چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۰:۲۷ قبل از ظهر

بازدید مسئولین از خانواده شهدای مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافق

کد خبر: 43232
تعداد بازدیدکننده: 165
تاریخ: ۰۴ تیر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ به مناسبت فرا رسیدن هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر جمعی از مسئولان شهرستان بافق با خانواده شهدای مبارزه با مواد مخدر دیدار کرده و پای درد و دل آنها نشستند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق در حاشیه این دیدار ، خدمت به خانواده شهدا را اقدامی فرهنگی و ارزشمند خواند و افزود: خانواده های شهدا ،ایثارگران و جانبازان ، بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب و ملت هستند و یاد شهدا اشاعه ارزش های ایثار و پایداری درجامعه است و دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزشهای انقلاب است.

“محمد رضا دهقانزاده” با اشاره به اینکه شهداء برای همه مدیران الگو و اسوه هستند، گفت:شهدا بهترین راه ومسیر را انتخاب کردند که امید است بتوانیم گوشه ای از زحمات، تلاش ها و از خودگذشتگی های این عزیزان را جبران کنیم.

شایان ذکر است این برنامه و بازدید به همت دبیرخانه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافق به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر صورت گرفت.

IMG_0261 IMG_0281

۱ نظر

  1. شمس الديني می‌گه:

    سلام ، ضمن تشکر از مسئولین محترم وانشاالله که ادامه دهنده راه شهدا باشیم ،خواهشمندست حداقل نام شهدا را در خبر ذکر می کردید تا با شهدای مبارزه با مواد مخدر شهرستان آشنا می شدیم . یادشان گرامی و راهشان پر رهرو باد .شادی ارواح طیبه شهدا و امام شهدا صلوات