پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۷:۳۹ بعد از ظهر

مدیرفرهنگی شهرداری بافق: ماکت مجسمه وحشی بافقی ساخته شد

کد خبر: 42862
تعداد بازدیدکننده: 117
تاریخ: ۲۶ خرداد ۱۳۹۳

مدیرفرهنگی شهرداری بافق درباره ساخت مجسمه کمال الدین محمد وحشی بافقی، بیان کرد: ماکت تندیس و پرتره این شاعر نامی ساخته شده و پس از تصویب و تائید نمونه اصلی در کمترین زمان ساخته می شود.
سیدعلی نوروز زاده  با اشاره به نام گذاری امسال بنام اقتصاد و فرهنگ، اظهارکرد: با توجه به اهمیت مقوله فرهنگ باید برنامه های منسجم و هدفداری در دو بعد سازمانی و فراسازمانی برای حرکت به سمت وضعیت مطلوب طراحی شود.
مدیر فرهنگی اجتماعی شهرداری بافق افزود: بدین خاطر برنامه ریزی های کوتاه و بلند مدت مختلفی مبتنی بر ارزش ها ی دینی و ملی مد نظر قرار دادیم.
وی بیان کرد: بطور مسلم در این راستا نیاز به استفاده از نظرات و مشاوره تمامی مسئولان، متخصصان، صاحب نظران و علاقه مندان به حوزه های فرهنگی و اجتماعی داریم.
وی افزود: انتشار فراخوانی برای جلب همکاری داوطلبانه صاحب نظران و هنرمندان علاقه مند در بخش های مختلف نخستین گام در این زمینه است.

نوروز زاده با بیان این مطلب که در این راه قصد داریم در حوزه های مختلفی کار کنیم، گفت: نخستین گام استفاده از ظرفیت های تمامی گروههای موثر در جهت ارتقاء فرهنگ شهروندی است.

معاون فرهنگی شهرداری بافق درباره ساخت و نصب المان و یادمان های مختلف، افزود: بهره گیری از همکاری و نظر هنرمندان، پیمانکاران و مشاوران بخش خصوصی در زمینه های فرهنگی و اجتماعی مدنظر است.
وی درباره ساخت مجسمه کمال الدین محمد وحشی بافقی، بیان کرد: طراحی این مجسمه انجام و ماکت تندیس و پرتره این شاعر نامداربافقی طراحی و ساخته شده و بزودی برای مرحله حساس تصویب ارائه می شود.

نوروز زاده تصریح کرد: پس از تصویب و تائید ماکت این شاعر نامدار بافقی از سوی صاحب نظران ساخت نمونه اصلی مجسمه در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

مدیر فرهنگی شهردار بافق خاطرنشان کرد: نظر خواهی در خصوص ضرورتهای فرهنگی و اجتماعی و تعامل و همکاری موثر با ادارت، ارگان ها و مجموعه های مرتبط در امر فرهنگ و ورزش اعم از دولتی و خصوصی در دستورکار است.

۴ نظر

 1. علی اصغر رنجبر بافقی می‌گه:

  باسلام وخدا قوت بازم مرحبا به شهرداری بافق که یاد ی این شاعر دلسوخته ی شهرمان کرد که برای همیشه نام ویادش زنده بماند درود برشما وهمه تلاشگران مجموعه ی شهرداری بافق

 2. آزمایش می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید انشاء ا… مجددا دو سال دیگر گفته نشود که حالا ماکت ساخته شد حالا باید نماد اصلی ساخته شود دوباره دو سال دیگر باید چشم انتظار بود عمرهای حالا هم که عمری نیست بالاخره میخواهیم ببینیم تا امروز ۶سال هست که داره ماکت ساخته میشود سازنده در سالن همایشهای آهنشهر همان موقع گفت مشکل مالی دارد فقط با حضور هر شهردار جدید یک تماس گرفته میشود که میخواهیم بسازیم میروند پول بریرند دیگر تمام میشود

 3. ایلیا می‌گه:

  خدا کند مجسمه کمال الدین وحشی بافقی به سر نوشت مجسمه شیخ محمد تقی بافقی گرفتار نشود که به قول وحشی …………..یوسفی بود ولی هیچ خریدار نداشت

 4. شهر مظلوم بافق می‌گه:

  به سلامتی ماکت یوزپلنگ آسیایی هم در خود یزد نصب گردید.اخبار یزد نشون داد شوکه شدم که هر چی مال بافقه تو یزد سر در میاره!!!!!!!!!!!