پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۸:۵۰ قبل از ظهر

بازدید معاون فرماندار از مرکز ترک اعتیاد پیام آوران بافق

کد خبر: 43447
تعداد بازدیدکننده: 219
تاریخ: ۰۷ تیر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ در آخرین روز از هفته مبارزه با مواد مخدر ، معاون فرماندار و اعضای شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ضمن بازدید از مرکز ترک اعتیاد پیام آوران بافق به بررسی مسائل و مشکلات این مرکز پرداختند.

معاون فرماندار بافق در این بازدید با تاکید بر اجرای برنامه های فرهنگی – ورزشی و همچنین تقویت اراده معتادان در عدم استفاده از مواد مخدر خواستار رسیدگی و توجه بیشتر مسئولین کمپ ها به وضعیت بهداشتی، ورزشی و مشاوره ای مرکز شد.

مسوول مرکز ترک اعتیاد پیام آوران بافق با اشاره به سابقه فعالیت دو ساله این مرکز گفت: این کمپ تا کنون ۶۷۰نفر پذیرش و بستری شده اند و تا کنون بیش از ۲۰۰ نفر از آنان که ۲۰درصد از آنها بومی می باشند بهبودی کامل حاصل و به جامعه بازگشتند.

وی گفت: هر ماه پزشک و روانپزشک به این کمپ می آیند و با بیماران از نزدیک گفت و گو می‌کنند و مشکلات آنان را رسیدگی می کنند.

روحانی افزود: ظرفیت این کمپ ۵۰ نفر است و بیشتر از این ظرفیت اجازه جذب نداریم و بیماران را به کمپ های شهرهای اطراف راهنمائی می کنیم.

وی افزود: هزینه دوره درمانی برای هر نفر ۴۰۰ هزار تومان می باشد که برای خانواده های بیماران بسیار سنگین می باشد و خیرین باید برای این موضوع پیش قدم شوند.

IMG_0470 IMG_0485 IMG_0498