پنج شنبه ۶ام آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳:۰۱ بعد از ظهر

فرمانداربافق: امیدوارم با وحدت بتوانیم کارهای بزرگی در شهرستان انجام دهیم

کد خبر: 43294
تعداد بازدیدکننده: 73
تاریخ: ۰۵ تیر ۱۳۹۳

سیدمهدی طلایی مقدم در جمع کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، اظهارکرد: مباحث و نگرانی هایی در یک ماه و اندی گذشته بوجود آمد که بحق بود و در نشست های متعددی پیرامون محرومیت منطقه و مشکلات معدن طرح شد.

فرمانداربافق با اشاره به برخی پیگیری ها در زمینه های عمرانی، جاده و گازرسانی به شهرستان،افزود: خوشبختانه آقای استاندار یکی از معاونین خودشان را به عنوان معاون معین برای پیگیری مسایل شهرستان بافق تعین کردند.

وی با اشاره به بحث واگذاری ۲۸ و نیم درصد سهام سنگ آهن بافق، گفت: استانداریزد، شورای تامین استان و شهرستان، امام جمعه بافق، نماینده های مجلس و اعضای شورای شهر و مجموعه کارگران شهرستان تلاش های بسیاری نموده اند و دستورات خوبی توسط هیئت دولت و وزرای مرتبط در این زمینه صادر و نامه ها و مصوبات بصورت مکتوب به استاندار یزد ابلاغ شد.

طلایی مقدم با اشاره به فعالیت کاریش در شهرهای مختلف، تصریح کرد: شهرستان بافق شرایط بسیار خوبی برای کار داشته و امیدوارم با وحدت و همدلی بتوانیم کارهای بزرگ و اساسی را در شهرستان انجام دهیم.

فرمانداربافق از تلاش های امام جمعه، شورای شهر و نماینده بافق در مجلس و کلیه عزیزان دست اندرکار و مردم تقدیر و تشکر کرد.

 

۸ نظر

 1. سعید says:

  خواهیم دید…………
  شب دراز است و قلندر بیدار

 2. سید مهدی says:

  سلام
  ای کاش حالا جمعی از مسولین،تشکل ها و یا ارگان ها یکی دوتا پارچه یا بنر زیبا بزنند درب استانداری و از زحمات مسولین تشکر کنند ،حتی از مسولین بافق،شاید دلگرمی باشد برای ادامه راه آنان

 3. سامان says:

  دو کلمه از مادر عروس

 4. هيچكس says:

  شما جیب مارو نزن بقیه اش پیشکشت

 5. بافقی says:

  با نظر سید مهدی موافقم

 6. سید بنیامین says:

  اول عملی کار کن بعد حرف بزن..
  ((گوش مردم محروم بافق پراست…شهر بافق یک شهر استعماریست
  وغریبه ها سود کار وزحمت مارو میبرند والاخص شهر اصفهان))

 7. حاجی حسنی says:

  آقای فرماندار خواهشاً از نظرات دلسوزانه افراد دیگر استفاده کنید، خاوری فرماندار قبلی در مدت فرمانداری خودش بسیار عالی از نظرات منطقی جناحها و گروه های مختلف استفاده می کرد.بنده فکر کنم منش دولت تدبیر و امید همین است که متاسفانه در مدت فرمانداری جنابعالی چیزی در این زمینه مشاهده نشد.

 8. گلاب says:

  سید مهدی راست میگه به حق شورا ها ونماینده کارگران خیلی زحمت کشیدند بنده در جریان کارها بودم کاش ازشون قدردانی میشد

نظرتان را بنویسید