جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۶:۱۸ قبل از ظهر

آیا بحران بافق به دست استاندار تدبیر و امید حل خواهد شد؟

کد خبر: 43203
تعداد بازدیدکننده: 151
تاریخ: ۰۴ تیر ۱۳۹۳

خبرهای رسیده به «بافق فردا» از آن حاکی است که استاندار یزد امروز چهارشنبه برای حل بحران شرکت سنگ آهن مرکزی به بافق سفر می کند.

این خبر می افزاید احتمالا استاندار حامل نامه ای مبنی بر توقف واگذاری سهام شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به فولاد خوزستان و یا قول و تضمینی در این خصوص باشد.

لازم به ذکر است در صورت تحقق این سفر ، برای اولین بار است که میر محمدی پس از حدود ۴۰ روز از آغاز اعتصاب کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی به بافق می آید.

۱۱ نظر

 1. ميرسليماني بافقي می‌گه:

  احتمالا با توجه به اینکه ناتوانی آقایان در حل مشکل و مقاومت قهرمانانه و بی نظیر جوانان غیور بافقی به سایتهای خارجی از جمله صدای آمریکا کشیده شده احساس ترس کرده ودست بکار شده اند.

 2. دلسوخته می‌گه:

  اقای استاندار وزرائی که قراربود بیان کجان …والا خجالت داره چهل روز گذشته امروز بلند شدی اومدی چی بگی که فولاد خوزستان در صورت لغو خصوصی سازی از دولت خسارت میخاد چاره ای نیست باید بدیم بله شما و تابش که همین را میخاستید مردم اردکان هم راضیند دیگه مردم بافق و استان را بی خیال
  والله خجالت داره برید فکر اخرتتون باشید

 3. میرزایی می‌گه:

  خوش اومدی ولی دور اومدی. اگه طلا هم بیاوری خدشه بزرگی بر دولت تدبیر و امید وارد شد.حالا حالاها باید کار کنی تا اعتبار دولت مذکور را برگردد. اگه سیاستهای کلان دولت در حفظ حقوق شهروندی و منشور مورد ادعای دولت این باشد از همین الان شکست دولت در تمام زمینه ها حتمی است.

 4. حاجی حسنی می‌گه:

  شاید استاندار محترم و مقام عالی نماینده سیاسی دولت به احترام اصل ۴۴ و نخوه واگذاری آن بعد از حدود ۴۴ روز از اعتصاب به بافق سفر می کند.

 5. بافقی دلسوز می‌گه:

  می بایست هوشمندانه وعاقلانه بامسئولان رفتارکنیم واحترام بگذاریم (رفتارباآقای طالبی)چندین دفعه همشهری مااومدثانیاتوقف خصوصی درسطح اختیارات استاندارکه نبوده بیاییدواقع بین باشیم

 6. غلام می‌گه:

  اقای استانداربعد از ۴۰روز

 7. بافقی می‌گه:

  استاندارمحترم هم می بایست دستورتوقف خصوصی راازمقامات کشوری بگیرد.بیاییدباهمدلی ووحدت به همدیگرومسئولین بافقی واستانی احترام بگذاریم وبهانه دست کسی ندهیم

 8. کارگربافقی می‌گه:

  من شخصا به ایشان خوش آمدمی گویم چون می دانم بحث خصوصی سازی وتوقف اون درحدوداختیارات اونهانبوده است وازخدمات ایشان دراین خصوص نیزممنونم

 9. ح-ا-ا می‌گه:

  اگه بالا دستیها بخواهند میشه والا نه.سیاست چیزدیگه است(فقط خصوصی سازی)

 10. کارگر می‌گه:

  اقای استاندار فقط به نفع تابش کار میکند ای دولت تدبیر وامیدامیدی به جای نگذاشتی

 11. ستایش می‌گه:

  بعد از ۴۰ روز کجا بودین