دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸:۵۸ قبل از ظهر

جوکار:در بخش خصوصی‌سازی معادن اگر آمار دقیق داده نشود به مردم اعلام می‌کنیم

کد خبر: 42088
تعداد بازدیدکننده: 102
تاریخ: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳

خبرنگار یزد فردا == مسعود میرجلیلی ====نماینده مردم یزد و اشکذر درمجلس شورای اسلامی گفت: ما هیچ پنهان کاری در نظام جمهوری اسلامی ایران نداریم، در بخش خصوصی‌سازی معادن اگر آمار دقیق داده نشود افشا می‌کنیم و به مردم اعلام می‌کنیم که اینها مقابل قانون ایستاده‌اند.

محمد صالح جوکار که جمعی از مدیران و نمایندگان دستگاهها و نهادهای استان وی را همراهی می کردند صبح امروز سه شنبه در جمع مردم منطقه شهرک رزمندگان یزد با تبریک ایام شعبانیه، افزود: اینکه از معادن چقدر برداشت می‌شود، حق دولت داده شده یا خیر و اگر داده نشده دلیل آن چیست ، اینها باید پاسخگو باشند.

وی ادامه داد: افرادی که معدن در اختیار دارند باید جوابگو باشند و اینکه گفته شود بخش خصوصی در یک شرکت ۴۰ شرکت دیگر راه اندازی کنند باید پاسخگو باشند و متاسفانه در یزد یک سری رانت‌خواری می‌کنند و قرار است که به یاری خدا با آنها برخورد جدی صورت پذیرد.

۷ نظر

 1. اصل 27 قانون اساسی می‌گه:

  آقای جوکار این حرفا و افشا گری ها را رها کنید.جناب دکتر محمود احمدی نژاد هم ۸ سال تمام گفت نام تمام مفسدین اقتصادی در جیبم است ولی هیچ گاه این نام ها را از جیبش بیرون نیاورد.این اولتیماتوم ها و هشدارها دوره اش گذشته است و مردم باورشان نمی شود.ما نه به اصلاح طلب و نه بهاصول گرا اعتمادی نداریم.شما هم از سر خیر خواهی مردم این حرفا را نمی زنید بلکه برای فشار به جناح رقیب این گونه صحبت می کنید .مردم هوشیارتر از این حرفها هستند.
  لینک قانون اساسی و اصل ۲۷ :
  http://fa.wikisource.org/wiki/%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86_%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B3%DB%8C_%D8%AC%D9%85%D9%87%D9%88%D8%B1%DB%8C_%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C_%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86

 2. حمید می‌گه:

  خدا قوت سردار بزرگوار

 3. بنده خدا می‌گه:

  آقای جوکار آماره بده که معدن پش در بهاباد از کیست؟

 4. محمود می‌گه:

  خواهشن تو که جرات نداری بگی چرا شعار میدی؟؟

 5. عاشق بافق می‌گه:

  سردار خدا تمام اجدادترا بیامرزد شما یکدفعه مثل استاندار جا خالی نکنی فرماندار غیر بومی بافق را هم بللش

 6. بچه بافقی می‌گه:

  حتما لینک ریزبین (نظرشماره ۳) را ببینید
  خبر جالب است.ولی کارگران سنگ اهن نباید به این جور کارایی دست بزنن