نظر بنده آقای عسکری اگر واقعا بی تقصیرین و حب به پست و مقام ندارین به حمایت از مردم استعفا بدین
  چون به گفته خودشون نقشی در خصوصی سازی نداشتن
  پس در کنسل کردن هم نمی تونن نقشی داشته باشن

 59. عبدالرضا خان بافقی(ابراهیم) می‌گه:

  باسلام خدمت آقای عسکری مدیر دلسوز و مظلوم بافق
  آقای عسکری ای کاش همان روزهای اول که هجمه ها ب سمت شما بود اومده بودید و این حرفا و سندهارو رو کرده بودید تا اینچنان ناجوانمردانه توسط افراد پشت صحنه که به بعضی کارکنان و مردم شهر خط میدهندمظلوم واقع نشده بودید-انشاالله که مردم از اینجا ببعد اشتباهات گذشته رو تکرار نکنن و با همراهی شما و شما باهمراهی مردم حق از دست رفته شهر رو پس بگیریم،،از خداوند میخوام که خودش کارا رو درست کنه ،،دست حق. ب همرات آقای عسکری

  • یک معدنکار می‌گه:

   خسته نباشید. سوالات بسیاری دارم ولی جناب عسکری آنطور که نوشته اید پروانه بهره برداری شرکت به نام ایمیدرو است. و قانونا ماده ۵۵ حق انتفاع بر آن شامل است که در سال ۹۲ باید از خریداران اخذ و به حساب خزانه کشور و معین استان واریز می شد که از این میان حدود ۱۲۰ میلیار تومن آن سهم شهرستان بافق می شد. چرا جنابعالی به کرات منکر پرداخت آن شدید و وقتی استانداری فشار آورد فقط ۱۵ میلیارد تومن پرداخت کردید؟؟؟. همین یک سوال کافی است.

 60. هالو می‌گه:

  اقای عسکرى زحمات شما بى شک بى سابقه و مجاهدانه است مردم باید بدانند که اردکانیها و و و بدنبال نا امن جلوه دادن بافق هستند و مىخواهند اینگونه نگذارند پروژههاى عظیمى که شما شروع کرده. اىد به اتمام برسد تا خوراک کارخانه هاى خود را اینگونه تضمىن کنند و بگویند بافق نا امن است و نمیشود کارخانه زد. و متاسفانه تا الان موفق بودند و شما باید صبورى کنید تا ان افرادی که مثل دیشب غریضه شخصى داشتند دستشان رو شود و بقیه را به اشتباه نیندازند شخصى که شعار داد …..و … بود که از زنش جدا شده و مهریه پرداخت کرده و این عامل شعار دادنش بود و جالب اینکه خودتان سر کارش گذاشتید و این کارها را به حساب همه نگذارید

 61. غضنفر می‌گه:

  با سلام خدمت همه همشهریان و دوستان
  مطالب فوق (درست یا غلط) از یک همکار فرهنگی و همشهری بعید است بهتر است اگر دلسوز آینده خود و همشهریان هستید به دور از هرگونه تخریب و غرض ورزی کار را دنبال کنید *****عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد

 62. دلسوز می‌گه:

  بافقی ها اتحاد اتحاد ، درضمن علیرضا خان اگه تبلت داری بادوتا انگشت اگرم موس داری بابزرگنمایی میتونی نامه هاروخوب ودقیق بخونی چشم بصیرت میخوادبرادر!!!!!!!!

 63. حسین می‌گه:

  خدایاخسته شدم ازحرف وحدیثهای در
  ست وغلط این همه ملت خدایا حالا دیگه فرج امام زمان عج رابرسان تاآقادست انسانهای دروغگوربازکنه وانسانهای راستگوررابه مانشان بده آمین یارب العالمین ماکه دراین جامعه نفهمیدیم کی راست میگه وکی دروغ

 64. سید می‌گه:

  سلام حاجی به نظر من هرچی کار برای شهر کردی یا هرچی کار برای مردم کردی همه اشتباه بوده حاجی هر کار برای خدا کردی یا به نیت رضای خدا کردی نه رضایت مردم درسته حتی اگه اشتباهم کردی خدا خریداره علیهتم شعار نمیده حالام از خدا بخواه کاراتو تو راستای رضایت خودش قرار بده و قول بده به خدا که از این به بعد فقط برای رضایت او کار کنی بقیشو خدا حل میکنه این ماجراها باعث میشه به خدا نزدیکتر بشید و این از لطف اوست خدا میخواد بهتون بفهمونه که تکیه گاه فقط منم نه مردم نه رفقا نه مسیولین موفق باشید وسلام

 65. بیطرف می‌گه:

  در تمام نظر هایی که در بالا ذکر شده فقط یک جمله صادقانه است.

  بافقی اهل کوفه است و… تنها می ماند.

 66. نکیر می‌گه:

  آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است.

  اگر همه رزمندگان جبهه بعد از برگشتن از جنگ،رفتار و سکنات و ساده زیستی این شهدای زنده ما را داشتن،دیگه نیازی به شبیخون فرهنگی وفساد اقتصادی و….از طرف امریکا نبود.
  مگر یه کارمند سنگ اهن چقدر حقوق میگیره،
  بابا.باور کنید که هر کی نون حروم خورد،حرف امام هم توی گوشش نمیره
  من که خودم توی چند تا از شرکتهای خصوصی توی معدن کار کرده ام.و میدونم نون چرب خصوصی چطور دنبه بعضیها رو در اورده و فربهشون کرده،
  کاشکی این پولای باد آورده را توی راه درستی هم خرج میکردن ،
  ای پشت میز نشینای صاحبان پولهای بیت المال،
  یه خواهش
  فقط از خدا بترسین

 67. علی می‌گه:

  من یادم نمی ره سال ۹۱ داخل اهنشهر شعار می دادند عسکری حمایت حمایت همون گروه دیشب می گفتند عسکری حیا کن سنگ اهن رو رها کن ما ملت خود بدیم هر بلای هم که سرمون بیاد حقمونه

 68. بيكار می‌گه:

  من یک بافقى هستم و بافق را دوست دارم ای مردم به یگانگى خدا قسم. حاجى جواد مرد بزرگیه که بافق براش تمام زندگیشه بخدا عدهاى اجیر شده میخواهند اهداف خودشان و دشمنان بافق را به نتیجه برسانند نگذارید حاجى دلسرد شود چون اگر او برود دیگر کسى دنبال اینده بافق نیست و تمام کارخانه ها به باد فنا میرود انهایی را که نمیخواهند بافق پیشرفت کند را یارى نکنید و بچه بافقى را دلسرد نکنید. چون سنگ اهن تا ۵ سال دیگر بیشتر سنگ ندارد بگذارید حاجی جواد کارخانه ها را تمام کند ما اکنون دستخوش خیانت افرادى هستیم که در گذشته میر بودند و بافقى نبودند

 69. ولي الله می‌گه:

  عباسعلی پری داری تخته گاز میری.چپ نکنی!!

 70. مطلع می‌گه:

  اقای شاهی میدونی تا چند وقت دیگه چند تا مادر به خاطر ندانم کاری یا شاید مکاری شما میفتن زندان ماجرای شرکت …..را میگم حتما میدونی چیه و چقدر دارن نفرینت میکنن فعلا عقبه خودتو درست کن نظر و نطق برا بعد.

 71. هالو می‌گه:

  بحث انفال مدیون زحمت اقاى عسگرىی که این اسناد را به ثبت رساندند تا معدن جزو انفال قرار گیرد. و این از یک مدیر توانمند بر میاید که اینروز را خوانده بوده و این کار را کرده است درود بر مرد بزرگ بافق و مدیر مظلوم

 72. ناشناس می‌گه:

  یک سوال:
  به نظر شما این همه نظر در عرض دو سه ساعت که اکثرا از آقای عسکری حمایت میکنه به چه معنی هست؟
  آیا تمامی نظرات مربوط به یک یا چند نفر خاص نمیباشد که میخواهند….؟

 73. کاظم می‌گه:

  آقای عسکری چرا زودتر این مدارک را رو نکردی . من قبل از این هم از شما حمایت می کردم و الان و با وجود این مدارک حمایتم از شما بیشتر از پیش خواهد شد . اتحاد اتحاد رمز پیروزی

 74. حسام می‌گه:

  آقای عسکری اصلا شما فرشته. شما بی تقصیر ترین آدم. حالا چرا از خصوصی سازی حمایت میکنی و میگی اعتراض نکنین.

 75. محمد می‌گه:

  سلام
  آقایون محترم دونه دونه اسناد رو بخونید با تاریخاشون ببینید که چه آقایونی خبر داشتند و تنها حاج جواد کاره نبوده پس چرا اونا هیچی نگفتن

 76. عباس می‌گه:

  اقای صباغ الان موقع انتقام کرفتن وتسویه حساب نیست شما ادم تحصیل کرده وباسوادین این نوع اعتصاب بنفع هیجکس نیست

 77. اصغر می‌گه:

  آقای عسکری اگر روزی صادقانه برای ایرانت جنگیدی وآثار شیمیایی آن روز ها را به یادگار بدوش میکشی اما امروز داری همه دیروزهایت را ویران میکنی طمع پول و پست ومقام بد جور شما و اطرافیانت را گرفته آخرتت را فدای دنیایت نکن برادر بسیجی

 78. بافقیها می‌گه:

  یه توصیه به کاربر ۴۴
  مثل اینکه تازه با کامپیوتر اشنا شدی ای کی یو اول نامه ها رو ذخیره کن بعدش روشون زوم کن تا بتونی بخونی

 79. حامد بافقی می‌گه:

  سلام حاجی آقا عسکری ضمن تشکر از جنابعالی بخاطر مدیریت خوب شما و زحمات بسیار ارزشمند که بسیاری از آنها بعدا مشخص خواهد شد بعنوان یک شهروند بافقی و کسی که دلش بحال دیارش بافق میسوزد وظیفه خود دانستم که چند سطری بنویسم اولا مردم عزیز و غیور باید بدانند که گرگهای در کمین نشسته منتظر تفرقه هستند و حتی هزینه میکنند که این تفرقه بوجود آید تا به اهداف شوم خود برسند لذابر ماست که ضمن هوشیاری کامل نه تنها نگذاریم تفرقه ای بوجود آید بلکه همبستگی و وحدت را آنچنان حفظ کنیم که بدانند و ثابت شود برایشان که اگه بانکی لز این جمعیت بلند شد صدایش وجودشان را نابود خواهد کرد همشهریان عزیز بیایید حواسها را ششدانگ جمع کنیم و نگذاریم عده ای بتوانند آب را گل آلود نمایند ویا تخم نفاق بینمان بکارند بیایید همفکر و همدل و همصدا همه با هم یاری کنیم آنهایی که دلشان برای بافق می‌طپد و برای بافق کار کرده اند و ثابت کرده اند که هر جا باشند دلشان برای بافق و بافقی می‌طپد بیایید ندانسته حرف‌های عده ای را باور نکنیم و ندانسته فردی را آماج تهمتها ناروا یی که همه و همه دسیسه دشمنان مشترک و قسم خورده بافق و بافقی هست قرار ندهیم باشد و به امید روزی که همه دستها در دست هم همصدا همدل همفکر بافقی آباد و زنده و پاینده طلب کنیم باز هم خواهشمندم فقط بخاطر بافق و بافقی وحدت و همدلی مان را حفظ کنیم و با دستهای خود ندانسته آب به آسیاب دشمنان قسم خورده شهر و دیدارمان نریزم در آخر غریبه ای به فکر ما نخواهد بود خودی را تخریب نکنیم و قدر داشته هایمان را بدانیم زیرا خیلی زود دیر میشود در پایان به نوبه خود میگم عسکری خسته نباشی ولی ایکاش این مسله را مدیر لایقی چون شما مدبرانه تر مدیریت میکردید حاجی زحمت کشیده و مردم فهیم نیز قدر زحماتش را میدانند به امید رسیدن به خواستهای بحق

 80. ناشناس می‌گه:

  بسه دیگه اینقدر مظلوم نمایی نکن خدا میدونه چه کارا کردی میسپاریمت به خدا……… حالا حداقلش اطرافیانت به نوایی رسیدن

 81. منتقد می‌گه:

  سلام
  قصد پاسخ به نامه ای به این غمناکی را نداشتم اما بهتر است نکاتی برای روشن شدن موضوع طرح گردد:
  ۱- آیا یکی از شرط های ۷ گانه قبول مسئولیت شما در سنگ آهن خصوصی سازی آن نبوده است و آیا روزی که خدامراد احمدی (مهر ماه ۹۰) شما را برای به جایگزینی دکتر یاراحمدی انتخاب کرده بود و شما هم از هول حلیم داشتین تو دیگ می افتادین برای پیشبرد مزایده مسخره همان تاریخ نبود. پس لطفا نفرمایید که شما بدون شناخت از بحث خصوصی سازی مدیریت شرکت را پذیرفته اید.
  ۲- تنها کسی که می داند انتقال اسناد پروانه بهره برداری معادن سه چاهون و چغارت از کی شروع شده و کی پایان یافته است آقای عباس اولیایی است پس طرح این موضوع که پیشنهاد شما بوده است غلط است.
  ۳- ضمنا تاریخ ورود کارشناسان قیمت گذاری سازمان خصوصی سازی به شرکت سنگ آهن را نیز اعلام کنید تا تنویر افکار عمومی شود تا معلوم شود همکاری تا چه حد بوده است.
  ۴- و در آخر بفرمایید چرا مرجعیت پرداخت حقوقتان را از شرکت تهیه و تولید زیر نظر ایمیدرو به صندوق بازنشستگی فولادبردید. این به معنای پذیرش خصوصی سازی با افزایش ۲ برابری حقوق نیست.
  لازم به ذکر است اینجا موجی نیست که موج سواری کند کسی و اگر موجی بود اردیبهشت سال ۹۰ بود که به بی آبرویی شهرمان انجامید و آبرومند شدن بعضی ها….

 82. عماد می‌گه:

  برای همه نا روشن شده که چه کسی این اتفاقات و حاشیه ها را رهبری نیکند خدا لعتت کنهاین افراد بد ذات را که همانگونه که دهستاتی را خراب کردند می خواهند این بنده خدا را هم خراب کنند ولی خدا می داند که دیدند افرادی که اقای احمدیه نامه به مافوق خود در سال ۸۷زده بود که سنگ اهن اماده واگذاری کامل است والان ساکت نشسته اند ایا مسلمانی این است خودتان قضاوت کنید وبیایید باحمایت ازاین مدیر بومی اینده خود و فرزندانمان را تضمین کنیم

 83. جوان می‌گه:

  حاجی عسکری خدا قوت
  اما تو حق نداری دلسرد بشی. چون من به عنوان یک جوان بافقی که در اردیبهشت ۹۰ در حمایت از شما شعار دادم وکتک خوردم و دستگیر هم شدم هنوز به تو ایمان دارم و ازت ناامید و دلسرد نشدم… با اینکه الان هم بیکارم و اون کاری که ازت توقع داشتم رو برای شخص بنده انجام بدی رو انجام ندادی و چند وقتیه که بیکار شدم و دستم خالیه اما تا وقتی داری برای شهر کار میکنی و طرح و برنامه هات داره پیگیری و عملی میشه اونقدر انصاف دارم که به خاطر شهرم ازت حمایت کنم پس تو حق نداری که دلسرد بشی وگرنه احساس میکنم که الکی کتک خوردم

 84. متین می‌گه:

  با سلام خدمت همه که خوب به بازی گرفته شدیم.
  اقای عسکری خود شما میدانید که علت استعفای اجباری دکتر یار احمدی چه بود؟
  مخالفت و ممانعت صریح و قاطعانه ایشان در خصوصی سازی بود .مقاومت ایشان در مقابل مفت خوریهای فولاد اصفهان بود.
  اما شما را برای چه اوردند وبرای چه به شما اجازه دادند همه جوره پول خرج کنید و ریخت وپاش کنید وبرای مردم همه جوره دانه بپاشید چون در سایه این خدمات جزیی شما به شهر شما با انها همه جوره راه امدید و با پنهانکاری و تسامح و تساهل جاده خصوصی سازی را برای انها صاف کردید.
  من از اینکه امروز خود ما بافقیها داریم با چشم خود سوخته شدن و له شدن شما را به عنوان یک مهره سوخته میبینیم ناراحتم .
  ولی شما توقع نداشته باش بعد از چندین روز سکوت و پنهان شدن زیر سایه …… و غیره پنهان شدن با رو کردن چند برگه کاغذ که به نظرم اثبات خیانتها ی شما و بالا دستیهایتان است ؛مردم به شما تعارف کنند.
  امروز ما میدانیم که اگر شما بخواهید هوا دارانت را به جان معترضین بیندازی قطعا میتوانی و حتی پیروز هم میشوید چون اولا همیشه ما بافقیها ساده و زود فریب وقانع بوده ایم .ثانیا شما انقدر بعضی ها را میدان داده اید و جیبهایشان را پر کرده اید که برایتان جان هم میدهند.ثالثا خیلیها خبر از سودهای هزار ملیاردی سنگ اهن خبر ندارند و سند رقاز هزینه شما در شهررا معجزه ی شما به عنوان بهترین مدیر بومی میدانند
  سوالات زیادی هست که شما باید جواب بدهید که امید وارم دوستان مومن از شما بپرسند.

 85. مرتضى می‌گه:

  به یک جانباز شیمیایى و یک بسیجى که مجاهدانه براى وطنش خدمت کرده است فقط خداوند میتواند اجرش را عطا کند و بافق همیشه این معظل را داشته و دارد عسگرى به نظر من که یک مغازه دا هستم بزرگترین خدمتها را به بافق کرده و اقایان بالا دست هم که میبینند بافق در حال توسعه است بهترین راه براى برداشتنش را همین کارها میدانند تا بگویند مدیر بومى هم گذاشتیم و خودتان نخواستید و دیگر از مدیر بومى خبرى نخواهد بود و مافیاى قدرت توسط مردم بافق به پیروزى نزدیک است اقاى عسگری بنده به عنوان یک بافقى شرمسارم و فقط دعا میکنم خداوند حمایتت کند و دست دشمنان این مردم را رو کند انشا….

 86. میثم می‌گه:

  جناب آقای عسکری. زحمات وپیگیریهای جنابعالی برای هیچ کس پوشیده نیست. متاسفانه عده ای از آدمهایی که در دوران ریاستشان فقط حرف میزدند امروز شدند کاسه داغتر از آش. شما در عمل نشان دادید که مدیر توانمندی هستید. خدا قوت

 87. مرد می‌گه:

  خدا لعنت کند یک مشت …….را که براى بافق تصمیم میکیرند

 88. همشهری می‌گه:

  خیلی جدی نگیریداین مطالب راچندنفرکه ازطرف ع ماموربودند نوشتند

 89. نادر می‌گه:

  پس چرا از خصوصی سازی حمایت کردی.چرا در جلسه گفتید.حقوق نگیرن می رن سرکارشون.چراموافق بودیدباید استعفا می دادید به خاطرشهر نه اینکه به خاطر پست ومقام موافق خصوصی سازی باشید

 90. بردبار می‌گه:

  تنها نسخه ی شفا بخش دلهای بی قرار ما بافقیها از کوتاهی و سکوت و پنهانکاری اقای عسکری وتنهاراه امید زندگی در بافق برای اقای عسکری اینه که هر چه سریعتر تا کار ها خرابتر نشده استعفا بده تا خود ما کارگران وضعیت داغون این شرکتو خودمون سامان بدیم.
  اقای عسکری لطفا استعفااااااا

 91. جلال می‌گه:

  اقاى عسگرى قضیه رییس اداره یزد چیست?

 92. زعیم می‌گه:

  اقای عسکری ای کاش به سوکوتتون ادامه داده بودید چون الان موقع محاکمه شما نیست
  الان داریم به نتیجه میرسیم.فعلا با شما کاری نداریم .دادگاه شما وقتش محفوظه.
  ا
  بافقیهای عزیز مواظب باشید اینا میخوان از فردا بین کارگران تفرقه بندازن و یه عده از ادمای ساده که گول چندتا نامه و کاغذ رو میخورن بگن ما طرفدار جواد عسکری هستیم و مکان اعتراض رو به بحث و جدل و دعوا بکشن .خودتون که میدونید کیا فدایی حاجی جوادن؟

 93. غریبه می‌گه:

  یادم میاد چند سال پیش چطوری مرحوم دهستانی برای بافق زحمت میکشید ولی متاسفانه عده ای نامرد با نوشتن نامه و زیراب زنیهایی که کردند از مدیر عاملی رفت.بعد پشت جنازه اش گریه کردند. بعد از اواحمدیه آمد هیچ توسعه ای نداشتیم هیچ پروژه ای تعریف نشد ۵سال سنگ مفت به ذوب آهن اصفهان دادمعادل هزار میلیارد هیچ کس حرف نزد حال که حاج جواد همان راهی را میرور که خدابیامرز میرفت دوباره همان نامردان سعی در تخریب او دارند. مگر در بافق چند نفر امثال دهستانی و عسکری داریم. کی ما مردم بافق بیدار میشویم. بخدا بسه حالا که یه مدیر دلسوز بومی داریم کسی که دراین دو سال ۸طرح به ارزش ۵۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰تومان تعریف و درحال اجراست دارد بجای تخریب همشهری چشمهایمان را باز کنیم. خیلی ها نمیخواهند این پروژه ها اتمام شود.تا آن موقع خام فروشی توجیه داشته باشد زیرا فولاد مهریز سنگ میخواد. حاج آقا خسته نباشی مطمین باش خدا با توست. م

 94. جلال می‌گه:

  حاجی جواد خدا قوت ما میدونستیم شما شیر پاک خورده ای واهل نامردی نیستی خدا لعنت کنه اونایی که سعی در تخریب مدیران بومی را دارند

 95. ریز بین می‌گه:

  ای عسگری لطفا جواب سوالات ما را بدهید
  ۱
  دکتر یار احمدی در تاریخ ۲۲ ۱۲ ۹۰ استعفا داد یا برکنار شد دلیل برکناری ایشان به خاطر مخالفت ایشان با خصوصی سازی بود کسی که مدیر عامل ذوب اهن اصفهان بابت بدهی هایش به سنگ اهن بافق مجبور شد به بافق بیاید و قرار بر این شدهر هفته ۸ میلیارد به حساب شرکت سنگ اهن واریز گردد وگرنه یک وجب خاک از بافق ارسال نمی گردد حدود ۵۰ میلیارد از ذوب اهن پس گرفته شد وقتی مافیای فولاد یار احمدی را سدی در برابر خودشان دیدند دیدن چه کسی بهتر از عسگری بنابر این عامل خودشان را درهفته اخر اسفند ماه سر کار اوردندو ارسال سنگ به ذوب اهن اصفهان از سر گرفته شدعملا خیانت بزر گ شما انجا اغاز شد که شما می دانستید دکتر یار احمدی به خاطر یافق باجی به بالایی ها نمی دهد و جلوی خصوصی سازی معدن ایستاده بود با قبول این پست انجام دادید و درست مدیر روابط عمومی شما اقای حسن زاده طی پیامک ارسالی در هفته اول فروردین ماه خصوصی سازی سنگ اهن بافق را کذب محض دانسته . درست در تاریخ۹۱/۳/۲ که خودتان در متن بالا اقرار کردید نامه نگاری ها برای خصوصی سازی سنگ اهن اغاز شد
  اقای عسگری در متن بالا شما با سیاست فرار به جلو و مظلوم نمایی خویش در جهت درست کردن وجهه از دست داده خویش می باشید بزرگترین اشتباه شما این بوده و هست که مردم بافق را احمق فرض می کنید.

 96. دایی جواد می‌گه:

  آقای عسکری مطمئنا زمان قبول مسئولیت میدانستید که دلیل بر کناری آقای دکتر یاراحمدی مخالفت ایشان با خصوصی سازی سنگ آهن بود ومطمئن باشید اگر شما هم موافقت خود را با خصوصی سازی و حرکت در جهت خواسته های دولت اعلام نمیداشتید الان مدیر عامل،
  نبودید، پس تنها ماموریت شما خصوصی سازی بود

 97. عجیبه می‌گه:

  در تاریخ ۹۱/۳/۲ یعنی دوماه بعد از اینکه مدیریت این شرکت را بر عهده گرفتم، طی نامه ای، با هماهنگی مهندس جعفری سرپرست وقت ایمیدرو، اقای عسگری هر چی فکر کردم که پیشتازی شما از دیگرا ن در بحث انفال در این متن که فرمودید درک کنیم نشد خود شما فهمیدین چی نوشتین یا کس دیگری برای شما زحمت نوشتن را میکشد؟!در ثانی مگر الان بصورت غیرخصوصی واگذار شود

  پیشنهاد دادم تا پروانه بهره برداری معادن چغارت و سه چاهون را از شرکت سنگ آهن مرکزی به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) منتقل شود که در تاریخ ۹۱/۵/۲۵ این دو پروانه به ایمیدرو منتقل شد (تصاویر شماره ۳) و همین مسئله باعث شد که اکنون بحث انفال این معادن پیش بیاید و گرنه اگر بنام شرکت باقی مانده بود، می توانست در قیمت گذاری بیاید و بصورت خصوصی واگذار شود. بنابراین همانطور که از اسناد مشخص است، در بحث انفال، بنده از همه دوستان پیشتاز تر بودم.

 98. علی می‌گه:

  اقای شاهی شما که در یزد نشسته اید و زحمت راه را نمی دهید به بافق بیایید سری به کار گران مظلوم بزنید و از حاجی عسگری حمایت می کنید و از خصوصی ساری تمجید می کنید خودتان را با صباغیان که ۲۰۰۰۰ نفر سال ۹۰ به ایشان رای دادند و و مورد اطمینان بافقی ها هستند با شمایی که به خاطر مسایلی که همه میدانند و از اداره بافق اخراج شدید مقایسه نکنید بگذارید بعضی سخن ها گفته نشود و حرمت ها حفظ بماند

 99. احسان می‌گه:

  قابل توجه نویسنده تعدادی از نظرات که توسط یک فرد نوشته می شود.
  می بخشید که به نظر شما ها حدود ۵۰۰۰ نفر نیرو عقل ندارند والکی اعتصاب کردند و حتما از گروه جناح راست خط می گیرند و موج سواری میکنند
  اقا جان بی خیال عسگری خیلی خوبه همه بافق دارن به خاطر حس وطن دوستیش براش سرو دست میشکنند. شما عوامل عسگری راست میگین صباغیان و مردم هم دروغ. خوب شد

 100. Mohamad120 می‌گه:

  اینجور که از نظرها معلومه بسیاری از افراد اونجورها هم که مدعی هستند زیاد دلسوز شهروسنگ آهن نیستند فقط یه جورایی میخوان تنوعی در مدیریت بشه که شاید بعدها منفعتی ببرند حلا در این میان هر کس میخواد براشون دلیل وبرهان بیاره اونا فقط میگن:نه!
  شک نیست که اگه در این معرکه بگن مدیر عوض شده و اون فردی رو که بعضی ها پشت پرده دارن ساپورتش میکنن مدیر شده دیگه از خصوصی شدن حرف نمیزنن وخواسته اصلیشون یادشون میره. درست مثل چند سال پیش که میگفتند :(یامرگ یا عسکری، تا اینکه یار احمدی رو گذاشتن هممون یادمون رفت که عسکری چی شد،حالا هم در این معرکه همون آش وهمون کاسست، بعضی ها عسکری نمیخوان وگرنه براشون خصوصی شدن فرقی نداره واونا بهش کار ندارن

 101. شیرفرهاد می‌گه:

  ها من وگوئم ای عباسعلی ماله برره بیده از خودش پاچه خواری در وکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 102. رضا تفکری بافقی می‌گه:

  سلام خدمت مدیرعامل شرکت سنگ اهن اقای عسکری به خدا من راببخشید من تا اخرین نفس. ازشما حمایت می کنیم

 103. اشتباهات می‌گه:

  از یه جایی به بعد … دیگه حرفی برای گفتن نداری
  ساکت بودن رو به خیلی حرفها ترجیح میدی !
  واقعا که

 104. سيد می‌گه:

  ازاین نظرات مشخص شد مانندنظر۴۶بعضی ها فکر دیکری در سر دارندو بدنبال منافع هستند همست هجمه ها را براو مهندس دهستانى هم انجام دادند وحال بشیمان هستند

 105. زهرا می‌گه:

  همین کسانی که أین بازى راشروع کرده اند براى بست ومقام دریزد افتضاح ای ببار اوردند که در زمان لازم براى مردم بافق اطلاع رسانى خواهد شد تا مردم ببینند باجه کسانى طرفند

 106. محمود می‌گه:

  بکوشمان رسیده

 107. هوشیار می‌گه:

  جهت اطلاع بزرگواران مطالبی که مطالعه کردید در سایت کسی آمده که خودش تا چند روز پیش بر علیه حاجی جواد مطلب می نوشت. حالا چه شده که آقای عسکری دوباره دست به دامن این شخصی شده که دشمنش بوده .چرا عسکری مطالبش را به سایت بافق فردا نداده و بافق فردا نقل قول می کند. واقعا مردم رو……

 108. بافقی اصیل می‌گه:

  آقای عسکری بیا توضیح بده چطور یه عده با حمایت تو میلیارد میلیارد به جیب زدن! ! بیخودی خودتو بیگناه نشون نده تو خیانت کاری و بس.

 109. علی می‌گه:

  اقای حاج جواد عسکری شمابهترین مدیر عامل بومی شهرماهستید حمایت حمایت حمایتت میکنیم

 110. آریا می‌گه:

  هر چه سر ما بافقی ها بیاید حقمان است ،چون عقلمان در چشممان است و گوشمان در دهن مردم ،در این موقع که باید همه با هم یک دل ویک صدا باشیم ،بعضی ها طبق برنامه ریزی قبلی دنبال اهداف دیگری هستند و مدیر عامل بومی را تخریب می کنند ،این پست مدیریت چند می ارزد که بعضی ها به دنبال آن هستند و به هر کار کثیفی دست می زنند،بافق تا صد ساله دیگه هم پیشرفت نخواهد کرد مطمءن باشید،تا وقتی تفرقه و چند دستگی میان ما است شهر ما بهتر از این نمیشود ،جماعت ما غریبه پرستند در زمانی که احمدیه مدیرعامل بود و همه سرمایه بافق را به غیره پیشکش میکرد چرا ساکت بودید،وقتی معادن کوچک را از کنترل شرکت سنگ آهن بیرون آورد و خصوصی کرد چرا ساکت بودید ،

 111. عمار می‌گه:

  زمانی که اقای عسکری در زمان جبهه و جنگ بودند وجانباز شدند شما افرادی که حتی بچه های جنگ و انقلاب را زیر سوال می برید نبودید و خدا را شکر که نبودیو وگرنه این اتقلاب و نظام مقدس رااز سر بی غیرتی خدشه دار می کردید

 112. رحیم می‌گه:

  اگه راست میگه حاجی چرابعداز۱۵روزحالازبان باز کرده.خدایاعاقبت به خیری راازتو میخواهیم.

 113. امید می‌گه:

  …..آقای عسکری ، ماشاء ا… پول خرج کردنت خیلی خوبه . چند دادی ….

 114. محمد رضا می‌گه:

  جناب آقای عسکری ما مردم فهیم شهرستان بافق کارهای خوب شما را دیده ایم و برای بافق ما زحمت کشیده اید اما عده ای نادان می خواهند شما را نزد مردم بافق خراب کنند اما با صبر و استقامت شما همه چیز برای مردم روشن خواهد شد به امید ان روز

 115. محمد می‌گه:

  میشه حاج جواد بفرمایند کدوم مسئول فعلی رو در جریان گذاشتن، اونا که مال سالهای قبله که فرمودند، اینسری که پاش محکم شد واسه خصوصی سازی با کدوم یک از مسئولین این مطلب رو درمیون گذاشتن

 116. رضا می‌گه:

  در آینده معلوم خواهد شد که چه کسی خیانت کرده و می دانم که آن روز هم آن عده ای که خیانت کرده اند مثل همیشه بهانه ای دارند

 117. عادل می‌گه:

  این همه نظرات چاپلوسی به درد نمیخوره خداوند عادل است وخود عدالت را برقرار میکند نمونه اش فحشهایی بود که از طرفداران عامل شورش ۹۰ برای پدر شهید دادند که بعداز دو سال برگشته وبه جناب مدیرعامل تقدیم شده….

 118. علی می‌گه:

  تمام این نامه ها که اینجا هست چیز خاصی نیست،همون حرفای کسانی رو تائید میکنه که شما معدن رو دودستی دادین به آقایون ،شما که میفرمائید فلان کردم و بهمان کردم و مخالفت کردم یه نامه بزارین از مخالفتهائی که کردین و امضاتونم پاشه و نشون میده شما مخالف خصوصی سازی بودین و اولین نفری بودین که رفته سراغ انفال!!!

 119. محمد حسن می‌گه:

  آقای عسکری باید به عرضتان برسانم که جعفری و فتوحی و … شما را با حمایتهای کورکوشان به قهقراه می برند

 120. علی می‌گه:

  عباس اقا فیلم جلسه شورای اداری یکماه پیش جواد اقا هنوز هست که شدیدااز خصوصی سازی دفاع میکردند. خودتونت . ی .

 121. -- می‌گه:

  باسلام خدمت همه عزیزانی که نظر می دهند و به سلامتی اونایی که نظرمی دهند و پول هم نمی گیرند!
  جواب اون کسی که نوشته پول می گیرند تا نظر بدهند حتما شما هایی که نظر بد می نویسید پول می گیرید که خودتان را عاری از همه چیز می دانیدکارهایی که خودتان می کنید به دیگران نسبت ندهید ، همیشه بافق همین جور هست که پر از تهمت و افتراست !
  آقای شهیدی خجالت بکشید شما از کجا آمده ای که این سوال مسخره را می پرسی ؟ اگر سن تو به جبهه و جنگ می رسه و اون زمان بودی حتما از اون دسته کسانی بودی که به بهانه های مختلف فراری بودی ، واگر که سن تو به اون زمان ها نمی رسه که در هر دو حالت حتما باید در این دوران هرکس کارت بسیج داشته یا داره باید شما امضا می کردید ! واقعا مسخره است!
  ایشان اگر وطن فروش بود زمان جنگ هم مثل بعضی ها بود ….
  بعضی ها انگار عقل و شعور ندارن وقتی با سند کسی را قبول ندارن دیگه چه جوری باید ثابت کنن ، خوبه که خودتان شاهد بودین یاراحمدی اصلا کاری کرد که حمایت بیجا می کنید و چه رفتارها داشت نکنه شما هم پول می گیری تا بنویسید ؟
  ماها باید یک مدیر غیر بومی داشتیم که اینقدر همه چیز برایش نمی گفتند از ماست که برماست
  وای ! از این شهر پر از تهمت و افترا و هزار رنگ (مردم کوفه) ،
  حاجی خدا صبرتان دهد

 122. رضارنجبر می‌گه:

  ای کاش زودتراطلاع رسانی شده بود تامن ودوستام فکرناجوردرموردشمانکنیم خداماراببخشدآقای عسکری حلالمون کن

 123. دلداده می‌گه:

  آقای عسگری اگر دست مدیر عامل نبوده چرا دکتر یار احمدی را یک شبه حذف و شما را گذاشتندچرا پنهان کاری کردی چرا هیچ یک از مسئولین اظهار همراهی و در جریان بودن کارهای شما را نمی کنه -آیا مدیریت نداشت ؟کارگران سنگ آهن خوب می دونند دروغ محضه آیا شما هم در جریان نبودی ؟چطور مدیر عاملی بودی که ادعا کردی دکتر یار احمدی مدیریت نداشت وهمه می دونن از همه چیز خبر داشتو مقاومت کردو تو با این همه ادعا خبر نداشتی .آیا خبر داشتی و کاری از دستت بر نمی آمد چرا به مسئولین و مردم خبر ندادی و پست ناچیز را با این بهای سنگین حفظ کردی چرا مثل دکتر فداکاری نکردی، حالا هم اینجوری پول خرج اعوان و انصار نکنیدکه اتلاف بیشتر بیت الماله معلوم نیست هر بیت از اشعار و شعر و ورهای بالاچند پای خزانه مملکت در آمده

 124. شهروند می‌گه:

  عاقبت دست بوسی اصفهانی ها بهتر از این نمیشه.
  درضمن شنیدم تو روزای آخر قبل اعتصاب مقدار بارگیری رو افزایش داده بودن.(این یعنی خیانت)

 125. علی فتاحی می‌گه:

  عده ای الان دارن بادروغ پردازی برای خودشون جهنم رامی خرندهمکارهای عزیزواقع بین باشید

 126. بازاری بدبخت می‌گه:

  سلام من یک مغازه دار بافقی ام چند ماهی است ک درخواست های سنگ اهن روی سایت میرود وبجه های مغازه دار بافق باید با تهران واصفهان وغیره رقابت کنند ک هیج وقت نمیشود یک مغازه دار بافقی با تهران رقابت کند اداره مالیات هم خدا خیرش بدهد کاری ب این جیزها ندارد حالاشما ک این جنین از اقای عسکری حمایت میکنید خود حاجی میگوید ب بافق خیانت نمیکنم ایا خیانت شاخ ودم دارد بارها ب ایشان گفتم حداقل بافق با یزد رقابت کند با این روند تا یکسال اینده۶۰ درصد مغازهداران بسته میشود پس ب نظر من ب چنین کسی نمیتوان اعتماد کرد.

 127. قاسم می‌گه:

  همه کارگران معتصب اخراج باید گردند عباسعلی همه قسمتها را پوشش می دهد.طنز سال ۹۳ از طرف یکی از هواداران مدیر بومیو خدمتگذار اصفهان و خوزستان

 128. سرو شادکام می‌گه:

  ببخشید این حرف رو میزنم ما بافقی ها مثل کوفی ها هستیم چطور تا چند روز قبل به به و چه چه که چه مدیرعاملی داریم چی شد؟
  بچه بافقی خیانت نمی کند اصفهانیها هستن که خیانت کارن .

 129. منتقد منصف می‌گه:

  سلام بر همه ی دوستان اگر این متن مصاحبه را با دقت بخونیدمتوجه می شوید پر از تناقص هست
  ۱- درست است خصوصی سازی بحث دولتهای گذشته است و باید انجام شود اما قیمت معدن قیمت واقعی نیست ۲-چرا حق و حقوق مردم در نظر گرفته نشده ۳- اگرمدیر عامل کاره ای نیست چرا به یار احمدی فشار آوردند که باید امضا کند وایشان به خاطر حق مردم استعفا دادند ؟ و شما همین کار را نکردید ؟ ۴- اگر آقای عسکری در کنفرانس های مطبوعاتی بارها به مسئولین گفته که می خواهند خصوصی کنند چرا مسئولین اقدامی نکردند و صرفا به نوشتن چند نامه اکتفا کردند و اگر نامه کافی بوده و امروز که به این نامه ها ترتیب اثری نمی ده پس چرا به آقای صبا غیان تاختید که گفت ما قول زیاد شنیدیم باید قولها به قانون تبدیل شود ؟۵- اگر وزیر معادن فلزات در این بحث کاره ای نیست چرا برای جلو گیری از خصوصی سازی اقدام به دستور توقیف داده ؟ ۶- جناب آقای عسکری چرا گذاشتید کارد تحمل مردم به استخوان برسد بعد اقدام به شفاف سازی کردید ؟ فکر نمی کنید خیلی دیر شده ؟۷- اگر دوستان عزیز یادشان باشد اولین کسی که در سایت ها اقدام به نوشتن مطلب بر علیه آقای عسکری نمود آقای امین رضوی بود که باعث شد آقای امین رضوی ازدفتر اطلاع رسانی سنگ به دفتر بازرگانی تبعید شود ولی الان می بینیم که آقای رضوی مدیر مسئول سایت بافق امروز هست و آقای عسکری از میان تمام سایت ها یا سابقه بافق برای مصاحبه سایت ۱۰ روزه ی بافق امروز انتخاب می کند شما چه رابطه ای را از این معادله کشف می کنید ؟آیا تطمیعی در کار نبوده ؟ آیا دست هایی در کار نیست که با شیره مالی و مظلوم نمایی حق مردم را ضایع کنند ؟خود دانید بیایید فریب الفاظ و کلمات را نخوریم اگر امروز همت نکنیم فردادیر است

 130. رضا فتوحی بافقی می‌گه:

  خداماراببخشد چقدرپشت سرش حرف زدیم فکرکنم روابط عمومی سنگ آهن کوتاهی کرده واطلاع رسانی نکرده

 131. 123 می‌گه:

  این کاملا مشخصهکه عباس علی دروغگویی بیش نیست ازهرچیز وهرکس حمایت میکنه دشمن سرسخت اون شخصه قصدش فقط به هم ریختن اعصاب مردم و خراب کردن جوادعسکری وشخصیت مقام معظم رهبریه اصلانبایدبه حرفاش اهمیت داد

 132. یک شهر وند نگران می‌گه:

  اقای عسگری زحمت کشید وزحمت ودلسوزی شما بر هیچ کس پوشید نیست ای کاش شبی که با اقای طالبی امدید وکارخانه استارت
  شد خودتان این مو ضوع رابا کارگران در میان می گذاشتید وهمه چیز تمام می شد

  با بچه ها این مورد می گفتید

  وهمه چیز تمام می شد

 133. سعید می‌گه:

  با سلام آقای محسن بی فامیل چرا حاج جواد باید استفا بده کور شه اونی که نمیتونه ببینه کووووووووووووووررررررررررررررشششششششششهههههههه

 134. بافقی می‌گه:

  اقای شاهی ای کاش شما دخالت نمی کردی حاجی جواد خودش محبوب هست شما برو کارهای خرابی که درتعاونی روستایی بافق کردی و عده ای از همشهریان را بد بخت کردی درست کن

 135. حسن می‌گه:

  اقای عسکری دکتر یار احمدی را که بر داشتند شما جای ایشان نشستی مگه تخصص داشتی که تکیه بر چنین جایگاهی نشستی . وقتی در پستی نشستی که شایسته گی انرا نداشتی هرچه از بالا بهت دیکته کنند باید بگی چشم و این شد عاقبت معدن

 136. دلسوز می‌گه:

  اقای مجید شاهی شما دنبال پستی وخیال میکنی عسکری مثل مرتضوی است

 137. غلام می‌گه:

  به نظر شما این خیانت نیست که اقای ع هر کس را خاست تو مناقصه برندش میکنه اصلا چرا مناقصه برگزار میکنه اون که به هر کس که……..حق خوری نیست تا کی اقای ع با مدرک ثابت میکنم

 138. حسن می‌گه:

  سلام تمامی نظرات راخوندم اگر مرا متهم به پول گرفتن نمیکنید چند سطری را برایتان بنویسم وخواهشمندم روی آن فکر کنید وببینید چه راهی را در پیش گرفته ایم ما دوراه در پیش داریم ۱- آلوده شدن به گناهان بزرگ کبیره مانند تهمت دورویی وایجاد تفرقه ونفاق بین مردم واز همه مهمتر فرصت سوزی از شهرستان ۲-ایجاد فضای همدلی وآرامش وپرهیز از احساسات ودوری از آلت دست دیگران شدن،،، واضح است که راه اول خسران در دنیا وآخرت را درپی دارد وآب به آسیاب دشمن ریختن وهیزم آتش کینه را شعله ور نمودن است ومطمئن باشید که آموزه های دینی به ماگفته است بار کج به منزل نخواهد رسیداما راه دوم که حفظ آرامش وجلوگیری از تفرقه وپرهیز از احساسات است ودورکردن فرصت طلبان وبدخواهان آنها که روزی فریاد حق خواهی مردم بافق را با باتوم وگاز اشک آورمیدادند واخیرابرای پایکوبی عده ای جوان لب دریاچه اشک ماتم وفریاد وا اسلاما سر میدادند درپشت صحنه گرداننده اصلی ماجراهایی از قبیل شب عید مبعث هستند واز غصه دارند دق میکنند که چرا مسئولین استان سعه صدر دارند واز مجاری قانونی مطالبات در حال پیگیری است وشاید به فکر فرو روند تا تشنج ایجاد کنندوواعتصابات آرام آنگونه که میخواهند بشود تا هم بافق متضرر شود وهم دولت تدبیر وامید هزینه پرداخت کند همانگونه که قبلا گفتم هم مردم وهم مسئولان وهمه وهمه میدانستند که چرا دکتر یار احمدی استعفا داده بود همه میدانستند مسئله خصوصی سازی و واگذاری قطعیت دارد والبته سریعا مدیرعامل ومسئولین شهرستان پیگیر طرحهایی شدند تا بلکه کارخانه های جوارمعدنی مجوز ها اخذ شود وزیرساختها آن نیز آماده شودتا بعدا بخشهای خصوصی متعهد به ادامه پیگیریها شوند واین از سیاست درست مدیر بومی با آن همه سوابق کاری درخشان بود که الان وی را به خیانت متهم میسازید ومطمئنا آنچه که قانون اجازه بدهد عملی وفراتر از آن ناشدنی است پس عقلانیت را سرلوجه کارهای خود بکنیم من نمیگویم چه بکنید بلکه میگویم آلت دست افراد نشوید وشیطان را از خود دور کنیدوالسلام

 139. حسن می‌گه:

  کامنت ۶۰ من نگفتم کامنت ۶۱ مال من است از کامنت ۶۰ برائت میجویم

 140. یه همشهری می‌گه:

  سلام خدمت همشهریان عزیز و اقای عسکری اقایانی که از اقای عسکری طرفداری میکنیدومیگویید کارهای زیادی کرده است اگر حالاحالاهاکاربکند جبران عقب افتادگیهایی که شهر متحمل شده وباعث ان نوچه های شماکه برای منافع شخصی خودپاروشانه های مردم گذاشتندجبران نمیکند ویک سوال اقای عسکری چراافرادی که اقای یاراحمدیبه انان اجازه کار در شرکت رانداد بعدازامدن شما انان نورچشمی شماشدند والان برای حفظ منافع خود سنگ شما راسینه میزنندوایاین پیامها رامیدهند وچراشماکه ازسال ۷۸درجریان خصوصی سازی بودید مردم رااگاه نکردید واالان برای اثبات بی گناهی خودسندومدرک رومیکنیداقای عباسعلی خیانتکار ومنافق الحق برازندهخودت هست که منافع شخصی خود رابه منافع شهرت ترجیح میدهی

 141. علی فتاحی می‌گه:

  آقای عسکری روابط عمومی شمامی بایست اطلاع رسانی می کرد

 142. ک . ح می‌گه:

  در کمین تو بسی عیب شماران هستند
  سینه پر درد ز تو کینه گذاران هستند
  داغ بر سینه ز تو سینه فکاران هستند
  غرض اینست که در قصد تو یاران هستند
  باش مردانه که ناگاه قفایی نخوری
  واقف کشتی خود باش که پایی نخوری

 143. محمد می‌گه:

  خدایش بررسى کنید این مواردى که بعنوان فعالیتهاى اقاى عسکرى نام بردنندچند هزینه شده ودر برابر ١٠٠٠ میلیارد تومن فروش سنگ اهن به ده میلیارد هم نمى رسد در برابر ٢۴٠ میلیاردى که براى خوش خدمتى به صندوق داده چقدره واشتغالى در سنگ اهن ایجاد نشده که ٩٠٠ نفر نیروگرفته درست یا غلط کارى ندارم تما انها بیکار هستند گندله که اصل اشتغال در شرکته بعد از پنج سال هنوز یک درصد هم پیشرفت ندارد در اگلومراسیون به دلیل پولهاى زیادى که به پیمانکاران داده اگه شرکت دولتى برگرده اقاى عسکرى بیچاره، پولهاى زیادى که به مشاورها داده درتاریخ شرکت بى سابقه است خلاصه کلام در طى دوسال وضع پیمانکاران ومشاوران شرکت توپ شد وچندر غازى هم به شهر کمک شد نتیجه حیف ومیل بیت المال شعارهاى چندروز قبل شد

 144. عادل م می‌گه:

  عسکری تا آخرین نفس حمایتت میکنیم

 145. حسین دهستانی بافقی می‌گه:

  حاجی جوادازخدمات ارزنده شمامتشکریم ومثل همیشه ازشماحمایت می کنیم

 146. جوینده سلامت می‌گه:

  سلام متاسفانه درد یکی و دو تا نیست در کنار همه رنج ها و بی وفاییها ما همگی در دو سال متوالی شاهد از دست دادن عزیزانمان بوده ایم که بخش عمده ایی از این حوادث منجر به فوتی میتوان گفت بی اهمیتی و تصمیمات غلط مدیریت بوده است ولیکن مدیر خیلی راحت از کنار آنها رد شد و آب از آب هم تکون نخورد.ای کاش آقای عسکری نسبت به ایمنی اهمیت بیشتری می داد و ای کاش های دیگر ….چه کنیم که با آب ریخته روبرو شده ایم امیدوارم مدیر بومی در آینده به مسائل ایمنی و حفظ جان انسانها اهمیت و توجه ویژه ای داشته باشد.و به امید دارم از کسانی که نظریه پردازی می کنند از زاویه توجه به سلامت ،مدیران را مورد ارزیابی قرار دهند.

 147. م.ز می‌گه:

  با سلام خدمت همه همشهریانم : جناب اقایان عسکری ، صباغیان ، تشکری و .. همگی یک دغدغه مشترک بنام منابع و منافع خدادادی بافق دارند و هرکس به دیده خود نظر میدهد مهم این است که این منابع خدادادی است نه بشری . پس همگی ملزم به حفظ ان در چارچوب قانون هستیم و باید با رساندن صدایمان به مسئولان کشوری از راه قانونی به خواسته هایمان برسیم انشاالله. ضمننا بی احترامی به هر کس تحت هر عنوانی نشان دهنده سطح فرهنگ و ادب ما است خیلی مودبانه وبه اصطلاح با کلاس پیگیر خواسته هایمان باشیم تا مسئولان هم به ما احترام بگذارند امروز حرف اول و اخرمان باید توسعه پایدار بافق باشد..

 148. عباس می‌گه:

  عسکری با امدنت شما در سال ۹۱ بزرگترین اشتباهتان دادن زمین مرکز تحقیقات به استانداری بود کناره گیری کن تا بدتر نشده؟؟ ……

 149. داوود می‌گه:

  عباسعلی کشمال چند گرفتی شهرت را بفروشی …حتما ارزش فروختن راداشته

 150. غلامزاده می‌گه:

  تخریب مدیربومی یعنی فرصت سودجویی به دیگران وعدم توسعه شهرپس به هوش باشید

 151. ر.برزگری بافقی می‌گه:

  من ازخودم واقعابدم اومدکه چرااینقدرساده بودم ودروغهاراباورکردم خدامنوببخش

 152. احسان-ص می‌گه:

  جناب آقای حاج جواد عسکری
  مدیر عامل محترم شرکت سنگ آهن
  با سلام
  شما نه تنها یک مدیر دلسوز برای سنگ آهن می باشید بلکه به عنوان یک فرد بومی بیشترین خدمت رو بر ای شهر بافق انجام دادید . واقعا دستتان درد نکند جزای اعمال خیر شما نزد خداوند محفوظ است . ضمنا از شما تقاضا دارم به حرف های پوچ و توهین آمیز این ملت بی شرم توجه نکنید زیرا آنها خود عده ایی عاجز و درمانده می باشند که اسیر توطئه های کورکورانه دیگران شده اند . حاج آقا خدا قوت

 153. ر می‌گه:

  یا صاحب الزمان حالا دیگه بیا و تمام مشکلات را حل کن. الهی آمین
  فقط اینو میدونم هر کی مدیر بشه همیشه چندتا هستن که ضدشو بگن

 154. ا.فتاحی می‌گه:

  حاجی آقاعسکری این حرفهارانزنید شهرمانیاز به مردانی مثل شماداردبه امیدخداهمه چیزبه خوبی حل می شودومابیشترازهمیشه پشتیبان شماییم

 155. عامر می‌گه:

  حاجی تو خودت گلی اطرافیانت اصلا انسان های موجه ای نیستن میگن میگن اگر میخوای کسی را بشناسی به اطرافیانش نگاه کن

 156. م.ع.رنجبر می‌گه:

  عسکری جان خیلی دوست داریم واززحماتت متشکریم

 157. محمد می‌گه:

  خدامیدونه که این همه کامنت حمایت ، براى شرکت چند اب خورده مطمئن باشید کامنتها راچند نفر اطرافیان حاج اقا که اگه حاج اقا از شرکت تشریفشون ببرند مدیر بعدى ٠٠٠ بارشون نمى کنه نوشتند حاج اقاى کارى که براى خدا نباشه نتیجه اش این میشه

 158. شهروند می‌گه:

  عسکری حیا کن سنگ اهن رو رها کن. امروز مردم بافق بیدارند و نمیگزارند در حقشون خیانت بشه اقای عسکری شما اگه بی گناه بودی همراه کارگران و مردم شهر در اعتصاب شرکت میکردی نه اینکه بیای سخنرانی کنی

 159. کارگر معدن می‌گه:

  جیره خواران عسکری خودتون رو ارزون نفروشید به خاطر دو ریال پول سیاه از ادم خاعن دفاع نکنید شرف و غیرتتون رو برای شهر و نسل ایندتون خرج کنید نه برای این باند که باعث ننگ بافق هستند

 160. کارمند کارخانجات می‌گه:

  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت آقای عسکری
  شکی در خدمت رسانی شما نبوده و نیست اما امروز زمان تفرقه نیست همه باید دست به دست هم داده و مشکلات پیش رو را حل کرد

 161. غفاری می‌گه:

  سلام و خسته نباشید به جناب آقای حاج جوادعسکری … واقعا دستش درد نکند که دلسوز شهرمان بوده و خواهند بودواز خدا برای خودشان و خانواده اشان آرزوی موفقیت و سربلندی را داریم

 162. یا علی می‌گه:

  دیگه از فردی که لیسانس تربیت بدنی داره بیش از این انتظار نمی رود پس چرا یاراحمدی اینقدر واقع بین و متین صحبت می کنه

 163. بافقی می‌گه:

  مشک آن است که ببوید نه آنکه عطار بگوید !!!
  دکترسید محمودانوشه:
  (( شاید مردم ساده زیست هستند ولی ساده لوح نیستند ))

 164. محمد می‌گه:

  جناب اقای عسکری ضمن تشکر از شما خصوصی سازی به این صورت چه شما بخواهید و چه نخواهید به نام شما ثبت مبگردد ولذا از شما میخواهیم که مثل دکتر یار احمدی به نشانه اعتراض استعفا دهید تا مثل ایشان نام نیک از شما یه یاد بماند و این خیانت خدای نخواسته بهپای شما نوشته نشود

 165. عرفان می‌گه:

  عباسعلی میشه خودتو معرفی کنی و اینقدر با نظرات رو مخ مردم نری!!؟ تو کی باشی که بخوای نظر بدی کارگرا رو اخراج کنن!؟ بعدشم اقای شاهی شما که ترک وطن کردی فکر همون یزد باش ل نظر نده. اگه خودتو فرهنگی میدونی مث ادم حرف بزن و توهین به فرهنگی نکن. البته من تو رو خوب میشناسم. شما خودتو پاک میدونی و از هر اتهامی مبرا!!! نه اقا تو دیگه،حنات رنگی نداره

 166. عرفان می‌گه:

  اقای عسکری شما خودت میدونی از روزی که اقای نیک کار اومدن بافق و بحث خصوصی مث توپ تو بافق صدا کرد شما تاالان ساکت شده بودی و حرفی نمیزدی!!؟ چی شد الان حرف اومدی ونامه رومیکنی!!؟ بهتون برخورد که مردم شمغ رو متهم کردن!؟ میخواستی زودتر حرف بزنی

 167. عبدالحسین تشکری می‌گه:

  از خدا بترسید چرا پست ومقام وپول پرستی عقل وهوش شما رابسته مگر عمر چقدر باقی هست مگر قیامت را باور ندارید حق والناس را چه جوری خرج میکنید چرا خودرا مسلمان میدانید واسلام را قبول ندارید واقعا که به خود بیاید واز خواب غفلت بیدار شکید کسانی که مسول هستید

 168. خارج از گود می‌گه:

  اقای برزگری خیلی هم ساده لوح نیستی این حاج اقا مردم را ……..فرض کرده لطفا به تاریخهای متن نامه ها توجه کنیدنه تاریخهایی که با دست زیر متن اضافه شده اصلا چرا نامه شرکت تاریخ وشماره نامه ندارد

 169. بدو بدو می‌گه:

  چند میگیری نظر بدی؟ فیلمی از حاج جواد عسکری

 170. شهرزاد می‌گه:

  با عرض سلام خدمت همه همشریان و مدیر دلسوز و بومی شرکت سنگ آهن ، جناب حاجی اقا عسکری از اینکه لطف کردین ، اسناد و مطالب گفتنی را مطرح نمودین کمال سپاس گزاری و تشکر را داریم انشاا. همانطور که خدا همیشه همراه و پشتیبان شما بوده چه بعد از حادثه سال ۹۰ که از هم طرف شما را محدود کردن بطوری که سلام کردن به شما خیانت به اقایان محسوب می شد و چه در بحران های دیگر ، باز به یاری خدا و دعای همشریان عزیزپیروز و سربلند گردین. انشااا

 171. عل می‌گه:

  جناب آقای عسکری خدا قوت من برای بعضی از جوانهای احساسی متاسفم که گول بعضی از آدمهای از خدا بی خبر را م خورند وتوهین به همشهری خودشان که واقعا برا شهرشان زحمت کشیده را می کنند همشهریان عزیز بخودتون بیائید دارید اشتباه می کنید آقای عسکری بر این شهر زحمت کشید ه و می کشه جوانا ن مواظب باشید عده ای در بین شما هستند که دارند شما را تحریک می کنند شاید اصلا مال این شهر نباشند و بعد از بازنشستگی حتی کلاهشون اگر بافق بیفته برنمی دارند خواهش می کنم احساسی عمل نکنید مطمئن باشید دیگه کسی مثل دهستانیها و عسکری ها نخواهند آمد

 172. علی می‌گه:

  آقای عسکری واقعا مظلومی خدا با توست

 173. مقداد می‌گه:

  درجواب نظر ۱۷

  امان ازآدمهایکه واقعیت رامیدانن ولی بافریب دیگران آخرت خودرامیفروشن.وبه یک بچه بسیجی توهین می کنند

 174. خارج از گود می‌گه:

  کامنت۱۱۸)(اینشماوهمدستاتون بودین کهبا ارسال گزارشهای دیکته شده رئیستون به بالادستیهانگذاشتیددکتر کارهاش راطبق برنامه پیش ببره هقهی مدیر اگه مردی چرا نامه ی استخدام بچه های استخراج راکه با پیگیریهای دکتر به نتیجه رسیده بود را قایم کردی راست میگی اونو بذار روی سایت

 175. علی می‌گه:

  تمام افرادی که از اقای عسکری حمایت می کنند کسایی هستن که پولهای میلیونی و میلیاردی گرفته اند مثل اقای …..، …. ،….. و غیره همین اقای عسکری پارسال به قسمت ما امده بود واز خصوصی سازی حمایت می کرد حالا برای ما حرف دیگری میزنه همه بد بختیهای ما زیر سر خود مدیره مگر میشه یه کاری انجام بشه مدیر اون شرکت خبر نداشته باشه………….

 176. اکبر می‌گه:

  دوست عزیزاطلاعات شما ناقص است ایشان لیسانسآموزش ابتدایی دارند نه تربیت بدنی بیشتر دقت کن و

 177. مهدی می‌گه:

  اقای عسکری فقط میخوام بگم خیلی ها با پارتی بازی سرکار رفتند منی که نه پارتی و هیچ چیز دیگه نداشم هنوز بیکار هستم نباید پارتی بازی کرد اقای عسکری همین

 178. محمد دهقانزاده می‌گه:

  اقای عسگری امدی جانم به قربانت ولی حالا چرا
  ما از این اسناد چیزی دستگیر نکردیم که نشان دهد شما جلوی خصوی سازی ایستاده اید؟

 179. پسر شجاع می‌گه:

  بابا این نظرها را یک الی پنج نفر دادندو جواد عسکری به افرادی در سنگ اهن پست داده که چوب لای چرخ جواد جون نگذارند و هر چه جواد جون گفت و خیلی از مسئولین سنگ اهن پستی که دارند تجربه ندارند به خدا.جود عسکری فقط فکر منافع خودت هستی .

 180. محمد می‌گه:

  اگر برکنار شدن یاراحمدی بعد از چند ماه باعث افتخاروامتیاز ایشانه حاج جواد که حتی قبل از یاراحمدی فرصت یک امضا بهش ودادن وعزلش کردن

 181. غلام می‌گه:

  سلام به همه کسانی که به دوراز غرضی شخصی برای شهرمان فریادحق طلبی سر میدهند دوستان الان وقت تصفیه حسابها شخصی نیست به خدا اگر دیر بجنبند آینده خودتان و فرزندانتان به حراج گذاشته خواهد شد الان وقت مقصر پیدا کردن نیست باید خصوصی سازی لغو شود همین وبس بیست وهشت درصد علاج دردهایم بافقی نیستوعده ووعید فقط گول زدن من و شماستمنا بک حرف با حاج جواد عسکری دارم حاج آقاشما که میگویید همه خبر داشتن کی خبر داشته شما همسایه رو خبردار کردی پس صاحبخانه چی کارگران صاحبان اصلی هستند شما به کسانی خبر دادیدکه پست ومقامشان را فدای مصالح مردم نمی کنندریاستشان مهمتر از اشک بچه یتیم بافقی است شما باید به احترام آنهایی که بخاطر شما کتک خوردندوبه آنها بی احترامی شد به مانند آقای یاراحمدی استعفا میکردید همه بافق به پشتیبانی شما قیام میگردند نه حالا که کار از کار گذشته ادعای مظلومیت کنید شما خدمات بسیاری برای بافق انجام داده اند بر منبرش لعنت ولی همه خدمتتان تحت الشعاع خصوصی سازی قرار گرفت پس بیایید به جای کوبیدن همدیگر مشتمان را بر دهان کسانی بکوبیم که میخواهند حق بافق وبافق را پایمال کنند زنده باد اتحاد زنده بادبافق ا

 182. قاسم می‌گه:

  اینا نشونه معرفت هه نه پول ایشان. چه کار ها که برای شما نکرده بی معرفت ها. ای بچهه های محله لرد به بپاخیزید چطور بچهه محلهه شما دارن خراب میکنن به بپاخیزید که. این همون کسی هست که شما ها را به سر کاار بدر. ای لردی ها معرفت خود را نشان دهید تا بدونن. بعضیی ها. که بچه محله لرد خیانت نمیکنه لردی ها به پاخیزید

 183. م شاهی می‌گه:

  عرفان جان ما که حنایی نداریم که رنگ داشته باشد یا نداشته باشدناراحت نشو و اطرافت را خوب نگاه کن تا واقعیت ها را ببینی..من از اقای دکتر یار احمدی خواهش میکنم که خودشان شهامت به خرج بدن وبگند عزل ایشلن رفتی به خصوصی نداره. چرا میخواهیم با اغفال مردم حرفهایمان را به کرسی بنشانیم چرا. با دروغ ونفاق میخواهیم حقانیت خود را تابت کنیم..اقای صباغیان با مهندس دهستانی هم مخالف بودند اصلا با پیشرفت بافق مخالفند..ایشان مانند اقای احمدی نژاد خود را عقل کل میدانند دیدید سرتوشت مملکت به چه روزی افتاده یقینا سرنوشت بافق با نظرات کارشناسی این اقایان همان خواهد. شد که بر سر مملکت امده است در اینده نزدیک نه از تاک نشانی میماند. نه از تاکستان

 184. مهدی می‌گه:

  من یک پیشنهاد دارم : اگر بتوان مسئولین فعلی شهر ، فرماندار سابق ، آقای حاج جواد عسکری مدیر عامل فعلی شرکت سنگ آهن ، آقای محمد رضا صباغیان و دکتر علی رضا یار احمدی را در یک جلسه پرسش و پاسخ دور هم جمع کرد خیلی از این حرف و حدیثها ، تهمتها ، شکیات و بطور کلی این فتنه پایان می یافت و همه باهم همفکری میکردند تا شهر را دریابند.

 185. بافقی دلسوز می‌گه:

  خارج از گود حتما به چشم پزشک مراجعه کن که تاریخ و شماره نامه رو ندیدید تاریخ و شماره دبیرخانه پایین سمت راست نامه هست

 186. یک بافقی می‌گه:

  درجواب تمام کسانی که یکدیگر را متهم میکنند یک بیت شعر ازعطار نیشابوری مینویسم خودمان را با این شعر تطبیق بدیم ببینیم کجای کارهستیم
  “شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی
  هر لحظه به دام دگری پا بستی
  گفت شیخا هر آنچه گویی هستم
  آیا تو چنان که می نمایی هستی”

 187. محمد فاضل معینی می‌گه:

  جناب اقای عسکری خسته نباشید

 188. علی می‌گه:

  اقایونی که میگید از عسکری پول گرفتید و به نفعش نوشتید این عینک بد بینی رو کنا بزارید

 189. همشهری می‌گه:

  سلام خدمت همشهریان عزیز. ما همشهریان میبایست با همدلی. ووحدت به اهدف توسعه شهرفکر کرده و پیش ببریم. چرا داریم مدیران بومی خود را تخریب میکنیم. چرا با دست خودمان داریم به اهداف کسانی کمک میکنیم که نمیتوانند پیشرفت بافق را ببینند. پس ما هدفمان اتحاد و همدلی و حمایت از مدیر عامل بومیست. حاج جواد خسته نباشی تا آخر حمایتت میکنیم

 190. درویشی می‌گه:

  اقا قاسم
  بیشترین قشر کارگر معترض از این محله لرد می باشد من خودم لردی هستم بعد شما میگی بپا خیزیم به حمایت ….. شعار بدیم مگه غقل از سرمان پریده

 191. محمد مهدی می‌گه:

  بابا چرا بحث الکی می کنید ؟
  چرا در میدانی که دشمن شهرمان درست کرده بازی می کنید ؟

  الان پیدا کردن پرتقال فروش مهم نی؟
  الان باید به فکر منافع شهر بود؟
  الان باید به جای بحث الکی بریم سراغ توسعه و آینده شهر ؟
  الان باید بخاطر بافق بشینیم و به خاطر بافق شار دهیم نه خدای نکرده برای کسی و برضد کسی ؟

  بصیرت داشته باشید کشتی غرق نشود ؟ مهم نیست تا الان چه شده؟ مابقی را دریابید

 192. سلطان می‌گه:

  هفته‌ای که گذشت سلطان اختلاس ۳۰۰۰ میلیاردی به دار مجازات آویخته شد تا عده‌ای باز هم عبرت نگیرند؟!قابل توجه مدیران شرکت های واقع در معدن (اسناد باج دهی و رشوه های میلیاردی شما به زودی افشا خواهد شد)

 193. مُسلِمٌ می‌گه:

  لاثٌ مَن کُنَّ فیهِ فَهُوَ مُنافِقٌ وَ اِن صامَ وَ صَلّى وَحَجَّ وَ اعتَمَرَ و َقالَ «اِنّى مُسلِمٌ» مَن اِذا حَدَّثَ کَذِبَ وَ اِذا وَعَدَ اَخلَفَ وَ اِذَا ائتُمِنَ خانَ؛

  سه چیز است که در هر کس باشد منافق و خائن است اگر چه روزه دارد و نماز بخواند و حج و عمره کند و بگوید من مسلمانم، کسی که هنگام سخن گفتن دروغ بگوید و وقتى که وعده دهد تخلف نماید و چون امانت بگیرد، خیانت نماید.

 194. سیدبنیامین می‌گه:

  باسلام وتشکر ازحاج آقای عسکری.
  مردم فهیم بافق باهوش باشیدکه همان کسانی که مهندس دهستانی را باافکارتوسعه ای وساخت ساز زیربنایی های پیشرفت شهرش بافق او را از پست مدیریت شرکت ساقط کردن الان سر منشا شایعه های ضد محمدجوادعسکری قرار دارند وآنانکسانی جز جناح نام آشنای اعتراضات سال۹۰نیستند

 195. بافقی دلسوز می‌گه:

  کافر همه را به کیش خود پندارد ببینم حتما شما یه چیزی گرفتی شما افرادی که مدام اعلام میکنید که هر کس آقای عسکری رو حمایت کرده پول گرفته شما بگید چند گرفتید ما آقای عسکری رو به خاطر صداقتش حمایت میکنیم اگه شما بافقی هستید ما هم هستیم ما از شهر خود واز کسانی که برای سربلندی شهر ما زحمت می‌کشند حمایت میکنیم و هرگز نمی خواهیم کوفی باشیم پس اگه ادعا دارید برای بافق سنگ به سینه میزنید سعی در خراب کردن دیگران نداشته باشید

 196. همکار منصف می‌گه:

  بزرگواران باور کنید بعضی از کعترضین هنوز نمیدونند برا چی معترضند/میگید نه ازشون بپرسید.یکی میگه عسکری معدن رو فروخته.مگه معدن مال اقای عسکری بوده که فروخته باشه.به خدا خیلی هم تند نرید خود اقای عسکری هم گفتند اصلا امضای ایشون و مدیران قبلی دوریال ارزش نداشته برا واگذاری معدن.این مثل اینه که بگیم رییس اداره برق اداره برق و دم و دستگاههاش رو فروخت مگه ارث پدرشه که بفروشه؟نذارید یه عده از اب گل الود ماهی بگیرند.بنده تو معدن هیچ پستی ندارم موقعیتم هم به خطر نیافتاده دلیل ندارد هرکی هرچی گفت بگیم پستش تو خطر افتاده.گیرم عسکری رو اخر اخرش بردارند چی میشه؟با نهایت احترام به دکتر یار احمدی مگه ایشون هم چهار تا بچه مشاورش نبودند؟هدف اصلی احیای سهم بافق از سنگ اهن است کسی را هدف تهمت قرار ندهیم قضاوت در مورد افراد چه درست و چه خدای ناخواسته غلط بدون شک مورد بازخواست خدا خواهد بود

 197. سید امین رضوی مدیر مسئول سایت بافق امروز می‌گه:

  با تشکر از جناب منتقد (کامنت شماره ۱۲۹) …. سوالاتی که بعنوان تناقص پرسیده اید، سوال هفتم شما مربوط به بنده می باشد. و لازم است که پاسخ آن را بدهم. اینکه به گفته شما بنده اولین کسی بودم که بر علیه اقای عسکری مطلب نوشتم، به نظرم درست نیست. شاید برخی از مطالب بنده انتقادی بر عملکرد ایشان بوده است، اما بارها ـ همانگونه که در سایت وزین بافق فردا نیز نوشتم ـ بنده منتقد بودم نه مخالف. و باید این دو کلمه همه تعریف شودو هم تفکیک. مخالف بودن یک حکم دارد و منتقدبودن حکم دیگری. در آن مقاله نیز گفتم، بازار مخالفان از انسوی دیگر است. به نظر من تبعید بنده به بازرگانی نیز بدلیل این نوشته ها نبوده و بیشتر به این دلیل بوده که مرکز اطلاع رسانی از مجموعه مستقیم تحت نظر مدیریت، به مجموعه روابط عمومی، بر اساس نظر شخص مدیرعامل، منتقل شد. یعنی مرکز اطلاع رسانی شرکت، از اول اسفند ماه، دقیقا از زمان مسافرت دکتر بانک معاون نهاد ریاست جمهوری، به بافق، به یکی از زیرمجموعه های روابط عمومی منتقل شد و مسئولیت آن از بنده گرفته شد. از اینرو، بر اساس نظر خود بنده، و به دلیل اینکه، در اصل پست سازمانی من بعنوان کارشناس حسابداری فروش، در قسمت سفارشات خارجی، بوده درخواست کردم که به محل قبلی کارم برگردم. اینکه مصاحبه مدیرعامل شرکت، بعد از این جریانات، با سایت بافق امروز، بصورت اختصاصی انجام شده، ربطی به تطمیع ندارد. این بیشتر شاید برمیگردد به سابقه کاری و توانایی بنده، در انجام مصاحبه و شفاف سازی. تجربه نشان داده که نوع نگارش و نوشتن گزارش و مصاحبه، کاری تقریبا حرفه ای است و شاید مدیرعامل شرکت، با نظر شخصی خود، بنده را و سایت بافق امروز را انتخاب کرده. حتی با اینکه این مصاحبه به صورت اختصاصی انجام شد، بنده آنرا به سایت وزین بافق فردا ارسال کردم. اگر تطمیعی در کار بود، حداقل این مصاحبه می توانست تنها در خروجی این سایت باقی بماند تا به این شیوه آمار بازدید خودم را بالا ببرم. اما هیچ نیازی به این کار ندیدم چرا که معتقدم در این برهه حساس، و تاریخ ساز، نباید اجازه داد افرادی با استفاده از اختلافات قومی ـ قبیله ای تهمت های ناروا به مسئولان بومی بزنند. بدون شک، مدیر بومی بهتر از هر مسئول غیربومی است. اگر امروز، می بینیم که شخص دوم استان، دکتر طالبی برای بافق دل می سوزاند و بارها برای صحبت با کارگران به بافق می اید به این دلیل است که وی بافقی است. اگر استانداری یزد، بیشتر از هر زمان دیگری به بافق می پردازد، بدلی حضور یک مدیر بومی در راس هرم مدیریتی استان است. پس نباید اجازه داد اختلافات، امروز مدیر بومی را تخریب کند. نکته دیگر اینکه بنده خودم بارها به مدیرعامل شرکت، اعلام کردم که شفاف سازی کند و متاسفانه عدم قدرت در سیستم روابط عمومی شرکت، به نظر بنده، یکی از بزرگترین عوامل این اتفاق بوده است. حتی تنها سایت خبری شرکت سنگ آهن را نیز الان که بررسی کنیم، هیچ حرفی برای گفتن ندارد و این خوب نیست. در ثانی، شیره مالی و مظلوم نمایی که جنابعالی از آن نام برده اید بیشتر از حرکات و سخنان کسانی برمی آید که کلیه تصمیمات نادرست دوران مدیریتی خود شان را امروز، یادشان رفته و همان تبعات گذشته را بر سر دولتمردان امروز وارد می کنند. بدون شک، شرایط اعتصاب آرام کارگران، امروز می تواند بهترین محمل برای انتخابات مجلس باشد. آنها که با حرفهایی غیرقانونی و احساسی، سعی دارند جماعت مردم ساده و صادق بافق را همراه خود کنند، نگاهی به انتخابات مجلس آینده دارند. اگر می خواهید جناب منتقد و دوستان همفکر ایشان، همتی کنید که فردا دیر نباشد، بهترین راه این است که اختلافات درونی خود را فعلا کنار گذاریم و دست در دست هم دهیم و از این فرصت ایجاد شده بهترین امتیازها را بصورت قانونی و از مجراهای قانونی آن، برای بافق بگیریم نه اینکه درخواستهای احساسی کنیم که به هیچ وجه درست از کار در نمی آید و قانونی نیست و نوعی باج خواهی به شمار می رود. وقتی این قائله خوابید و شرایط را با وحدت رویه درست کردیم، آنگاه می نشینیم و اختلافات درونی خود را شروع می کنیم. به عملکرد مدیرعامل شرکت انتقاد می کنیم. به عملکرد مسئولین دیگر شهرمان نیز انتقاد می کنیم که یک جامعه با انتقاد سازنده، سالم و با نشاط است. نه با اختلاف. این درست نیست که حالا که مردم اعتراضی کرده اند، موج سواری کنیم و به خاطر منافع شخصی و یا انتخاباتی، حرفهای احساسی بزنیم. یک گرا به دوستان بدهم، تمام کسانی که امروز بر این موج سوارند، در خارج بافق در یزد خانه دارند و اصلا کارشان هم بیرون بافق است و اصلا بافق را برای ماندن نمی خواهند. فقط می خواهند موجی سوار شوند. خداوند شاهد و ناظر بر اعمال همه است…. او شاهد است که از شرکت سنگ آهن، جز حقوقی که میگیرم، چیزی عاید بنده نشده است. درست است که این سایت، تازه راه افتاده است، اما بنده و همکارانم، سالهاست که در رسانه، فعالیم. امیدوارم، از این پس، مصاحبه ای که انجام میشود، و سایت بافق امروز، تنها منعکس کننده سخنان مصاحبه شوند است، متهم به این مسایل نشود. ما از مخالفان آقای عسکری نیز استقبال میکنیم. با انها نیز مصاحبه می کنیم. این سایت، دریچه ای است بسوی اطلاع رسانی صادق، شفاف و بیطرفانه. انچه که خواندید، تنها گفته های مدیرعامل بود نه گفته های مدیر مسئول. در پناه حق

 198. شهرياري می‌گه:

  من متاسفم برای بعضی ازنظردهندگان که ازقانون مکاتبه اداری هیچ نمیدانند وحرف بی سروته میزنندومتاسفم برای کسیکه میگویدیاراحمدی به خاطرامضانکردن استفا کرده آخر مدیر یک شرکت دولتی چه کاره است که امضا کند خود وزیر هم نمیتواند دخالت کند دولت میخواسته بخشی ازخودش رابه بخش خوصوصی بدهد آقایون نظریه پردازشماازآن زمانیکه سروکله شرکتهای پیمانکاری درسنگ اهن رادیدیدباید می فهمیدید که دارد خصوصی میشود شماکه نامه وسنداداری راقبول ندارید دیگرتوقعی نیست انسانهای شریف وزحمتکشی چون حاجی عسکری آنچنان ازمناعت طبع وبزرگواری برخوردارند که فقط ازخدا میخواهند که هدایت شونداین افراد معلوم الحال شده اند تئوریسین ونظریه پرداز ما

 199. حامد می‌گه:

  حاجی حمایت حمایت

 200. vahdat می‌گه:

  سلام بر همشریان عزیز, شهر بافق شهر ادیبان و فرحیختگان است نه دهن کج و بی فرهنگ . بجای اینکه به فکر وحدت و همدلی باشین دنبال کوبیدن همدیگرید با این اصول هیچ وقت به جایی نمی رسید . با این کار فرصت را به دشمنان ندهید تا از این آب گل آلود ماهی بگیرند. هیچ کس تو این دنیا عاری از خطا نیست وگرنه پیغمبر است.سعی کنید به هم کمک کنید نه تخریب . . .

 201. غير بومى می‌گه:

  اقایانى که ندانسته به این و ان تهمت میزنند بدانند که در شرکت سنگ اهن به هیچ عنوان نمیشود بدون مناقصه و بدون داشتن صلاحیت و امتیاز و مدارک کافى به کسى کار داد و کمیته فنى شامل هفت نفر ابتدا برسى و کمیسیون معاملات هم شامل شش نفر قیمتها را برسى و مدیر هیچ دخالتى در انها ندارد اول بروید از رییس کمیته و رییس کمیسیون بپرسید و بعد تهمت و افترا ببندید فتوحى هم مثل پنج شرکت دیگر که همه بافقى هستند برنده شده و اما جعفرى قراردادش با حداقل سیصد میلیون ضرر همراه است و حتى مدیر دستور لغو مناقصه و تجدید ان را صادر کرد اما کمیسیون با ایشلن و تیم راه اندازى هتل جلسه برقرار کرد و ایشان هم گرچه میدانست با ضررو زیان مواجه است اما گفت بخاطر پیشرفت بافق میپذیرم و این کار با مبلغ صدو سى و هشت میلیون در سال به ایشان واگذار که واقعا با داشتن ۶٠ نفر نیرو مبلغ ناچیزى است و بعد از اینکه هتل را راهاندازى کرد همگان ایشان را تحسین و واقعا کار بزرگى انجام داد و اکنون هتل بافق یکى از چند هتل برتر ایران است و کلیه خریدها هم توسط خود شرکت سنگ اهن انجام و و همانطور که میدانید اقاى احمدیه این هتل را کلا تعطیل کرده بود و اقاى عسگرى دستور تکمیل ان را براى رفاه مردم و جذب سرمایه گذار در منطقه صادر کرد و فرایند مناقصه هم انجام و شرکت نادر طرح بافق با اختلاف فاحشى با شرکت هتلهاى مشیر یزد برنده شد و جالب اینکه شرکت یزدی مبلغش یک میلیارد و پانصد میلیون تومان بود و سنگ اهن هم موظف بود هتل را کامل تحویل پیمانکار بدهد و هتل هنوز بسیار کار داشت و هیچ کس گمان نمیکرد کمتر از ٢ سال طول بکشد تا تمام شود و با تمام این تفاسیر این شرکت بافقى بود که ناتمام بودن هتل را نادیده گرفت و با سه ماه تلاش بى وقفه کاری انجام داد که هیچ کس باور نمیکرد و این براى بافقیها جاى بسى خوشحالى دارد که یک شرکت بومى بدون هیچ تجربه اى و فقط به خاطر بافقى بودن و توسعه بافق این کار را انجام داد و من بعنوان یک مسئول در کمیسیون معاملات از مردم بافق تقاضا دارم قبل از هرگونه قضاوت از افراد مطلع که انها را دزد نمیپندارند سوال کنند و دورادور همشهریان خود را به باد تهمت و افترا نگیرند نا سلامتى مسلمانیم و دعاى کمیل خواندن با این تهمتها منافاتى ندارد و اب توى اسیاب دشمن ریختن است و اقاى عسگرى هم واقعا تلاش گستردهاى براى توسعه شهرش داشته و متاسفانه ایشان هم اکنون به سمت سرنوشت مرحوم دهستانى میروند و حتى بنده مطلع شدم که پیمانکار هتل هم استعفا و این ضربه اى سنگین به صنعت گردشگرى است که خود اقاى جعفرى در این راستا تلاشهاى بسیارى انجام و چشم انداز خوب و قایل توجهى براى بافق و رونق کسب و کار در یافق داشته که در صورت صحت استعفا بسیار نا خوشایند بوده و میدان براى تاخت و تاز غیر بومیان در بافق مهیا میشود چون انها تمام پتانسیل گردشگرى را در مرکز استان نگه داشته و سهمى به بافق نخواهند داد و جدا از این موضوع تعداد بسیارى از خواهران تحصیل کرده بافقى هم انجا مشغول به کارند که این موضوع به امنیت شغلى انها هم لطمه میزند و قطعا اگر غیر بومى کار را در دست بگیرد از افراد خودش استفاده خواهد کرد و اینجاست که باید پشت بافقى باشید نه رو در روی یکدیگر

 202. هالو می‌گه:

  فقط افرادى میتوانند در بافق کار کنند که بافقى نباشند گرنه. به سرنوشت دهشتانى دچار میشوند مگر ان مرحوم کم به این مردم خدمت کرد? عسگرى هم جدا از این مقوله نخواهد بود فعلا بازار بافقى کشى داغ است و هیچ کس به فکر اینده و بافق نیست و همه دنبال تسویه حسابهاى شخصى هستند و شایعات به سرعت برق میروند و می ایند به نظر هالو عسگرى باید برود تا ببینیم پس از چند سال دیگر که سنگى نمیماند چه کسى پاسخگو ست ، فعلا اردکان و مهریز در حال حض کردن هستند و به موفقیت توطئه هایشان امیدوارند

 203. کارگر معدن می‌گه:

  بسیجی و جانباز اون همکاریه که هیچوقت نه گفت بسیجی ام و نه گفت جانبازم و به صورت نیروی شرکتی در قسمت خدمات مشغول کار بود. بله دوستان چند روز پیش همکاری رو از دست دادیم که یک بسیجی و جانباز بود و فقط به اندازه یه نیروی خدمات از سنگ اهن دسنتزد میگرفت. د.

 204. غضنفر می‌گه:

  مردم گول شیرین زبونی های صباغیان برنخورید و باهم وحدت داشته باشید

  • ناشناس می‌گه:

   اگ مردی همون حرفهایی که اقای صباغیان تو معدن جلو همه مسئولین زد برو بزن همه بافق میدونن ظاهر و باطن اقای صباغیان یکی و تو هم ی ادمی هستی ک فقط میخواد چهره صباغیان رو خراب کنه و بهتره اینم بدونی که تمام مسئو لین از همین صباغیانی که ب نظر تو مردم رو گول میزنه خواسته بودن ب مردم بگه دست از اعتصابات بر دارن و اون اصلا قبول نکره و نخواهد قبول کرد اون فقط میخواد از حق مردم دفاع کنه و هیچ چشمی داشتی ب پست و منسب مثل خیلی از اقایون نداره و توی هر جایی هم باشه از حق دفاع میکنه وگرنه اینقدر خدا باهاش یاری نمیکرد

 205. کاظم می‌گه:

  متاسفم برای اقای عسکری که حامی ایشان اقای مجید شاهی است.این اقا که خودش را عقل کل میداند ورییس جمهورسایق رانقد میکند یادش رفته دوران دبیرستان راچگونه گذرانده؟بچه های خیابان مهدیه شمارامیشناسند.بله اقای شاهی حنای شمارنگی نداشته که الان رنگی داشته باشد توباچه رویی میخواهی خودت رابااقای صباغیان مقایسه کنی؟ برواقا نظراتت رابرا یزد بده.

 206. محمد120 می‌گه:

  حال شهرم راچوپرسیدم من ازفرزانه ای * گفت: بی معدن شود یک روز چون ویرانه ای / گفتمش درمان چه باشد, تانگردد اینچنین!* گفت: باری اتحادو همت مردانه ای/ گفتمش با مغرضان دراین میان تکلیف چیست؟ * گفت با تدبیرباید, ضربت جانانه ای / ورنه چوبی را که ما خوردیم ازبیگانگان * صدبدترخواهیم خورداز مغرضان خانه ای / گفتمش حق با که باشد؟ هرکسی سازی زند! * گفت: ریش عقل با وجدان خود , زن شانه ای / تا مبادا روی موج خشم وجهل عده ای * تهمتی ناحق زنی, یا برکنی کاشانه ای / گفتمش : برگردن کی هست, این تقصیرها ؟* گفت : شخصی نیست, دارد ریشه ای افسانه ای/ هر که را همسنگ خیرش , نام با نیکی برید * هربدی را لعنتی, هرخوب را شکرانه ای/ گفتم انان را چه گویی, درسکوت مطلقند* گفت: یا تطمیع, یا تهدید, یا بیعانه ای / گفتمش گر بگذریم ازحق, چه بینیم عاقبت؟ * گفت بهرنان, دوچشمت, دست هر بیگانه ای / گفتم ای فرزانه , من غمگین از این بیدادهام * گفت : با یاد خدا , گرغم خوری دیوانه ای@

 207. محسن می‌گه:

  آقای یاراحمدی کجایی……………..

 208. بافقی می‌گه:

  آیانظرمخالف هم پول ازکسی گرقتن؟خیلی دراشتباهیدازخدابترسید

 209. محمدی می‌گه:

  مردم به چه قیمتی برعلیه مدیردلسوزشهرتون نظرمیدیدزشته

 210. جواد می‌گه:

  مردم اردکان وقتی میخوان اسم تابش را ببرندمیگند آقای تابش و ما واقعا با این نظرات بی ادباته وهتاکانه از هر دو گروه از این که بافقی هستم متاسفم

 211. آریا می‌گه:

  کسانی که می گویید آقای عسکری بعضی ها را میلیاردر کرده اون بعضی ها بافقی اند ولی آقای دهستانی کار را از …. گرفت و ….. را مولتی میلیاردر کرد ،و در جواب کسانی که گفتند چرا یار احمدی استعفا داد و عسکری استفعا نداد بگویم آقای یاراحمدی آدم خوبی بود ولی هیچکس را قبول نداشت به غیر از خودش،برای همین برداشتنش،پس به خصوصی سازی ربطی نداشته

 212. تقی می‌گه:

  بیایید به جای این همه وقت تلف کردن مسولین استان را از خود دور نکنیم وگوش به حرف لااقل یه بچه بافقی به نام دکت طالبی کنیم و هر چه او کفت انجام دهیم و مطمین باشید دکتر دروغ نمی گوید و به ضرربافق کاری نمی کند

 213. دلسسوز می‌گه:

  سلام اقایونی که از یار احمدی دم میزنید یکی از کارهایی که تو دوران مدیریتش برای بافق انجام داده رو بکین ببینم

 214. محمد رضا می‌گه:

  سلام بر حاج جواد عسکری مردم می دانند که عده ای دارند موج سواری می کنند : ای مردم خوب و آگاه گول برخی حرفها تفرقه افکن را نخورید هوشیار باشید بنده سنگ آهن کار نمی کنم اما تا انجایی خبر دارم عده ای از کارگرهای ساده سواستفاده می کنند و به زلز کارگرها است گول نخورید………….به مدیر عامل محترم اعتماد کنید

 215. مجید شاهی می‌گه:

  کاظم در کامنت ۲۰۹فرمودند ما نمیتوانیم خودمان را با صباغیان مقایسه کنیم واین تصورات غلط طرفداران چشم وگوش بسته اقای صباغیان میباشد من میگویم ما رفتار دو گانه نداشته باشیم در جمع یه حرف بزنیم در خلوت یه حرف دیگه. ونیت ودلمان چیز دیگری را بخواد باید با صداقت رفتار کنیم تا پست داشتیم سکوت کردیم وحالا که نداریم فریاد بزنیم این دوستان میخوات دولت واستانداری را به واکنش وادارند وبعد این را پیراهن عتمان کنند که دولت تدبیر با مردم برخورد میکند اما زهی خیال باطل.اقای صباغیان باید با صداقت رفتار کنند که همه دوست بدارند…اما در نورد موضوعات دیگر کاظم اقا به قول شاعر:من اگر نیکم وگر بد تو برو خود را باش. که گناه دگری برتو نخواهند نوشت ودر جایی دیگر میفرمایند: تو نیک باش و خلق بدت گویند. به که بد باشی و خلق نیکت گویند…..با این سخنان هرگز نمیتونید نیات ما را نسبت به واقعیت های موجود در بافق تغییر بدید

 216. محمدفتاحی می‌گه:

  ازخدابترسیدوازآقای عسکری حمایت کنیدکه درغیرآن غیربافقی هاسودمی برند

 217. روح اله می‌گه:

  سلام آقای عسکری اگه کار شما نبود چرا نیامدید بگید

 218. غیربومی می‌گه:

  مردم بافق بااین اختلاف وتشنج ایجادشده سرمایه گذارهانیزفراری می شوند

 219. کارگر می‌گه:

  اقای عباسعلی این را بدون که همه ما بافقیها از اقای عسکری حمایت می کنیم در ضمن کارگر های معدن اعتصاب نکردند و اعتراض کردندو حق خود و شهرشان را میخواهند لطفا شما دست از خیانت و…… بردار چون با این حرفها نمیتونی کاری از پیش ببری چون اتحاد بافق هر روز بیشتر میشه و مواظب باش چون که خدا یوقت بدجور زمینت میزنه وخوارت میکنه

 220. جانباز می‌گه:

  به خدا آقای عسکری هم برای بافق زحمت کشیده مدیر بومی را خراب کردن آب به آسیاب دشمنه حالا که کار به اینجا کشیده و این مسئولین بالا توجهی به حرف این کارگران عزیزکه چند روزه اعتراض کردن و کسی توجه نمیکنه باید مثقالی سنگ نگزارن ببرن تا مسئولی بیاید و خواسته مردم را بر آورده کند خیلی محکم نه با وعده و حرف هر روزی سنگ بار نشه به سوده بافقه عزیزان

 221. رنجبر می‌گه:

  این مطلب بیشترین نظر رو داشته میدونید چرا ؟
  یه کم فکر کنید میفهمید

 222. صادق می‌گه:

  درجواب دلسوز بایدبگویم {۲۱۳}استعفای اقای یاراحمدی بالاترین خدمت بودوای کاش ان روزمادلیلش رامیفهمیدیم تاحل وروزمااین نمیشد

 223. شهروند اصفهانی می‌گه:

  الا دین فروشان دنیا پرست /سکوت شما پشت مارا شکست /اگرداغ دین برجبین میزنید/چرادشنه بر پشت دین میزنید

 224. محمدعلی می‌گه:

  حاجی آقا عسکری تشکر تشکر . ما از عملکرد و خدمات شما به شهر آکاه هستیم و حمایت خوداعلام داشتهو پشتیبان شما هستیم . موفق باشید

 225. طلبه بافقی می‌گه:

  ای مردم بافق آیابه پاس قدردانی ازمدیری دلسوز وزحمتکش بایداینطور عمل نمود؟خداراخوش نمیاد

 226. 123 می‌گه:

  آریا جان شما غصه نخور آب میشی

 227. رنجبر می‌گه:

  آقای رنجبر عزیز لطفاٌ تفرقه فکنی نکنید

 228. محمود بافقی می‌گه:

  هیچکدومشون دلشون واسه بافق نمی سوزه به خداوندی خدا همه به دنبال منافع خود هستن رسمی ها میترسن حقوقشون کم شه شرکتیها میترسن اخراج شن مردم هم ترس از گرسنگی دارن تا زمانی که ما به راحتی یکدیگر را متهم کنیم حتی اگر ۱۰۰ درصد معدن رو هم به بافق بدن و معادن شهرهای دیگه رو هم بدن بازم همین وضع بافقه چه بسا بدتر بشه ما از ریشه مشکل داریم ادعای مردی می کنیم ولی زیراب برادر خودمون رو هم بخاطر مادیات می زنیم . خدایا ما را از شر دو آفت عجله و دودلی نجات بده و کمکم کن اگر حرفی میزنم بخاطر منافع شهرم باشه

 229. بنیامین می‌گه:

  اصل چهل و پنجم (۴۵) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران:

  انفال و ثروتهای عمومی از قبیل زمینهای موات یا رها شده، معادن، دریاها، دریاچه‌ها، رودخانه‏ها و سایر آبهای عمومی، کوه‏ها، دره‏ها‏، جنگٌلها، نیزارها، بیشه‌های طبیعی، مراتعی که حریم نیست، ارث بدون وارث، و اموال مجهول‏المالک و اموال عمومی که از غاصبین مسترد می‌شود در اختیار حکومت اسلامی است تا بر طبق مصالح عامه نسبت به آنها عمل نماید. تفصیل و ترتیب استفاده از هر یک را قانون معین می‌کند.

 230. سلام می‌گه:

  اقای عسکری کارهای خوبی درسطح شهرانجام دادید ولی نحوه مدیریت درداخل شرکت بسیار ضعیف بودکسانی رادور خودجمع کردیدکه مخالف بانظرکارگربودندو اونهابرای شما تصمیم میگرفتنندوگرنه بهتر از اینها بودید

 231. جانباز می‌گه:

  حاجی جواد از زحماتی که برای یافق کشیدی مثل کارخانه های جوار معدنی ممنون متشکریم خدا جای حق نشسته شما دلسرد نشو اجرت با امام حسین مردم نمی دونن شما چقدر زحمت کشیدی برا بافق اگه خدمات خودرا که در شهر انجام داده بودی تو نماز جمعه توزیع داده بودی انوقت مردم می فهمیدن که اگه شما نبودی ما یک پزشک متخصص درست حسابی مثل قلب و داخلی و چشم پزشک ووووووو نداشتیم کمک شما است که دکتر ها همین چند روز در هفته در بافق می مانند خود مردم یک روزی می فهمن

 232. دلسوز می‌گه:

  گل گفتی محمودبافقی حرف دل من و زدی.

 233. مظلوم می‌گه:

  اقای عسکری از ابتدا شما در جریان خصوصی سازی بودید و حتی مامورانی راکه برای ارزیابی اموال شرکت در دو سال گذشته از تهران می امدند را همراهی می کردید وحتی در جلسات هم در باره خصوصی شدن شرکت هم صحبت می کردید اگر زودتر حقایق را به مسولین و بز رگان بافق میگفتید حالا معدن به تعطیلی کشیده نمی شد شما با جابجائیهائی که در شرکت انجام دادید فکر کردید همه چیز طبق نظر شما ورفقایتان پیش می رود ام اینچنین نشد و شما مجبورید اگر با شیب تند بالا رفتید با شیب تند هم پائین بیا ئید یدالله فوق ایدیهم را نادیده گرفتید

 234. مجتبی می‌گه:

  حدود یکسال پیش درسالن کنفرانس آهنشهربرای خصوصی جلسه ای بود تقریبا از تمام قسمتها بودند حتی بعضی از معا ونتهاازخصوصی سازی ۷۱درصد صندوق تعریف هم کردندفقط چندتا از کارگرها اعتراض کردندخود آقای عسکری هم گفت صندوق تقریبا نیمه دولتی هست ولی آقای عسکری حالا هیچکس یادش نیست.موفق باشی