دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶:۱۳ قبل از ظهر

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی

کد خبر: 4289
تعداد بازدیدکننده: 217
تاریخ: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱

 

بمناسبت گرامیداشت حماسه فتح خرمشهر ویاد و خاطره شهدای عملیات بیت المقدس شهرستان بافق همایش پیاده روی خانوادگی به همت روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی باهمکاری امورورزشی پایگاه مقاومت نبی اکرم (ص) این شرکت صبح روز جمعه ۵ خردادماه و با حضور بیش از ۵۰۰۰ نفر از شهروندان بافقی برگزار شد .

در این همایش که اقشار مختلف مردم به صورت خانوادگی حضور یافته بودند. مراسم راس ساعت ۷ صبح از محل تجمع ، آستانه متبرکه امامزاده عبدا…(ع) بافق به سمت پارک تفریحی آهن شهر آغاز شد و مدیرعامل و معاونین شرکت و جمعی از مسولین شهرستان نیز حضور داشتند و بعضا برخی از شهروندان که مدیریت را در این همایش دیده بودند از فرصت استفاده نموده ومشکلات خود را با مدیریت در جریان می گذاشتند که وی نیز با سعه صدر پاسخگوی مردم بود . حضور چادر ایستگاه صلواتی با هزینه روابط عمومی شرکت با همکاری اکیپ جوانان هلال احمر شهرستان و سپاه ناحیه بافق، ودو چادر ویژه خواهران وبرادران توسط پایگاه نبی اکرم (ص) شرکت سنگ آهن چشم نواز مسیر پیاده روی بود . شرکت کنندگان از دو مسیر ورودی خواهران وبرادان به صورت مجزا وارد محل همایش شدند. در ابتدا مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا… مجید وسرود جمهوری اسلامی بمناست شهادت حضرت امام  هادی (ع) مداح اهل بیت برادر شفیعی به مداحی پرداخت.  سپس حاج حبیب             حسن زاده مدیر روابط عمومی به عنوان میزبان از طرف مدیریت شرکت به حاضرین خیرمقدم گفته وهدف از برگزاری این همایش را دمیدن روح ورزش در کالبد انسان دانست و حضور خانوادگی در این برنامه را به استحکام خانواده و دوستی وهمدلی بین اعضاء خانواده بیشتر خواهد نمود. امام جمعه شهرستان نیز برگزاری چنین همایش های را بسیار عالی دانست و از برگزار کنندگان این همایش تشکر وقدردانی نمود. یکی از قسمتهای حساس ودوست داشتنی همایش ، برنامه قرعه کشی بود که توسط امام جمعه ، فرماندار ، مدیر عامل شرکت ، سخنگوی شورای شهر، جانشین فرمانده سپاه ناحیه بافق و.. برگزار شد .در این قرعه کشی به ۵ نفر کمک هزینه سفر به مکه مکرمه،۵نفرکمک هزینه سفر به عتبات عالیات،۵نفرکمک هزینه  سفر به سوریه، ۱۰ نفر کمک هزینه  سفر به مشهد مقدس اهداء شد وقرعه کشی ۲۰ دستگاه دوچرخه و۱۵۰ دست لوازم ورزشی به علت گرمی هوا به روز شنبه موکول شد تا باحضور مدیر روابط عمومی ، مدیر باشگاه آهن، ریاست اداره ورزش و جوانان بافق در محل باشگاه فرهنگی ورزشی آهن برگزارواسامی برندگان متعاقبا در سایت خبری شرکت منتشر خواهد شد .

خبرنگار : محمود تقی زاده بافقی

۱ نظر

  1. حسن می‌گه:

    ازشرکت سنگ آهن مرکزی وبه خصوص مدیرعامل محترم به خاطر برگزاری همایش متشکریم وهمچنین ازهمکاری بسیج سپاه وهلال احمر نیز که در این همایش یاروهمراه مابودند متشکریم خدابه همتون طول عمربدهد