پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷:۱۳ بعد از ظهر

اگر چه حضور نداشتید، اما تشکر می کنیم!

کد خبر: 43434
تعداد بازدیدکننده: 732
تاریخ: ۰۷ تیر ۱۳۹۳

article_4

مدیریت محترم حوزه علمیه بافق، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای برزگری و فرمانده محترم سپاه بافق، جناب سرهنگ جمالی و فرمانده محترم حوزه مقاومت محمد رسول الله (ص) بافق، جناب سرگرد پاسدار فتوحی، از حضور شما عزیزان در مراسم تلنگر مورخ ۵/۴/۹۳  ویژه هفته مبارزه با مواد مخدر، با موضوع آسیب شناسی مواد مخدر و معضل قلیان در پاتوق ها، در پایگاه مقاومت منتظران شهادت (حر) تقدیر و تشکر می کنیم و از اینکه باعث دلگرمی ما جوانان شدید؛ سپاسگزاریم.

article

و همچنین از کلیه مسئولین شهرستان بافق، بویژه مسئولینی که وظیفه آنها در حوزه مبارزه با مواد مخدر و حوزه فرهنگی شهرستان می باشد که بصورت رسمی برای همه آنها دعوت نامه فرستاده شد، اما در مراسم شرکت نکردند و حتی نماینده ای از آنها حضور نداشت؛ تقدیر و تشکر می کنیم و از اینکه برای این موضوع و مراسم اهمیت قائل شدند؛ سپاسگزاریم!

article_3

پایگاه مقاومت منتظران شهادت(حر)

۱۳ نظر

 1. فتاحی می‌گه:

  بعد مسئولین بگن فقط دغدغه ما جوانان و فرهنگ است!!
  حتی شرکت نکردین تا باعث دلگرمی فعالان خودجوش فرهنگی شوید؟!

 2. رضا می‌گه:

  فقط می توانم بگم متاسفم برای مسئولینی که دعوت نامه برای آنها ارسال شده اما در این مراسم شرکت نکردند.

 3. بسیجی می‌گه:

  اقای قاسمی عزیز من یا کاری نکن یا توقع را کم کن همینه اگر میخوای کاری بکنی خب انجام بده واگرهم …

 4. دلسوز می‌گه:

  ببخشید جلسه شما برای اقایان سودی نداشته. که بیان

 5. مسعود"gh.m" می‌گه:

  سلام
  ضمن خسته نباشید می خواستم بگم واقعا یک کار پسندیده ای شما عزیزان برای شهر انجام دادید.امروزه جوانان زیادی ازروی نادانی بسمت پاتوق ها کشیده میشوندومسولین باید توجه بیشتری در این مورد داشته باشند.واقعا تاسف داره که مراسمی به این مهمی استقبال کمی ازش شده است.

 6. عضو فعال می‌گه:

  فدایی داری داداش

 7. حسین می‌گه:

  آقای فتوحی بسیاری از مسولین شهر در یرد زندگی میکنند وبه خاطر همیت باماشین اداره یا شخصی که خدا بهتر میداند هرروز مسیر بافق یزد را طی میکندو حاطر نیستند ساعت غیر اداری برای شهر وقت بگذارند کاشکی اسم آنهارا میبردید

 8. بافقی می‌گه:

  واقعآ جای تعجب است شهری که این همه مسئول دلسوزدارد از امام جمعه گرفته تا فرماندار،دادگستری،شهردار،شورای شهر، نیروی انتظامی،نمایندگی ولی فقیه در سپاه و نیروی انتظامی،سازمان تبلیغات اسلامی، شورای فرهنگی، ستاد مبارزه با مواد مخدرو….. ولی هیچ کدام شرکت نکردند احتمالا مسئله اینقدرها مهم نیست که نیاز به شرکت اقایان احساس شود.

 9. شهروند بافقی می‌گه:

  مگرمواد مخدر و پاتوقها از معضلات شهر نیست که از نشانی از مسئولین شهر نمی باشد واقعآ جای مسئولین شهر ازجمله امام جمعه محترم، فرماندار، مسئول نمایندگی فقیه در سپاه و نیروی انتظامی، دادگستری ،شبکه بهداشت و درمان ، مسئولین مواد مخدر،نیروی انتظامی ، شورای شهر، شورای فرهنگی ،شهردار و …. خالی می باشد شاید هم اقایان احساس خطر نمی کنند انشاالله خداوند در این ماه مبارک عاقبت این شهر و همه جوانان این دیار را ختم به خیر کند.

 10. گمنام می‌گه:

  همایش اعتیادآهن شهرهم دریغ ازحضورحتی یک مسئول۰شایداعتیاددربافق نیست!!!!!

 11. ماهی می‌گه:

  کسی در جلسه شرکت نکرده اگر برنامه ای در بافق برقرار میشود سعی شود هم کیفیت داشته باشه هم کمیت نه مثل این جلسه

 12. بسیجی فداکار می‌گه:

  واقعا تاسف بار است