چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۳:۱۵ بعد از ظهر

من و تو ما نشویم تنهاییم

کد خبر: 43847
تعداد بازدیدکننده: 177
تاریخ: ۱۶ تیر ۱۳۹۳

من وتومانشویم تنهائیم
ازخبراستعفای دوست خوب واستاد گرانقدرم آقای محمد علی قاسم زاده شوکه بودم که خبراستعفای عباس یزدانی شوکه ترم کرد.
اینکه علت چه بوده؟ به دوستان مربوط میشوداما آن چیزی که درمحیط نه چندان خوب مطبوعات وسایتهای شهربه چشم می آید عدم آگاهی بعضی از همشهریان از زحمات دوستان درسایتها ومطبوعات است.
واین میشود که درجواب استعفای یزدانی وقاسمزاده.گاه باادبیاتی نه چندان مناسب کامنت میگذارندوگاه متلک پرانی میکنند.وباعث آزردگی خاطردوستان شده زحماتشان را نادیده می گیرند.به نظر شما دوست عزیزی که با نام مستعارکنایه میزنی وحتی حاضرنیستی ماهیتت را کسی بداندآیا یزدانی وقاسمزاده سهم بیشتری ازبافق دارند؟
چراباید شب وروزپیگیر مسائل شهرباشند.حتی درمسافرت وموقعی که کنارخانواده هستند.مگرمابرای آنها چه کردیم که اینقدر توقعمان بالاست؟به همین لحظات عزیز قسم بنده بعنوان عضوکوچکی ازاین جامعه بردست این بزرگواران بوسه میزنم.چون ازنزدیک با این بزرگواران کارکرده ام ودیده ام که بخاطراین شهرومردمش چه خون دلهاکه نخورده اند وچه سختیها که نکشیده اند.اگرهرکدام ازمایک صدم زحماتی راکه این عزیزان برای شهرکشیده اند . میکشیدیم بخدا وضعیت شهربه مراتب بهترازاین بود.
مردم بافق مابه این عزیزان بدهکاریم بخدابه عزیزانی مثل یزدانی وقاسمزاده وعباس ابراهیمی امین رضوی ، شکوهی ، هادی فتاحی ومیرهدایی بدهکاریم مگرچه گناهی کرده اند که باید بجای ماپیگیری کنند بجای ما غصه بخورند وبجای ما جواب دهند؟چرافرزندان خودرا به این سادگی ازدست میدهیم؟چراباعث دلسردی آنها میشویم وحمایتشان نمیکنیم؟مردم بااین روش بجایی نخواهیم رسید.بیائیدقدردان زحمات کسانی باشیم که زحمتی میکشند ودلی میسوزانند.قلمی میزنندوقدمی برمیدارند.تنها راه رسیدن به مقصود اتحاد است .
واما مطلب دوم.یکی ازآرزوهای دوست خوبم آقای قاسمزاده بوجودآمدن دهها سایت مثل بافق فردا وبافق نیوزوبافق امروزهست.البته آرزوی دست نیافنتی هم نیست.جوانان .همشهریان .بنده بعنوان یک بافقی ازشما میخواهم پشتیبان دوستان درسایتهای مختلف باشید اگرمیتوانید مطلبی بنویسید نمیتوانید نظربدهیدونترسید نظرات خودرا با نام کامل بنویسید.البته توهین کردن اصلا قابل قبول نیست بهم احترام بگذارید شایدازیک حزب وگروه نباشیم. شاید نظرات متفاوتی داشته باشیم اما هرچه باشیم همشهری هستیم ودوست داریم شهری آباد داشته باشیم باورکنیدیکی ازراههای خوب برای رسیدن به خواسته ها همین سایتها هست.مثال کوچکی میزنم فرض کنیم مردم خواسته ای داشته باشند.من نویسنده آن خواسته را درسایتی قراردهم. ده هزاریا بیشتر نظرموافق داشته باشد واز مطلب وخواسته با نام کامل حمایت کنند.به نظر شما کدام مسئولی میتواندبی تفاوت باشد؟اکنون اینطور نیست.رضایی مطلبی مینویسد ده نفرحمایت میکنند پنج نفرمتلک پرانی میکنندوچند نفرهم نظراتی متفاوت میدهند جالب اینجاست که همه با نام مستعارنظرمیدهند .این مطلب با این نظرهافقط میتواند برای لحظاتی گل لبخندراروی لبان مسئول مربوطه بنشاندچون حمایتی نمیبیند بی خیالش هم میشود.
ودرپایان به سهم خودم اززحمات آقایان عباس یزدانی وقاسمزاده تشکرمیکنم وامیدوارم که قلم خودرا زمین نگذارند وهمچنان پشتیبان عباس ابراهیمی خوسفی باشند.همینطورازآقای عباس ابراهیمیخوسفی هم تشکرمیکنم که قبول زحمت کرده واین بارگران را بدوش کشیدند.بنده چنین جسارتی رادرخودنمیبینم که چنین مسئولیتی را قبول کنم.آقای ابراهیمی ممنون که مدیرمسئولی را پذیرفتید انشاالله قدردان زحماتتان باشیم .

محمدرضارضایی بافقی

۱۰ نظر

 1. بابک می‌گه:

  بنده به سهم خود از آقای یزدانی و قاسم زاده تشکر می کنم.
  آقای رضایی بنده هم یک بافقی ام و نسبت به سرنوشت بافق حساسیت دارم و اخبار آن را دنبال می کنم.
  آرزوی شما دست نیافتنی است زیرا برای حضور همه در عرصه اطلاع رسانی راه باز نیست.
  به نظر بنده مهمترین مسئله ما باید بازیابی هویت ما باشد.برای من تاسف برانگیز است که در این سایت از کورش بزرگ و داریوش بزرگ حرفی زده نمی شود.تا زمانی که ما گذشته خود را دوره نکنیم به هیچ جا نمی رسیم.خود شما ببینید که کره ای ها چطور تاریخ سازی می کنن.
  بار دیگر از زحمات این عزیزان تشکر می کنم هر چند عقاید هیچ کدام را قبول ندارم.از وبلاگ من دیدن کنید.

 2. حسین می‌گه:

  اقای رضایی .اولا جواب دادن با اسم مستعار در کامنتها فقط منحصر به اینجا نیست وچیز بدی هم نیست در اکثر سایتهای معتبر هم اکثر کامنتها با نام مستعار است وکسی هم ایراد نمیگیرد کامنت نظر شخصی است وبعد مثلا اقای …… چرا اگر به گفته شما به ایشان تهمت زده شده چرا او به جای پاسخگویی .یا ان نظر را حذف میکرد والان هم که استعفا داده است خود من در یک کامنت فقط اسم انجمن صنفی را بردم بدون توهین به کسی ولی ان نظر را در سایت قرار ندادند .یا اقای ابراهیمی هم همین رویه را دارد وابایی از سانسور نظرات مخالف ندارد در حالی که خود او تازه مسئولیت این سایت را قبول کرده ومن تا به حال ندیدم کسی به او توهین کرده باشد

 3. علی رضا می‌گه:

  در خصوص نظرشماره یک اگر کلمه باستان و غیره را در سایت جستجو نمایید برخی مطالب در این زمینه وجود دارد البته یک سایت باید از هر مطلبی یک مقداری مطلب داشته باشد و علاقه مندان برای مطالعه بیشتر باید به سایت های تخصصی مراجعه نمایند.

 4. علی می‌گه:

  حسین آقا چندان مهم نیست با نام مستعار نظری را بنویسیم ولی نکته اینجاست که با یک نام مستعار(نویسنده حتی از نام کوچکش مانند مثلا محمد یا تقی خودداری نموده) آنوقت به نویسنده ای که با نام و عکس خودش در یک سایت رسمی می نویسد برای شفاف ننوشتن خرده می گیرد!!
  بیاید قدری منصف باشیم”یک سوزن به خودمان بزنیم یک جوال دوز به دیگران”

 5. بابک می‌گه:

  عرض بنده این است که فرهنگ ایران می تواند با حاکمیت خود بر جامعه مشکلات مردم را حل نماید.در روزگارانی که جوامع دیگر به برده داری می پرداختند،پادشاهان ایران برای کارگران زنی که در تخت جمشید کار می کردند مرخصی زایمان درنظر گرفته بودند.ما مگر تشنه حقوق بشر نیستیم.آیا فرهنگ ایرانی نمی تواند این موضوع بنیادی را به ما بدهد؟

 6. ماشاالله شمس الدینی می‌گه:

  سلام ودرودبر دوست خوبم جناب آقای رضایی
  بله من هم از نبودن برادران گرانقدر و عزیز الوجود جناب آقای یزدانی و آقای قاسمزاده ناراحتم و بهرحال صلاح مملکت خویش خسروان دانند واما در مورد استفاده ازنام اصلی در نظرات من هم با شما موافقم اگر در ذیل نظرات کسانی که دل در گروه آبادانی شهرشون دارن و دغدغه اصلیشون رفع موانع در مسیر توسعه بافقه باید با حضور چشمگیر خودشون و با نام اصلی بیان و نظر بگذارن اونوقت باید ببینیم کدوم مسئولی جرات داره به خواسته به حق مردم بی اعتنا باشه چندی قبل من عکسی در زمینه خط کشی عابر پیاده در میدان امامزاده عبد الله گذاشتم دوستان اگه حتی یک لحظه خودشون رو جای مسافری که تازه وارد بافق عجیب ما شده و از قوانین منحصر به فرد اینجا هیچ آشنایی نداره میزاشتن هرگز حاضر نمیشدن چنین نظرات سطح پایین بگذارن طرف حتی منو متهم هم نموده که چرا عکس رو اینجا گذاشتی؟؟بجای اینکه از شهردار سئوال شه این چه وضعیه که جلوی خط کشی زنجیر کشیدید میان و اینطوری برخورد میکنن حال شما خودتون قضاوت کنید.
  نه دوستان و همشهریان عزیزم اگر همه ما به اندازه توانمان خود خبرنگار باشیم و در هرمورد کوتاهی و غیره دست بکار بشیم اون وقته که شاهد تحول در چهره شهرمون خواهیم شد.
  و میدانم در بعضی از مطالب بخاطر رودر وایستی ها و غیره نام بردن از خود باعث رنجیده خاطر ذیع نفان خواهد شد ولی در موارد دیگر استفاده از نام حقیقی شجاعت میخواد که متاسفانه در وجود بعضی از اشخاص وجود نداره نترسید هیچ کار غیر قانونی که انجام نمیدید کار شما قانونی و با رعایت احترام و خطوط قرمزه پس از همین امروز با اقتدار و برای آبادانی شهرمون یاعلی
  همواره پشتیبان خادمان بی ریا و مخلص باشید تا اونها هم بتونن با تمام قوا کارشون رو ادامه بدهند ممنون از همه شما دوستان.

 7. صادق می‌گه:

  متاسفانه این سایت شده بود سایت دانشگاه آزاد . دانشگاه آزادی که همه میدانید چه بود و چه شد و دارد به کجا می رود .دانشگاه آزادی که رشته های کارآمد آن را بستند و دارند آن را به تعطیلی می کشانند / دانشگاهی که اقتصاد بافق بر آن تکیه می زد/ اکنون آژانسها بیکار شده اند . منارلی که به امید مستاجر دانشجو ساخته شده بود یا بلا استفاده مانده یا بفروش میرسد . پیتزا فروشیها تعطیل شدند و هزاران پیامد دیگر که نتیجه یک مدیریت ناکار آمد غیر بومی است و متاسفانه بودند افرادی که اخبار صحیح این دانشگاه را سانسور می کردند و برای آن تبلیغ هم می کردند و مردم را در بی خبری نگاه داشتند تا کار به اینجا بکشد .

 8. کویری می‌گه:

  کسی که تومطبوعاته نباید از انتقادات ناراحت بشه اینهمه تعریف میکنن حالا یکی هم انتقاد بکنه چه اشکالی داره؟

 9. دوست می‌گه:

  شما هنوز فوتبال المان و برزیل رو ندیدی اگه اونو می دیدی می فهمیدی شوکه شدن یعنی چی .

 10. خوش بحال می‌گه:

  منوتو منوتومنوتو، ما نشویم ،آنها میشوند