جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۴:۴۸ بعد از ظهر

سبد کالای اساسی بین نیازمندان بافقی توزیع شد

کد خبر: 41874
تعداد بازدیدکننده: 132
تاریخ: ۰۸ خرداد ۱۳۹۳

حجت‌الاسلام سید محمود هاشمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد اظهار داشت: در اجرای طرح همیان رجبیه در دارالمهدی (عج) شهرستان بافق افزون بر ۵۰ سبد مواد خوراکی بین خانوارهای نیازمند این شهرستان توزیع شد.

مدیرعامل دارالمهدی بافق بیان کرد: این طرح با الهام از آیات نورانی قرآن کریم و سیره ائمه معصومین (ع) توسط مرکز نیکوکاری دارالمهدی (عج) و با همکاری هیئت امنای مسجد جامع، کانون فرهنگی هنری شهید حبیبیان و هیئت منتظرالمهدی (عج) به اجرا درآمد.

وی، هزینه اجرای این طرح را بالغ بر ۵۰ میلیون ریال اعلام کرد و اظهار داشت: سبد غذایی توزیع شده در این طرح شامل برنج، حبوبات، روغن، قند و چای، ماکارونی، گوشت، سویا، پنیر و رب گوجه فرنگی است.

هاشمی خاطرنشان کرد: خیران نیکوکار می‌توانند با پرداخت کمک‌های نقدی خود به شماره حساب ۱-۲۶۱۵۵۵-۱۲-۷۶۰۴ نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، شعبه بافق و با اهدای کمک‌های غیرنقدی خویش، در طرح‌های خداپسندانه مرکز نیکوکاری دارالمهدی (عج) مشارکت داشته باشند.

وی از خیران نیکوکار خواست برای اطلاع از برنامه‌ها و اهداف این مرکز، ضمن تماس با شماره تلفن ۴۲۲۳۸۴۴، صبح‌ها از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و عصرها از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۲ به دفتر دارالمهدی واقع در خیابان پیرمراد، جنب کانون فرهنگی هنری شهید حبیبیان مراجعه کنند.

 

۶ نظر

 1. دوست می‌گه:

  آقا سید دست بوسیم.تشکر از زحمات خداپسندانه شما . مهرت برون نمی رود از سینه ام که هست / این سینه خانه ی تو و این دل سرای تو. از طرف دوستان و نماز گزاران مسجد جامع صمیمانه از شما تشکر میکنیم. آقایی

 2. دوست می‌گه:

  آقا سید دست گلتون درد نکنه .تشکر از زحمات خداپسندانه شما . مهرت برون نمی رود از سینه ام که هست / این سینه خانه ی تو و این دل سرای تو. از طرف دوستان و نماز گزاران مسجد جامع صمیمانه از شما تشکر میکنیم.

 3. موسی می‌گه:

  کارپسندیده ای است ولی الاوکیلی تو بافق ۵۰ خانوار فقیر وجود داره

 4. مرکز نیکوکاری دارالمهدی بافق می‌گه:

  موسی جان این سبد کالا از سوی دارالمهدی بافق تهیه شده وبین نیازمندان تحت پوشش این موسسه که دارای پرونده هستند توزیع شده است همشهریان عزیزی که می خواهند به این مرکز کمک کنند می توانند به آدرس خیابان مسجد جامع میدان امام حسین ابتدای خیابان پیرمرا د جنب کانون شهید حبیبیان مراجعه کنند ضمنا نیازمندانی هم که می دانند مستحق دریافت خدمات این مرکز هستند آماده پذیرش آنها هستیم : ساعات فعالیت مرکز صبحها از ساعت ۱۰الی ۱۳وعصرها ۱۸/۳۰الی ۱۲۲وتلفن ۴۲۲۳۸۴۴ آماده پاسخگوئی است

 5. عبدالله می‌گه:

  نزدیک به ششصد خانواده فقیر در بافقند که یا شوهرشون فوت کرده. یا معلولند و توانای کار ندارند.یا شوهر معتاد دارند که هرگز خونه نیست. باور نمیکنید خودمون به دوراز کمیته امدادو..براشون چیزی تهیه میکنیم این خانواده های آبرومندند وصورون را باسیلی سرخ کردند.باور نمیکنید اگه بگم که لباس عیدبچه هاشون از لباسهایی است که مردم بیرون میندازند.انشاءالله خدا ریشه ی هرچی مرد معتاده بکنه. شاید سرو سامانی. به خانواده ها بیاد.

 6. محمد می‌گه:

  آقای هاشمی کجا دادید ماهم نیازمندیم