چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴:۵۹ بعد از ظهر

کشف بیش از ۶۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در بافق

کد خبر: 43003
تعداد بازدیدکننده: 114
تاریخ: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳

یزدفردا”سرویس اجتماعی “حوادث”خبرپلیس: فرمانده انتظامی شهرستان بافق استان یزد از کشف بیش از ششصد میلیون ریال انواع کالای قاچاق از یکدستگاه اتوبوس مسافربری خبر داد.

به گزارش واحد دریافت خبر یزدفردا بنابراعلام پلیس: سرهنگ ” فرهاد بیگلری ” در خصوص جزییات این خبر گفت: ماموران گشت انتظامی این شهرستان در هنگام کنترل محورهای مواصلاتی به یکدستگاه اتوبوس مسافربری بنز ایران پیما که از شهرهای جنوبی عازم مرکز کشور بود مشکوک و خودرو را برای بازرسی متوقف کردند.

بیگلری با بیان اینکه ماموران پلیس در بازرسی از اتوبوس ۲۰۰ قلم انواع کالای قاچاق برقی را کشف و ضبط کردند ادامه داد: بیشتر کالاهای قاچاق کشف شده شامل : لوازم خانگی مثل ال سی دی، جاروبرقی، وسایل آشپزخانه و… می باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان بافق در پایان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را بیش از ۶۰ میلیون تومان اعلام کرد و افزود:ماموران در این رابطه یک نفر متهم را دستگیر و تحویل مراجع قانونی دادند.

 

۵ نظر

 1. ناشناس می‌گه:

  اگر برخی از مغازه دارا به اندازه قانع بودن قاچاق معنی نداشت نه اختلاف ۷۰درصد قیمت

 2. بافقی می‌گه:

  با سلام کل خرید ها از ۴۰ نفر مسافر که هر کدام به دلیل مشکلات اقتصادی مجبور به تحمل این مسیر طو لانی و خطر ناک و خسته کننده شدند کجا ی دنیا افراد ثروتمند رنج این سفر را تحمل میکنند آنها که بضاعت دارند با گرفتن یک شماره تلفن کل خریدانجام می گیرد خرید وسایل منزل یا جهیزیه دختر به دلیل ارزان تر بودن کشف قاچاق به حساب نمی آید دولتمردان بی زحمت دزدان سر گرنه شهر را بگیرید که بدون هیج استانداری با قیمت با لا اجناس را می فروشند و کسی به کسی نیست .

 3. بی بضاعت می‌گه:

  آهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــای مردم !!! روزانه هزاران اتوبوس از گناوه به سوی شهر های مختلف رفت وآمد دارد و کالا جابجا می کند اینجا هم زورگویی مال مردم بافق شده!!!!!!!

 4. بازاری می‌گه:

  اگر شما مردم قدرشناس بودین پولتون را تو همین شهر خرج میکردین نه اینکه میرین یزد خرید تا جنساشون رو بهتون بچاپونن شما هم به به و چه چه کنین. به خدا همین جنس ها رو تو بافق هم میشه پیدا کرد. فقط اینجا مجتمع تجاری اگر داشت اعتبار و اعتماد بازار بافق بالا میرفت.. کاش شورای شهر به جای هر کاری این کار رو انجام میداد. کاش شما معدنیها جنبه پول زیادی که میگیرین رو داشتین و همینجا خرید میکردین نه برای کلاس گذاشتن بافق را هیچ حساب میکنین

  • دایی رضا می‌گه:

   مردم از دست یه با بازاری گرانفروش امثال تو مجبورن دست به اینجور ریسکی بزنن بعضی از مسافرای اون اوتوبوس واقعا قدرت خرید تو بافق را ندارن