شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۵۲:۲۶ بعد از ظهر

اعزام ۵۰۰ نفر از عاشقان بافقی به سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

کد خبر: 42273
تعداد بازدیدکننده: 50
تاریخ: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ در آستانه سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی، با حضور امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان بافق ۵۰۰ نفر از مردم ولایی و انقلابی این شهرستان در قالب ۱۲ اتوبوس به بیست و پنجمین مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) اعزام شدند.

مسئول معاونت اردویی و گردشگری بسیج شهرستان بافق در این خصوص اظهار داشت: زنده نگه‌داشتن یاد امام(ره) از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در تثبیت نظام موثر است چرا که ما هر چه داریم از عظمت ایشان است و باید در راستای شناساندن شخصیت آن بزرگوار تلاش کرد.

محمود شفیعی در ادامه، بسترسازی و هماهنگی های لازم در راستای خدمت‌رسانی به زائران حرم امام خمینی(ره) را ضروری دانست و گفت: نشست های متعددی از اردیبهشت سال جاری تا کنون جهت هماهنگی های لازم به منظور اعزام زائران برای مراسم سالروز ارتحال حضرت امام (ره) برگزار شده است.

وی ضمن تشکر از کلیه دستگاه های اجرایی که در برگزاری این مراسم، با سپاه ناحیه بافق همکاری داشتند اذعان داشت: برگزاری مراسم ارتحال بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی وظیفه ذاتی همه دستگاه های اجرایی است.

مسئول معاونت اردویی و گردشگری بسیج شهرستان بافق ، همکاری ها و پی گیری های فرمانداری شهرستان را ارج نهاد و گفت: در آستانه سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی، ۵۰۰ نفر از شهرستان بافق در قالب ۱۲ اتوبوس به بیست و پنجمین مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) به تهران اعزام شدند که در این برنامه سه روزه، زیارت حرم حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران نیز پیش بینی شده است.

DSC04048 DSC04097