یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۷:۵۷ بعد از ظهر

پیشنهاد تشکیل کارگروه پی گیری خواسته های شهرستان بافق

کد خبر: 41877
تعداد بازدیدکننده: 207
تاریخ: ۰۸ خرداد ۱۳۹۳

به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای شهر بافق ؛ این مطلب را سخنگوی شورای اسلامی شهر مطرح کرد و افزود با توجه به بحث و بررسی های زیاد با کارشناسان و نخبگان به این نتیجه رسیدیم که به منظور تسریع درتحقیق خواسته های شهرستان و نیز انسجام در پی گیری ها، کارگروهی مرکب از نمایندگان : امام جمعه، نماینده مجلس، شورای اسلامی شهر، فرماندار، حقوقی شورا، شرکت سنگ آهن، کارگران و استانداری تشکیل شود که مانند مصوبات سال ۷۹ صرفا روی کاغذ نماند.

محمد عباسی افزود جا دارد که در این خصوص از امام جمعه محترم و نماینده محترم مجلس نیز تشکر نماییم که ضمن تائید تصمیم بلافاصله نسبت به معرفی نمایندگان خود اقدام نمودند.

وی ادامه داد امید است فرماندار و سنگ آهن و استانداری نیز در این زمینه با ما همکاری نمایند تا هرچه زودتر اقدامات لازم به عمل آید.

عباسی تشکیل این کارگروه را بسیار مثبت ارزیابی نمود و گفت با این روش خواسته ها و جایگاه قانونی آنها مورد بررسی قرار می گیرد و مسلما با توجه تعدد نمایندگان هم خطا و اشتباه کمتر می شود و هم زودتر و منسجم تر به نتیجه خواهیم رسید.

وی اضافه نمود که در این زمینه با امام جمعه محترم تشکیل جلسه داده ایم که مقرر شد در اسرع وقت با استاندار نیز در این خصوص مذاکره نموده، نتیجه را اعلام نمایند.

۱۵ نظر

 1. عباسعلی می‌گه:

  امیدوارم کارگروهی برای مسائل فرهنگی هم تشکیل گردد زیرا فرهنگ از نان شب مهمتر است.همانطور که گفتم اگر سنگ آهن تمام گردد فوقش گرسنه می مانیم و روزه می گیریم ولی اگر به فرهنگ اسلامی خدشه ای وارد گردد و این بی حجابی ها و کنسرت های ضد ارزشی گسترش یابد دینمان را از کف می دهیم و فرزندانمان بی دین می شوند.من به مسئولین اخطار می کنم فرهنگ را فدا نکنند.

 2. علی فتاحی می‌گه:

  الحمدلله دو نفر از عزیزان شورای اسلامی شهر فرهنگی و یکی از یکی بهتر ؛ عضو دیگر هم مداح و شاگرد مکتب امام صادق(ع) ، عضو بعدی هم بزرگ شده ی مرکز فرهنگی بیت الرضاو دیگر عزیزان شورا نیز همت و همکاری می کنن ودرخواست عباسعلی خان بزرگوار را که مشکلات فرهنگی شهر می باشد را سرو سامان دهند . انشاالله خدا عزتتان دهد

 3. بافقی می‌گه:

  وقتی اون بالا اهمیت نمیدهند هر چی میخواهی نامه و صورت جلسه و کار گروه و….هیچکدامشون فایده ندارند آقای امام جمعه بلند شوید به عنوان نماینده ولی فقیه برید پیش رهبر بقیه همه الکی هستند وققتونرا هم تلف نکنید

 4. منتقد می‌گه:

  سلام
  صد آفرین بر عباسعلی که هر چه می کشیم از فرهنگ غلط و مصرف زده و نوش خوار شده غرب است که جنبه های بد آن را از ماهواره ها گرفته ایم و آنچه ما حصل عمرمان خواهد شد با این نان حلالی که به خانه می بریم بچه هایی که شبیه خودمان نیستند.
  بچه های جبهه و جنگ می بایست خودشان را تکثیر کنند. مسجدی ها و منبری ها بایستی خودشان را تکثیر کنند و یک قهرمان پیدا شود و ماهواره ها را از شهرمان جمع کند.

 5. بافقی می‌گه:

  عباسعی ترک واجب کرده ای سنت بجا می آوری ریشه فساد تو فقر و گرسنگی است شکم گرسنه فرهنگ میفهمه؟

  • ناشناس می‌گه:

   یاد حاجی گرینوف می افتم

  • علیزاده می‌گه:

   از احادیث هم همین کلام اقای بافقی بیرون می آید نمی شود گرسنه را نصیحت کرد . اول باید اقتصاد درست شود بعد فرهنگ همان طور که در نام امسال اول اقتصاد آمده بعد فرهنگ .
   خوب است که عزمی شهری برای مدیریت اقتاصد مان استارت خورد

 6. سنك صبور می‌گه:

  این همون کارکروه توسعه شهرستان نیست که ىار احمدى تشکیل دادومدىرجدیدمنحلش کرد

 7. سرو شادکام می‌گه:

  اینقدر از این شاخه به اون شاخه نپرید مردم چیز دیگری می گویند اگه نمی تونید دنبالش رو هم نگیرید

 8. یک بافقی می‌گه:

  علی(ع) میفرماید: از دری که فقر وارد شود از در دیگر دین و ایمان خارج میشود.
  آقای عباسعلی بی زحمت به این فرمایش مولی الموحدین توجه نمایید سپس نظردهید

 9. نصیر می‌گه:

  وقتی برادران همه یه جورایی حرف دولت وخصوصی سازی رو تایید میکنن کارگروهم کاری ازش برنمیاد چون اعضای کارگروهم ازخوداشونن

 10. اگاه می‌گه:

  ان شاالله مسئولین شهرستان با اتحاد از این پیچ تاریخی به سربلندی عبور خواهند کرد.
  برایشان آرزوی موفقیت دارم

 11. ناصر می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید خدمت همه خدمتگزاران عزیز
  به هوش باشید تا خدای نا کرده کلاه سرتان نگذارند برای حل مشکلات شهر سعی کنید معاون اول شخصا از نزدیک با مشکلات و مسائل آشنا شود نه با فرستادن یک وزیر اونم وزیری که در حیطه کاری او نیست قضیه رو جمع جور کنن در آخر هم به ضرر مردم تموم بشه .باید اول دنبال این بود که این معدن به این بزرگی چگونه و بر چه اساس قیمت گذاری شده است و دوم اینکه ۱۵درصد سهام به همه مردم بافق تعلق بگیرد نه فقط به کارکنان و بازنشستگان تا اگر سودی دارد ذره ای هم عاید مردم زحمتکش بافق شود و اگر هم ضرری دارد ما هم مثل فولاد اصفهان پذیرای این ضرر هستیم همانطور که تا به حال این مردم سودی از این معدن نبردن

 12. احمد می‌گه:

  این چه ربطی دارد آقای عباسعلی بحث خصوصی سازی و حق بافق است تو مواظب باش فرزندت بی دین نشود و همه روز روزه بگیر؟ ای بابا چه حرفها باید بشنویم

 13. محمد می‌گه:

  عباسعلی شما که دم از فرهنگ می زنی می گی روزه میگریم یک روز روزه بگیر وبا فرهنگ افطار کن ببینم می تونی