جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۹:۲۷ قبل از ظهر

بازدید مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از فاز دوم پروژه گاز رسانی به شهر بافق

کد خبر: 42940
تعداد بازدیدکننده: 262
تاریخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به همراه فرماندار و مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق از فاز دوم پروژه گازرسانی به این شهر بازدید و از نزدیک از روند اجرای این پروژه دیدن نمودند.

علیرضا پیله ور در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از روند عملیات گازرسانی به شهر بافق افزود: جهت گازرسانی به این پروژه بیش از ۸۸ هزار متر شبکه پلی اتیلن و ۶ هزار و ۵۰۰ متر شبکه تغذیه احداث خواهد شد.

وی ادامه داد: در این پروژه که با صرف اعتباری برآوردی ۸۶ میلیارد ریال در حال اجرا می باشد، یک ایستگاه تقلیل فشار (CGS) با ظرفیت ۲۰۰ هزار متر مکعب بر ساعت و ۲ ایستگاه تقلیل فشار (TBS) با ظرفیت ۱۰ هزار مترمکعب بر ساعت ساخت و راه اندازی می گردد.

مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در ادامه گفت: در حال حاضر عملیات طراحی فاز سوم بافق شامل ۹۶ کیلومتر شبکه گذاری و نصب ۲ ایستگاه TBS با ظرفیت ۱۰ هزار متر مکعب بر ساعت و با اعتبار برآوردی ۴۰ میلیارد ریال صورت پذیرفته که پس از تامین اعتبارات لازم توسط مسئولین شرکت ملی گاز  به مرحله مناقصه و انتخاب پیمانکار گذاشته می شود.

لازم به ذکر است عملیات گازرسانی به فاز اول شهر بافق با صرف اعتباری معادل ۳۵ میلیارد ریال ، ۶۳ کیلومتر شبکه گذاری و ساخت یک ایستگاه TBS در شهریور سال ۹۲ به پایان رسید.

DSC09641 DSC09649(1) DSC09657(1) DSC09666(1)

۳ نظر

  1. بافقی دلسوز می‌گه:

    باتشکرفراوان ازفرماندارومدیرعامل محترم سنگ آهن خداخیرتون بدهد.

  2. دل می‌گه:

    گاز میاد معادن میده

  3. گاز می‌گه:

    گاز میاد ولی ۳ سال ذیگه