یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۹:۱۳ بعد از ظهر

گزارش لحظه به لحظه:مقاومت کارگران و مردم بافق نتیجه داد،واگذاری متوقف شد

کد خبر: 43251
تعداد بازدیدکننده: 170
تاریخ: ۰۴ تیر ۱۳۹۳

آخرین خبرهای رسیده به «بافق فردا» از آن حکایت دارد که نامه توقف واگذاری ۲۸/۵ درصد از سهام شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به فولاد خوزستان در جلسه امروز فرمانداری و با حضور استاندار ،اعضای شورای اسلامی شهر بافق،نماینده کارگران و اعضای شورای تامین توسط عباسی سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق قرائت شده و مورد موافقت همه قرار گرفته است.

اعضا این جلسه تا لحظاتی دیگر در جمع کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی بافق حضور می یابند.

۱۲ نظر

 1. arezoo می‌گه:

  باسلام وخسته نباشید
  این بار دیگه حقیقت داره یادوباره دارن گولمون میزنن؟؟

 2. محمدرضا می‌گه:

  سرتون رو با پنبه بریدند و متوجه نشدید،صباغیان رو تهدید کرده بودند تا نامه یه وزیر به وزیر دیگه رو بخونه،اگه واقعا ۲۸٫۵درصد متوقف شده مصوبه هیئت دولت کجاست؟؟؟؟

 3. عبدالرضاخان می‌گه:

  باسلام
  انشاالله ک قولها عملی بشه و انشاالله که بقیه مط؟لبات مردم با تشکیله کمیته مردمی برای پیگیری مطالبات هر چه سریعتر راه اندازی و چه بهتر که اعضای این کمیته آدمهایی مومن و دلیر مثله آقایان صباغیان،.خواجه زاده و خیراتی باشند!!

 4. همراه می‌گه:

  حق بافق خوردنی نیست،قابل توجه همشهری نماها!!!!

 5. مجتبی می‌گه:

  خسته نباشید آقای صباغیان خیلی زحمت کشیدین،کاش قدر شما رو میدونستند.اگه نماینده مجلس یا حداقل فرماندار بودید خیلی بافق میشرفت میکرد.

 6. بافقی می‌گه:

  ما که متوجه نشدیم این نامه چه چیز جدیدی داشت تاریخ نامه مال اول تیر بود امروز چهارم است اگر این نامه درست است چرا در سایت فرابورس وسازمان خصوصی سازی هنوز نام سنگ اهن وجود دارد ودارد مراحل واگذاری قطعی را طی میکند .نامه خطاب به وزیر کار بود در حالی که سازمان خصوصی سازی زیر مجموعه وزارت صنایع است.نمیدانم چرا احساس یک شکست خورده را دارم.شما چه طور؟

 7. داود می‌گه:

  من هم به عنوان یک بافقی اعلام می کنم که این یک دسیسه بود و افسوس که مردم بافق گول خوردند.
  با اطمینان می گویم ما شکست خوردیم

 8. علی می‌گه:

  بخدا همه اش بازیه،از کجا معلوم صباغیان رو تهدید نکرده باشن؟؟؟

 9. آزمایش می‌گه:

  سلام بافقی عزیزم که در کامنت خود اظهار شکست خورده را میدهید اولا که توکلت به خدا دوم اینکه بدبین نباشید و امیدوار باشید سوم اینکه چنان دورمان زدند که سالهای سال یادمان بماند کاغذ بازی و تبانی کردن که ….

 10. بافقی اصیل می‌گه:

  نویسنده ردیف ۶ باید هم احساس یک شکست خورده را داشته باشی چون شما پستهای شرکت را هنوز هیچ چیز نشده بین خودتان تقسیم کرده بودید وحالا هیچ…حتی مادرانتان را هم امروز به صحنه اورده بودید

 11. سامان می‌گه:

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!همش دروغه مردم

 12. بافقی می‌گه:

  شکست را افرادی خوردند که بیش از دو ماه است در تهران به دنبال مقاصد شوم خود هستند و این را بدانید دولت تدبیر و امید مردم را ولی نعمتان خود می داند پس هواسشان به این مردم بیش از خود مردم است چرا که ی بینیم دولت نامه را داده اکثریت افراد شورای شهرو مردم ومسئولین تائید می کنند اما چند نفر که از دوستان آقای ….بودند و دنبال مقاصد دیگر همش منفی بافی می کنند نخیر آقاجان ملت این قدر هم که شما فکر می کنید بی ارزش نیستند که دولت برای یک سهام مردم را بفروشد