یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۰:۴۰ قبل از ظهر

بازدید فرماندار از دانشگاه علمی کاربردی بافق

کد خبر: 43121
تعداد بازدیدکننده: 86
تاریخ: ۰۱ تیر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ همزمان با گرامیداشت روز بسیج اساتید “سید مهدی طلایی مقدم” به همراه معاون و مشاور خود از دانشگاه علمی کاربردی این شهرستان بازدید و از نزدیک شاهد فعالیت و عملکرد عمرانی و آموزشی این مرکز قرار گرفت .

در این بازدید “حمید رضا قنبری زاده” طی گزارش عملکرد یازده ساله این مرکز را عنوان کرد و گفت: دانشگاه علمی کاربردی بافق در سال ۸۲ فعالیت خود را آغاز و هم اکنون با بیش از ۱۸۰۰ دانشجو با ۳۰ رشته مختلف در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی به فعالیت خود ادامه می دهد.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی بافق با اشاره به وسعت ۸ هکتاری این مرکز خاطر نشان کرد: طی سالهای اخیر پروژه هایی شامل ساختمان اداری ، سلف سرویس ، دانشکده فنی و کارگاههای آموزشی با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال از کمکهای خیری و بودجه عمرانی دانشگاه ساخته و راه اندازی شده است .

وی افزود : با توجه به استقبال دانشجویان از این مرکز و برای رفاه حال دانشجویان اقدام به ساخت و تکمیل نماز خانه ، کتابخانه ، سوله ورزشی و خوابگاه دانشجویی نموده که با تکمیل این پروژه ها فضای آموزشی و دانشجویی به ۱۵ هزار مترمربع خواهد رسید.

فرماندار بافق در این بازدید ضمن تقدیر از زحمات و خدمات مسئولان دانشگاه علمی کاربردی در خصوص بهره برداری و استفاده بهینه از امکانات و فضای آموزشی گفت: دانشگاه علمی کاربردی رکن اجرایی آموزشهای علمی-کاربردی و به قصد ارتقای دانش کار و ایجاد مهارت های متناسب با حوزه فعالیت شغلی افراد تاسیس شده است که در این راستا موفقیت هایی نیز به دنبال داشته است .

” سید مهدی طلایی مقدم ” ارتقای شاخصهای کمی و کیفی آموزشهای کاربردی در جامعه را یکی اهداف دانشگاه خواند و در این راستا خواستار تکمیل پروژه های در حال احداث این مرکز شد و جهت تکمیل این پروژه ها ضمن تاکید بر همکاری و مساعدت های مالی دانشگاه علمی کاربردی مرکز قول مساعد مالی به مبلغ ۴ میلیارد ریال داد.

شایان ذکر است در حاشیه این آیین فرماندار و هیات همراه از برگزاری آزمونهای پایان ترم این مرکز بازدید کرد.

1

2

IMG_0042.JPG

۱ نظر

  1. مرزا می‌گه:

    فکر نون کن که خربزه های حالا او و نداره.