سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸:۰۶ قبل از ظهر

فرماندار بافق از حوزه برگزاری امتحانات کنکور سراسری بازدید کرد

کد خبر: 43452
تعداد بازدیدکننده: 331
تاریخ: ۰۷ تیر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ فرماندار ، امام جمعه و هیات همراه از روند برگزاری کنکور سراسری گروه آزمایشی علوم اسانی سال ۹۳ که در دانشگاه پیام نور بافق در حال برگزاری بود بازدید کرد.

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش کشور دربافق در خصوص برگزاری کنکور سال ۹۳ گفت: در کنکور امسال ۴۵۴ داوطلب بافقی در رشته های ریاضی و فنی ، علوم تجربی ، علوم انسانی ، هنر و زبانهای خارجه رقابت خواهند کرد.

“حجت عباسی” افزود: از این تعداد ۱۱۵ نفر در رشته انسانی، ۹۵ نفر در رشته ریاضی، ۱۴۴نفر در رشته تجربی، ۳۱ نفر در رشته هنر و ۶۹ نفر در رشته زبان خارجه در این حوزه با هم به رقابت خواهند پرداخت.

وی خاطر نشان کرد : دانشگاه پیام نور مرکز بافق با ۷۰ نفر عوامل اجرایی به عنوان برگزار کننده کنکور سراسری در این شهرستان می باشد.

IMG_0507 IMG_0677 IMG_0685

۲ نظر

  1. عبدالله می‌گه:

    ای کاش بجای سرکشی از أزمون کنکور فکری برای آدم های شهر مون کنید که خانهما با پای بدون جوراب موقع پیأده شدن از ماشین جلب توجه مکینند و کار او نقدر خراب شده که اقایون هم علاوه بر غیرت،حیائ خودراهم از دست دادن و با لباس بدون آستین و شلوارک درخیا بان و مغازه ها أزاد انه حضوردارند!!!!!!!! الهم عجل الولیک الفرج

  2. شاپرک می‌گه:

    سلام
    جناب آقای عبدالله چرا خلط مطلب می کنید برادر من ؟ هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد . هرکس مأمور انجام امری و هر امری قوانین و دستورات خاص خود را دارد. تا دیروز که می فرمودید چون سنگ آهن تعطیله همه مسئولین باید کارهاشونو تعطیل کنند و به سنگ آهن بپردازند حالا هم می فرمائید کنکور که بزرگ ترین رقابتی است که فقط سالی یکبار برگزار میشه را ول کنیم بریم …………..بابا شماکه از قوم بنی اسرائیل بدتر شدید! به جای راه به راه ایراد گرفتن، خوب یه راهکار در مورد این وضع به قول خودتون خراب و آستین کوتاه آقایون و شلوارکشون بدهید.