شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۵:۰۰ بعد از ظهر

بچه ها! مهمونی

کد خبر: 43467
تعداد بازدیدکننده: 162
تاریخ: ۰۸ تیر ۱۳۹۳

3-4-mr-fayaz-80x80

دوستتون دارم به خاطر همین فضایی رو آماده کردم براتون ، سراسر کیف و شادی . آخه شما باورم دارید . چه گذشته چه الان چه بعد از این با همه اونایی که قبولم دارند همینطوری رفتار میکنم . ضیافتی را ترتیب دادم با مهمانهایی ویژه و شرایطی خاص.

توی این مهمونی لباس تقوا بر تن می کنید ، توشه تقوا بر می گیرید و راهی سرزمین امن می شید . چند روزی بیشتر طول نمی کشه . برای اونهایی که توان ندارند یا توی سفر هستند قرصتی است تا بعداً جبران کنند.

توی این زمان هدایتم رو نازل کردم . نور و فرقان و رحمت. خوردن و آشامیدن توی این مهمونی شاید کمی متفاوت از بقیه مهمونی ها باشه ولی براتون آسون آسون قرار دادم . مطمئن باشید که به سختی اش می ارزه . اونقدر صفا و صمیمیت و محبت در این ضیافت زیاده که یقین دارم اون موقع که میگن باید ازش خداحافظی کنید ، دارند سفره رو جمع میکنن ؛ غمگین میشید ، تاسف می خورید .

به من اطمینان کنید و حالا که صداتون کردم به سرعت خودتون رو هماهنگ کنید . حواستون جمع باشه ، نذارید سرتون کلاه بره.

توی این مهمونی اگه کسی ازتون پرسید صاحبخونه کجاست ؟ اگه از من سوال کردند و سراغ من رو گرفتند ؛ بهشون بگید : من به اونها خیلی نزدیکم . بسیار نزدیک تر از آنچه فکرش رو بکنید . اصلا توی این مدت شرایطی رو ایجاد کردم که مدام کنارتون باشم . شما رو مقرب خودم قرار بدم . تموم فکر و ذهنتون قرب به من باشه و از این تقرب کیف کنید ، بهره ها ببرید . نورانی بشید ، غفران و هدایت و فرقان برداشت کنید.

در این مدت فراهم شده و در این ماه قرب هرکه منو صدا کنه و هرکی منو بخواد ، اجابتش میکنم . درخواست هاتون رو لبیک میگم. پس فقط می خوام حرف گوش بدید و به من اطمینان داشته باشید که نتیجه این مدت با من بودن رشد شماست . رشدی که هم خودتون راضی بشید و هم من راضی باشم .

مهمونی رو برپا کردم به خاطر اینکه فرصتی رو ایجاد کنم که فاصله ها رو کم کنیم . می خوام به من نزدیک بشید تا حاصل این قرب ، رشد شما باشه . ارتفاع گرفتن و پرواز شما باشه . این فرصت رو غنیمت بشمارید .

از سرزمین رجب با “یا من ارجوه لکل خیر”هایش گذشتیم! توی ماه شعبان هم یاد گرفتیم که به سمت مهمانی خدا هم که می آییم از مسیر “شجره النبوه” ، باب “کهف الحصین” بیاییم. حالا نوبت کیف و بهره است. بچه ها توی این ماه خوشحالند از اینکه مادر مهربون، آماده شون می کنه برای یک شب خوب و نورانی . شبی که همه حاضر می شوند در محضر پادشاه عالم. تا فرصت هست قدر بدونیم و خودمون رو آماده تر کنیم برای بار عام پادشاه ، بار عام گل نرگس.

محمد حسین فیاض

۹ نظر

 1. ماه رحمت می‌گه:

  سلام خیلی زیبا و دلنشین بود

 2. محسن می‌گه:

  اقای فیاض خسته نباشی خیلی عالی بود بیشتر این جور مطلبهای جذاب را بنویسید

 3. کوثر می‌گه:

  زیبا بود…التماس دعا

 4. مهدی می‌گه:

  مثل همیشه
  عالی بود

 5. کاظم می‌گه:

  فیاض جون عالی بود متوجه شدی که ماه رمضون اومده

 6. من می‌گه:

  حالا چرا رفتی توی گلها عکس گرفتی؟ وقتی به عکست نگاه می کنم باخودم می گویم شما واین گلها چه وجه مشترکی دارید!!!!!!!!؟!

 7. فائزه می‌گه:

  زیبا ودلنشین بود:)))

 8. حکمت می‌گه:

  بااهدای سلام و دعای خیر : مهندس جان عالی بود مثل خودتان ، مطلبت گل و تصویرت زیباتر از گل