چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۵:۰۹ قبل از ظهر

پاسخ وزیر صنعت و معدن به نمایندگان معترض به نحوه واگذاری شرکت سنگ آهن مرکزی بافق

کد خبر: 42955
تعداد بازدیدکننده: 129
تاریخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳

حمیدرضا فولادگر در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، ‌درتشریح موضوعات مورد بررسی در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس،‌گفت: در این جلسه وزیر صنعت و معدن حضور داشت و به سوالات متعدد نمایندگان پاسخ داد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی از نمایندگان ازپاسخ های وزیر صنعت و معدن و تجارت قانع شدند و درباره برخی سوالات نیز قرار شد ظرف دو هفته آینده پاسخهای مستند تر ارائه کند.

وی گفت: برخی از نمایندگان به نحوه واگذاری معدن سنگ آهن مرکزی بافق ایراد گرفتند که وزیر در پاسخ گفت که این واگذاری ها طبق قانون بودجه بابت بدهی دولت به صندوق بازنشستگی فولاد انجام شده است و این معدن یکی از ۸ شرکت معدنی است که به این صندوق واگذار خواهد شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در ادامه افزود: برخی از نمایندگان درباره واردات خودرو های لوکس از وزیر سوال کردند که وزیر در پاسخ اعلام کرد دو الی سه مصوبه قانونی برای واردات خودرو های لوکس از گذشته بود و این واردات از سوی ورزشکاران مدال آور و جانبازان انجام شده است.

وی افزود:‌ نماینده سوال کننده ازپاسخ وزیر درباره واردات خودرو های لوکس قانع نشد از این رو مقرر شد وزیر مستندات واردات صورت گرفته را ارائه کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: عملکرد وزارت صنعت و معدن در شهرک های صنعتی، واردات خودرو های لوکس و برنج و طرح های فولادی از موضوعات مورد سوال درکمیسیون از وزیر صنعت و معدن و تجارت بود./

۳ نظر

  1. مهدی می‌گه:

    جناب وزیر فرمودند : (واگذار خواهد شد)پس میتوان نتیجه گرفت که هنوز واگذار نشده است.

  2. بچه محله می‌گه:

    سلام دروغ است امروز۲۸/۳/۹۳ساعت ۱۷/۳۰واگزاری شرکت سنگ آهن به فولادخوزستان درفرابورس قطی شده

  3. محمدجواد می‌گه:

    بدهی دولت چه ربطی به مردم بافق دارد؟