پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۷:۰۳ قبل از ظهر

با حضور فرماندار بافق مشکلات طرح فولاد بافق بررسی شد

کد خبر: 43892
تعداد بازدیدکننده: 114
تاریخ: ۱۸ تیر ۱۳۹۳

 

در نشستی با حضور فرماندار  شهرستان بافق و مدیر عامل فولاد  بافق  اعلام شد

به گزارش  خبرنگار بافق فردا ، به نقل از سایت بافق نیوز ، سید محسن ابویی، پیش از ظهر پنجشنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات طرح فولاد بافق با حضور فرماندار بافق و کارشناسان طرح فولاد اظهار داشت: شرکت مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق با هدف تکمیل زنجیره تولیدات فولادی خود اقدام به احداث کارخانه نورد میلگرد کرده که عملیات اجرایی ساخت کارخانه و خرید تجهیزات آن از اواخر سال ۱۳۹۱ آغاز شده است.

وی با اشاره به آغاز نصب تجهیزات کارخانه نورد فولاد بیان کرد: محصول نهایی این واحد، انواع میلگرد از سایز هشت تا ۳۲ است و ظرفیت تولید کارخانه به سالانه ۵۵۰ هزار تن می رسد.

ابویی همچنین بر ضرورت همکاری و مساعدت هر چه بیشتر دولت تدبیر و امید با بخش خصوصی برای تسریع در اجرای پروژه فولاد بافق تاکید کرد.

فرماندار بافق نیز در این نشست با تاکید بر ضرورت تسریع در احداث صنایع جوار معدنی بافق، رفع موانع و مشکلات اجرای طرح فولاد و احداث کارخانه نورد میلگرد فولاد بافق را خواستار شد.

سید مهدی طلای مقدم با اشاره به اتمام ذخایر سنگ آهن معادن بافق اظهار داشت: ایجاد صنایع جوار معدنی و تکمیل چرخه فولاد بافق برای اشتغال پایدار و توسعه عمران و آبادانی شهرستان در اولویت است.

وی همچنین بر رفع مشکلات زیرساختی طرح های فولادی بافق از جمله آب، برق و گاز تاکید کرد و خواستار زمان بندی اجرای کارخانه نورد میلگرد فولاد بافق شد.

کارخانه ۵۵۰ هزار تنی نورد میلگرد فولاد بافق بیش از ۵۵ درصد پیشرفت داشته است که با راه اندازی آن برای بیش از هزار و ۵۰۰ نفر اشتغال ایجاد می شود.

۱ نظر

  1. دلسوخته می‌گه:

    افرین به اقای ابویی که چنین کار بزرگی را انجام دادند و این کارخانه را تاسیس کردند والا خجالت داره یه طرح فولا د را که قرار بود در بافق ایجاد بشه هشت طرح فولاد کردن تو همه ایران بعدش گفتن باید خصوصی بشه فقط طرح فولا بافق را خصوصی کردن دادن با اقای ابویی ومافیای فولا د واصفهانیها اینقدر دادن با اقای ابویی که طرح راه نیوفته حالا هم که با پیگیریهای زیاد داره راه میافته فقط قسمت نورد اونهم میلگرد یعنی ما دوباره از اصفهانیها فولا خام بخریم اینجا تبدیل به میلگرد کنیم حتما طرح توسعه اونهم چند سال دیگه درست کردن نبشی هست واقعا جالبه یکبار هزینه حمل سنگ به اصفهان را میدن یه بار هزینه حمل فولا د خام به بافق .ووو واقعا خیلی مدیریتشون خوبه برید خجالت بکشید تا کی سرمردم بیچاره میخواهید شیره بمالید اقای ابویی توهم که جیره خور همون اصفهانیها هستی برو خجالت بکش اون دنیا جلوی جدت روسیاهی مطمئن باش