یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴:۰۵ قبل از ظهر

از عجایب شهر ما

کد خبر: 42121
تعداد بازدیدکننده: 368
تاریخ: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳

چندروز پیش داشتم از عرض میدان امامزاده عبدالله از قسمت روبروی پارکینگ شهرداری رد میشدم که متوجه شدم چند نفری که مثل من قصد عبور از خیابون و وارد شدن به میدان رو داشتن با مکث چند دقیقه ای رد شدند و در اون ساعت اوج شلوغی خیابون بود آقا چشمتون روز بد نبینه به محض اینکه نوبت به من رسید دیدم درست مقابل خط کشی عابر پیاده زنجیر کشیدن و زن و بچه مردم باید از روی زنجیر نسبتا بلند رد بشن .
20140309_071507
مناسب دیدم با تهیه عکس و گذاشتن در مطبوعات وسایتهای بافق نبوغ مسئولین مربوطه رو به عرض همه برسونم آخه این چه شهریه ماداریم؟؟؟
شاید همه از همه مدل و رییس و مسئول ۱۰۰بار ازاین مسیر گذشته باشن چرا هیچ کس به فکر مردم نیست ؟
20140309_071545شمس الدینی

۲۵ نظر

 1. مختار می‌گه:

  شهرمان را غارتگران غارت کردند و اهمیتی به فرموده بنیانگذار جمهوری اسلامی در قانون اساسی (اصل۴۵) ندادند آنوقت دم از زنجیر کردن عابر پیاده میزنی ؟

 2. ابی کار می‌گه:

  با سلام
  اى بابا بجای اینکه همیشه بگیم مشکل از مسىولینه !میشه مسایل رو ب راحتی حل کرد !!
  مثلا مواقعی که از روی زنجیر رد شدن سخته،از زیر زنجیر رد بشید!!
  خخخخخخ

 3. شهاب می‌گه:

  کارهای شهرداری کدومش ر جساب و کتاب است که این باشه

 4. اصل 27 قانون اساسی می‌گه:

  یکی دیگر از عجایب شهر ما این است که مردمش فراموش کردند آنکه را سالیان دور فرد اول مملکت بود و به بافق آمد و بر بالای سکوی سیمانی بدون هیچ تشریفاتی چنین گفت:تا شش ماه دیگر اینجا گل کاری و درخت کاری خواهد شد و شهرکی خواهیم ساخت.طولی نکشید که شهرک آهنشر به دستورش بنا گردید.یادتان هست هنوز معدن به طور کامل بهره برداری نشده بود………

  http://fa.wikisource.org/wiki/%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86_%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B3%DB%8C_%D8%AC%D9%85%D9%87%D9%88%D8%B1%DB%8C_%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C_%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86

 5. ندای بافق می‌گه:

  عزیزم این خط واسه چند سال پیشه نه الان که چند قدم عقب تر روی سرعت گیر محل عبور عابرین پیاده شده
  بهونه بیخود از شهرداری نگیرین

  • عزادار دارالشجاعه می‌گه:

   ندای بافق درست میگه عاغای شمس الدینی این همه مشکل بزرگتر وقابل پیگیری تو این شهر است حالا شما اد اومدی به خط عابر پیاده گیر دادی؟؟

  • اصل 27 قانون اساسی می‌گه:

   آقای دهقانزاده شما اخبار و اوضاع جهان را تنها از یک نوع کانال و بدون تحلیل دنبال می نمایید:
   آیا شما فکر می کنید که خبرگزاری ایلنا نهادی واقعی برای پوشش اخبار کارگران است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 6. شهرداری می‌گه:

  آنومالی سنگ‌آهنD 19 متعلق به بافق است

  بافق ـ خبرنگار اطلاعات: انومالی معدنی سنگ‌آهن متعلق به بافق است و باید هر چه زودتر به این شهرستان بازگردد.

  حجت‌الاسلام سید جواد سلیمانی امام جمعه بافق گفت: اخیرا نقشه‌ای از منطقه جغرافیایی بافق مشاهده کردیم که نشان می‌دهد آنومالی سنگ‌آهن دی ۱۹ متعلق به بافق است.

  وی افزود: در سال ۷۲ این معدن از بدنه شهرستان بافق منتزع و به اردکان ملحق شده است که در این زمینه ردپای توصیه مسئولان رده بالای وقت کشور به چشم می‌خورد.

  وی گفت: هنوز هم نقشه‌های جغرافیایی موجود در ادارات ذیربط نشان می‌دهد که آنومالی ۱۹ D که شامل توده‌های معدنی سنگ‌آهن است، همچنان یکی از معادن زیرمجموعه سنگ‌آهن مرکزی ایران ـ بافق است.

  وی یادآور شد: این آنومالی در سال ۵۸ توسط شرکت سنگ‌آهن مرکزی بافق کشف شده و کارهای مقدماتی نیز بر روی آن انجام گرفته است.

  • اصل 27 قانون اساسی می‌گه:

   من تذکر دادم که عده ای قصد دارند دعوای بین شهرها به وجود آورند.مسئله اصلی ما اکنون سنگ آهن است و این قضیه d19حربه ای برای انحراف افکار عمومی است و ما می دانیم موضوعی که دعوای بین دوشهر را در پی داشته باشد به نتیجه ای نخواهد رسید.جناب سلیمانی عزیز شما این قضیه را به وقت خودش می گفتی نه الان.
   من هشدار دادم و می دهم

 7. نصیر می‌گه:

  قابل توجه ندای بافق اوجایی که سرعت گیر هست آیایک معلول باویلچر میتواند وارد میدان بشود یانه بایدبال در بیاوردواز موانع سنگی پرواز کند ما در هیچ زمینه ای در شهرداری کارشناس کارآمد نداریم شما الان پارک کوهستان راببینید برای نمونه اومدن آلاچیق باچوب درست کردن ولی هیچ کسی به فکرش نرسیده که چوبهای آلاچیق راباید روغن بزنندهنوز پارک افتتاح نشده تمام چوبها آفتاب وبارون خورده و ازبین رفته

 8. سرو شادکام می‌گه:

  اون از تنها پل عابر پیاده شون-زنجیر مورد نظر -دست انداز روبروی پارکینگ شهرداری(امامزاده )که با سنگهای رودخانه سنگ فرش کردن-باند دوم خیابان مسجد جامع که هنوز بعد از چند سال داروخانه را خراب نکردن و دهها مورد از این دست

 9. موسی می‌گه:

  عمدا زنجیر بستند تا پل هوائی بزنند چرا بدون تحقیق شهرداری را متهم می کنید برادر

 10. بافقی می‌گه:

  مردم حرفهای فردی که روزی به عنوان فرد اول مملکت وارد بافق شد ودر معدن گفت که نیروهای معدن باید سهامدار معدن شوند را یادشون نمی رود ولی الان با گذشت سالهای زیاد حاضر نیستند ازاین گودال ما را سهامدار کنند.

 11. بافقی دسوز می‌گه:

  عزیزم نمیشه که هر ۱۰متر یه خط کشی گذاشت اگه دقت کنی روبرو دکه روزنامه فروشی محل عبور عابر را شهرداری محیا کرده

 12. محمود می‌گه:

  میدونی چرا زنجیر کشیدن ؟ چون خواستن کسی از خط عابر پیاده رد نشه!!! خوب عابرای پیاده از وسط خیابون رد شن . کی به کیه…..

 13. هستی می‌گه:

  http://www.mimt.gov.ir/assistant این سایت و شماره همه مسئولین خصوصی سازی زنگ بزنید تا به هدفمون برسیم

 14. عبدالله می‌گه:

  جناب شمس الدینی عیب جویی و مسخره کردن ارگانها کار درستی نیست. بهتر بودبجای اینکه عکس را بقول خودتون در سایتهای خبری بافق بگذارید،به شهرداری برده وبه شهردار نشون میدادید..بافقی ها هنر نمیکنند که با انداختن مطالبی مانند این مطلب و…..درسایتهاشخصیت خودشون واقتدار شهرشون را جلو شهرهای دیگه پایین میارن!!!!!!!!

 15. وطن خواه می‌گه:

  ای ول آقای شمس الدینی اگرهربافقی فقط یک مشکل شهر راگوشزد کنه وپیگیری کنه قطعاٌوضع شهربهترخواهدشدحتی مشکل محله ای که درآن زندگی میکنه .بی تفاوتی عیب بزرگی بود که مابافقی هاداشتیم اماکم کم داریم اون راکنار میگذاریم .مساله پیش آمده در معدن و همراهی مردم شاهد این ادعاست.

 16. ندای بافق می‌گه:

  در جواب شماره ۹ نصیر باید بگم که با اطلاعات بیشتر نظر بدن خود بنده از نزدیک شاهد فعالیتهای شهرداری هستم پارک کوهستان(آبشار) دارای چندین مهندس و کارشناس است و اقای مهندس طراح پارک ولایت و کوهستان تهران مشاور این پروژه هستن

 17. ماشاالله شمس الدینی می‌گه:

  سلام
  من اصلا قصد تخریب و یا کوچک شمردن فعالیتهای اخیر شهرداری رو ندارم
  اگر هزارتا کار نیمه کاره انجام بشه و همینطور به حال خود رها بشه هیچ ارزشی نداره شما ببینید خیابان وحشی چند ساله همینطوری رها شده و انگار نه انگار خیابون اصلی شهره ما که یه خیابون بشترنداریم مجبوریم به همین خیابون بنازیم نمیدونم قضیه چیه از چه کسی میترسن که این چن مغازه رو خراب نمیکنن تازه یه خونه خشت وگلی هم هست که شده محل کفتر بازی اون که دیگه فکر نکم گرون حساب کنه اون چرا ؟؟؟
  من بعنوان یه شهروند بافقی خجالت میکشم بگم این شهرمنه
  کار شده ولی محسوس نیست.این مردم ولایت مدار و همیشه درصحنه حقشون این وضع آشفته شهرنیست .
  همتی باید نمود تا شاهد شهری آباد و مترقی باشیم.
  میدونید کسانی که سالهای دور بافق بودن و بعداز چندین سال بافق اومدن از تعجب ماتشون برده از این همه تغیر در چهره شهر.

 18. جواد می‌گه:

  سلام برادر ماشاالله.
  منم با نظر شما موافقم.
  درسته,شهرداری خیلی کار انجام داده ولی نیمه کاره به چه درد میخوره.