جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۰:۳۷ بعد از ظهر

۲۵ نظر

 1. کمر شکن می‌گه:

  دم همتون گرم الهی شکر همه با هم شدیم

 2. علی می‌گه:

  افرین به همتتان

 3. مهدیان می‌گه:

  سلام بر شهیدان و درود بر رزمندگان و دلاورمردان عرصه ایستادگی و مقاومت
  خوش آمدید ……

 4. عباسعلی می‌گه:

  چرا به من توهین می کنید و توهمت می زنید؟؟؟من هم مثل شما نظر دادم.اگر نظرات من خلاف قانون بود سایت منتشر نمی کرد.بهتر است مردم بافق کمی دموکراسی یاد بگیرند و به نظر دیگران احترام بگذارند.اگه مسئولین به جای سخنرانی بیایند و یک تیر هوایی در کنند همه شما می روید سرکارتان.البته کفشهایتان را نیز جا می گذارید.برای اینکه دیگر این گونه با اقتصاد مملکت بازی نکنید بهتر است یک میله ای در زمین فروکنند و کلاه یک سر باز بر آن بگذارند تا از ترس آن دیگر هوس اعتراض نکنید.اگر به بافقی ها رو بدهند پس فردا ادعا استقلال می کنند و خواهان جدایی از ایران می گردند و داعیه تشکیل کشور بافق را خواهند داشت.البته حمله موشکلی هم مفید است یا دوفروند f14 کار را یکسره می کند.

 5. روح الله می‌گه:

  عباسعلی نمیدونم کی هسی ولی مطمئنم که بافقی نیسی

 6. مُسلِمٌ می‌گه:

  مُسلِمٌ لاثٌ مَن کُنَّ فیهِ فَهُوَ مُنافِقٌ وَ اِن صامَ وَ صَلّى وَحَجَّ وَ اعتَمَرَ و َقالَ «اِنّى مُسلِمٌ» مَن اِذا حَدَّثَ کَذِبَ وَ اِذا وَعَدَ اَخلَفَ وَ اِذَا ائتُمِنَ خانَ؛

  سه چیز است که در هر کس باشد منافق و خائن است اگر چه روزه دارد و نماز بخواند و حج و عمره کند و بگوید من مسلمانم، کسی که هنگام سخن گفتن دروغ بگوید و وقتى که وعده دهد تخلف نماید و چون امانت بگیرد، خیانت نماید.

 7. مُسلِمٌ می‌گه:

  سول گرامی اسلام حضرت محمد(ص) در حدیثی تکان دهنده، بی دقتی در انتخاب مسوولان و کارگزاران امور مسلمین را برابر با خیانت به خدا و رسولش برشمرده‌اند.

  پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد صلی الله علیه و آله فرمودند : کسى که عهده دار و متصدی یکى از امور مسلمانان شود و فردى را سرپرست کارى کند، با این که مى‌تواند کسى را که براى مسلمانان بهتر از او باشد پیدا کند، به خدا و رسولش خیانت کرده است.

  متن حدیث:

  قال صلی الله علیه و آله : مَن وَلّى مِن أمرِ المُسلِمینَ شَیئا فَوَلّى رَجُلاً و هُوَ یَجِدُ مَن هُوَ أصلَحُ لِلمُسلِمینَ مِنهُ فَقَد خانَ اللّه َ و رَسُولَهُ.

  «سنن بیهقی،ج۱۰،ص۱۱-کنز الفواید، ج‏۲، ص۲۸۳»

 8. عبدالرضاخان بافقی می‌گه:

  روی سخنم با مدیر سایت و این عباسعلی هست که معلوم نیس هوشیار است یا ن؟؟
  اول مدیر سایت ک ازش گله دارم که هر چرندیاتی رو ب منظر عموم میگذاره!
  دوم آقای عباسعلی شاید افرادی مثه تو و امثال تو با شننیدن صدای گلوله ب سر کاراشون برن اما شکر خدا که این افراد اینقدر غیرت و مردونگی دارن که پای حقشون وایسن ،اینقدر غیرت دارن که وقتی معدنی تو شهرشون بود و حتی یک درصد هم بهشون ندادن ،تو روشون تا آخرش وایسن،،،،اینقدر غیرت دارن تا جلو بی انصافی بعضی مسىولین وایسن،،بله عباسعلی این آدما کسانی هستند که جلو ظلم و ستم یگان ویژه ایستادن و در نهایت پیروز شدن و قرار نیس با یک گلوله ،،،،،،و حرف از کشور بافق زدی و گفتی توقع مردم بالا میره،،باید بهت گفت هیچ آدم عاقلى از این حرفا نمیزنه،،،ب جرأت میتونم بگم که تو ی بافقی نیستی و از حق و حقوق بافق هرگز نخواهی دفاع کرد،،

 9. رضاکارگران بافقی می‌گه:

  سلام عباسعلی عزیز.از قدیم گفتند جواب کلوخ انداز سنگ است.
  وقتی شما کارگران معترض را ایادی استکبار می دانید و ان ها را به لشکریان ابرهه تشبیه می کنید و سایت بافق فردا را مروج فساد می دانید.نباید توقع داشته باشید که دیگران تعارفتان کنند و نگویند بالای چشم شما ابروست.
  مشخص می شود که قاعده بازی را بلد نیستی .اگر می خواهی تفرقه بیاندازی می توان از روش های بهتری استفاده کرد.
  امروزه برای ایجاد تفرقه فقط یک جو, نامردی و بی معرفتی می خواهد البته با چاشنی مکر که شما نامردی را دارید اما تدبیرش را ندارید.
  این که دیگران جواب تو را می دهند فقط به این خاطر است که به شما و همفکرانت بگویندکه اگر در این کشورعباسعلی ها زندگی می کنند,حسینعلی ها و حسنعلی هاو غلامعلی ها هم زندگی می کنند.وگرنه از قدیم الایام گفتند جواب ابلهان خاموشی است.
  امید ان که خداوند همه ما را به راه راست هدایت کند.

 10. بافقی می‌گه:

  مورد شماره ۴ اقای عباسعلی شجاع لابد بافق و سنگ اهنی نیستی اگر جرات داری برو از کوماتسو های دم در عبور کن تا چهار قلمت را خرد کنیم.

 11. بیقرار بافق می‌گه:

  عباسعلی. اگر قبلا فکر میکردم تو دیوانه ای الان یقین پیدا کردم تو یک روانی عقده ای هستی و بر خلاف گفته هایت ضد ولایت فقیه وخائن به تمام عیار و در کنار این صفات ترسو و بز دل فقط میتوانم بگویم دیوانه ای از قفس پرید ÷÷÷÷

 12. شیخی می‌گه:

  باید مجسمه این بزرگ مرد بافق و این شیربیشه کویر این مجاهد نترس و شجاع بافق اقای صباغیان را با از طلا ساخت و بر سردر میدان شهر زد درود بر تو ای شیر پاک خورده به خدا ما بافقیها به شما و افرادی شجاع مثل شما مینازد و به شما افتخار میکند امروز حرفهای شما روح شیخ محمد تقی بافقی را شاد کردحقا که مردانگی شما باعث دلگرمی ما کارگران زجر کشیده و مردم مظلوم بافق شد امیدواریم بعضی از مسئولین از خواب بیدار شوند

 13. mahmood می‌گه:

  عباسعلی خان این نظر شما مال دیکتاتوریهاست.متاسفم که نظرتان رااز اهل بوق به ارث برده اید.معلومه که بافقی نیستی.شما لازم نکرده دمو کراسی یاد مردم بدید.

 14. 1404 می‌گه:

  من نمیدونم عباسعلی خان شما چته؟مردم دارن از حق خودشون دفاع میکنن شما میگی حمله موشکی مفیده یا کلا زمان جنگ به دتیا اومدی یا فیلم هندی زیاد میبینی.بنده خدا حتما یه سر خودتو به روان پزشک نشون بده.ولی خودمونیما من هر وقت نظر شما رو میخونم میترکم از خنده……

 15. محمد می‌گه:

  علی خوب گفت عباسعلی شعور نداری چرا مردم علیه دکتر شعار ندادند چون به شهرش خیانت نکرد باج نداد دنبال پست ومقام نبود

 16. فرهنگی می‌گه:

  جای حمایت قشر فرهنگی خالیه!!!!!!
  کاش معلمان و کارکنان آموزش و پرورش هم حمایت می کردند!!!!!!

 17. عرفان می‌گه:

  بذارید عباسعلی نظر بده واسه کرکره خنده خوبه

 18. رضا می‌گه:

  عباسعلى ،جان مادرت دیکه نظر ند
  ه میدونى جون من اخر شبها میام تو سایت وقتى نظراتت را میخونم جنان خندم میکیره که داد تمام همسایه هام در اومده

 19. پيمانكار می‌گه:

  آقای عباسعلی عزیز :من پیمانکاری هستم که بدلیل مسائل اخیر بسیار متضرر شده ام ولی بدلیل مسائل ملی و عزت وآب روی مردم وحقوق از دست رفته شهری که از آن ارتزاق میکنیم نه تنها این ضرر بلکه چندین صد برابر آن را راضیم تا اینکه منابع وذخائر مان به تاراج نرود ودر این بین بهتر است همه ما منجمله جناب عالی وهمفکرانتان تابع خرد جمعی باشید وبا مردم همکاری وهمراهی کنید مطنئن باشید صلاح همه ما را تفکر عامه مردم میدانند بنابراین شایسته میدانم برای حفظ آبرو و عزتتان روی افکارتان تجدید نظر داشته باشید.

 20. متین می‌گه:

  عباسعلی جان انگار در باغ نیستی که اینجور با دین بازی میکنی

 21. رضا می‌گه:

  سلام عباسعلی نماینده گروه طنز بافق هست اذیتش نکنید فقط برای خنده اومده

 22. دلسوخته می‌گه:

  می دونین عباسعلی خان کیه :این کسی نیست جز فردی مطرود از نظام ودر معدن نیز پیمانکار شده وتبدیل وضع هم شده

 23. ارمان می‌گه:

  تمام نظرها شده عباسعلی مثلا اینجا میخوایم حقی ضایع نشه ماایرانی ها زئد به حاشیه میریم هرکسی نظری داره عزیزان چرا بزرگش میکنید