یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۰:۴۹ قبل از ظهر

اعتبار نامه ۲۴۳ منتخب مردم در دور نهم مجلس تصویب شد

کد خبر: 4443
تعداد بازدیدکننده: 198
تاریخ: ۱۱ خرداد ۱۳۹۱

اعتبار‌نامه ۲۴۳ منتخب مردم در دور نهم مجلس شورای اسلامی ،  در صحن علنی خانه ملت تصویب شد و این افراد از امروز به عنوان نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی محسوب می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ اعتبار نامه ۲۴۳ منتخب مردم در دور نهم مجلس شورای اسلامی ،  در صحن علنی خانه ملت تصویب شد و این افراد از امروز به عنوان نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی محسوب می شوند.

هم چنین اعتبارنامه منتخبین حوزه‌های انتخابیه تهران ، ری ، شمیرانات و اسلامشهر، نیز قرار است در جلسه روز سه شنبه هفته آینده مجلس شورای اسلامی بررسی شود.

اسامی منتخبان مجلس نهم که در جلسه علنی امروز اعتبارنامه آنها تصویب شد به ترتیب شعبه به شرح ذیل می‌باشد.

شعبه ۱:

عابد فتاحی از حوزه انتخابیه ارومیه، جواد جهانگیرزاده از حوزه انتخابیه ارومیه، محمدرضا تابش از حوزه انتخابیه اردکان، احمد بخشایشی از حوزه انتخابیه اردستان، عباس رجایی از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب، محمدحسن آصفری از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب، محمدرضا خان‌محمدی از حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره، عزت الله یوسفیان ملا از حوزه انتخابیه آمل، محمدحسین قربانی از حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه، صفر نعیمی از حوزه انتخابیه آستارا، محمدسعید انصاری از حوزه انتخابیه آبادان، جواد سعدون زاده از حوزه انتخابیه آبادان، سید حسین دهدشتی از حوزه انتخابیه آبادان، حمیدرضا عزیزی فارسانی از حوزه انتخابیه اردل، فارسان و کوهرنگ، کمال الدین پیرموذن از حوزه انتخابیه اردبیل، سرعین و نمین، منصور حقیقت پور از حوزه انتخابیه اردبیل، سرعین و نمین، مصطفی افضلی فرد از حوزه انتخابیه اردبیل، سرعین و نمین و نادر قاضی پور از حوزه انتخابیه ارومیه.

شعبه ۲:

بهروز نعمتی از اسدآباد، هادی قوامی از اسفراین، علی جلیلیان از اسلام آباد غرب و دالاهو، الیاس طاهری از اقلید، محمدتقی توکلی از الیگودرز، سیدعیسی دارایی از اندیمشک، عباس فلایه باباجان از اهر و هریس، محمدسعید اربابی از ایرانشهر و سرباز، سیدشکرخدا موسوی از اهواز و باوی، سید شریف حسینی از اهواز و باوی، ناصر سودانی از اهواز و باوی، حمیدرضا فولادگر از اصفهان، عباس مقتدای خراسگانی از اصفهان، حسن کامران دستجردی از اصفهان، احمد سالک کاشانی از اصفهان ، نیره اخوان بی طرف از اصفهان و حجت الله درویش پور از ایذه و باغملک.

شعبه ۳:

محمد باقری از بناب، امیرعباس سلطانی از بروجن، علی اکبر نصاری از بابل، حسین نیاز آذری از بابل، موسی غضنفرآبادی از بم، غلامرضا نوری غزل چه از بستان آباد، موسی الرضا ثروتی از بجنورد٬ مانه٬ جاجرم و سملقان، قاسم جعفری از بجنورد٬ مانه٬ جاجرم و سملقان، مقداد نجف نژاد از بابلسر و فریدونکنار، علیرضا منظری توکلی از باق و رامه، حسن خسته بند از بندر انزلی، ابوالقاسم جراره از بندرعباس٬ حاجی آباد٬ قشم٬ ابوموسی و خمیر، محمد آشوری تازیانی از بندرعباس٬ حاجی آباد٬ قشم٬ ابوموسی و خمیر، منصور آرامی از بندرعباس٬ حاجی آباد٬ قشم٬ ابوموسی و خمیر و بهرام بیران وند از بروجرد.

شعبه ۴:

احمد جباری از حوزه انتخابیه بندر لنگه، بستک و پارسیان، حمید برومند از حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار، نعمت الله منوچهری از حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، سلاس باباجانی و روانسر، رجب رحمانی از حوزه انتخابیه تاکستان، غلامرضا اسدالهی از حوزه انتخابیه تربت جام و تایباد، ابوالقاسم خسروی از حوزه انتخابیه تربت حیدریه و زاوه، علی کائیدی از حوزه انتخابیه پلدختر و ملاوی، محمدقسیم عثمانی از حوزه انتخابیه بوکان، فرهاد بشیری از حوزه انتخابیه پاکدشت، رسول خضری از حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت، حبیب آقاجری از حوزه انتخابیه بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان، عبدالکریم جبیری از حوزه انتخابیه بوشهر، دیلم و گناوه، روح الله عباسپور از حوزه انتخابیه بوئین زهرا، غلام محمد زارعی از حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا، محمدعلی پورمختار از حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ، احمدعلی مقیمی از حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه، سیدمحمد بناییان از حوزه انتخابیه بیجار و سید محمدباقر عبادی از حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان.

شعبه ۵:

سیدجلال یحیی زاده از حوزه انتخابیه نفت و میبد، محمدرضا رضایی کوچی از حوزه انتخابیه جهرم، محمد دهقانی نقندر از حوزه انتخابیه چناران، طرقبه و شاندیز، حمیدرضا پشنگ از حوزه انتخابیه خاش، میرجاوه، کوهرنگ و نصرت آباد، سید محمدعلی موسوی از حوزه انتخابیه خدابنده، ابراهیم آقامحمدی از حوزه انتخابیه خرم آباد و ایرج عبدی از حوزه انتخابیه خرم آباد، فرج‌الله عارفی از حوزه‌ انتخابیه جیرفت و عنبر آباد، عبدالله سامری از حوزه‌ انتخابیه خرمشهر و جزیره‌ مینو، یعقوب جدگال از حوزه‌ی انتخابیه چابهار و نیکشهر،قره سیدی رومیانی از حوزه‌ انتخابیه تبریز، آذر شهر و اسکو، محمد حسین فرهنگی از حوزه انتخابیه تبریز، آذر شهر و اسکو، مسعود پزشکیان از حوزه‌ انتخابیه تبریز، آذر شهر و اسکو، رضا رحمانی از حوزه‌ی انتخابیه تبریز، آذر شهر و اسکو، محمد اسماعیل سعیدی از حوزه‌ انتخابیه تبریز، آذر شهر و اسکو،علیرضا منادی از حوزه‌ انتخابیه تبریز، آذر شهر و اسکو و عباس صلاحی از حوزه‌ی انتخابیه تفرش.

شعبه ۶:

گزارش ارایه نشد

شعبه ۷:

جلیل جعفری بند خلخال از حوزه انتخابیه خلخال، محمدابراهیم رضایی از حوزه انتخابیه خمین، محمد سرامی فروشان از حوزه انتخابیه خمینی شهر، محمود نگهبان سلامی از حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار، موید حسینی صدر از حوزه انتخابیه خوی و چایپاره، نبی الله احمدی از حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت، عبدالرحمن رستمیان از حوزه انتخابیه دامغان، حسین محمدزاده از حوزه انتخابیه درگز، سید محمدمهدی بدر فاطمی از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان، حجت الله خدایی از حوزه انتخابیه دلفان و سلسله، موسی احمدی از حوزه انتخابیه دیر، کنگان و جم، شمس الله بهمئی از حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر، رضا صابری از حوزه انتخابیه رامیان، عباس پاپی نژاد از حوزه انتخابیه دزفول، عباس قائد رحمت از حوزه انتخابیه دورود و ازنا، علی محمد احمدی از حوزه انتخابیه دهلران، دره شهر و آبداران و ناصر صالحی نسب از حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه.

شعبه ۸:

ابراهیم نکو از حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان، عطاءالله سلطانی صبور از حوزه انتخابیه رزن، حسین آذین از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار، عطاءالله حکیمی از حوزه انتخابیه رودبار، محمدمهدی رهبی از حوزه انتخابیه رودسر و املش، حسینعلی شهریاری از حوزه انتخابیه زاهدان، ناصر کاشانی از حوزه انتخابیه زاهدان، حسین امیری خامکانی از حوزه انتخابیه زرند٬ کوهبنان، محمد اسماعیلی از حوزه انتخابیه زنجان و طارم، محسن علی مردانی از حوزه انتخابیه زنجان و طارم، سیدرمضان شجاعی کیاسری از حوزه انتخابیه ساری و میاندرود، محمد دامادی از حوزه انتخابیه ساری و میاندرود، مفید کیایی نژاد از حوزه انتخابیه ساوجبلاغ٬ نظرآباد و طالقان، غلامعلی جعفرزاده از حوزه انتخابیه رشت، جبار کوچکی نژاد از حوزه انتخابیه رشت، حسین تامینی لیچایی از حوزه انتخابیه رشت، شهلا میرگلوی بیات از حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه، حلیمه عالی از حوزه انتخابیه زابل و زهک و سیدباقر حسینی از حوزه انتخابیه زابل و زهک.

شعبه ۹:

قاسم عزیزی از حوزه انتخابیه شازند، علی علی لو از حوزه انتخابیه شبستر، حسین علی حاجی دلی دانی از حوزه انتخابیه شاهین شهر، علیرضا خسروی از حوزه انتخابیه سمنان، سالار مرادی از حوزه انتخابیه سنندج٬ دیواندره و کامیاران، سیدحسن علوی از حوزه انتخابیه سنندج٬ دیواندره و کامیاران، کاظم جلالی از حوزه انتخابیه شاهرود و میامی، سیدعنایت الله هاشمی از حوزه انتخابیه سپیدان، محسن بیگلری از حوزه انتخابیه سقز و بانه، سیدسکینه عمرانی از حوزه انتخابیه سمیرم، داریوش اسماعیلی از حوزه انتخابیه سروستان و خامه، هدایت الله میرمرادزاده از حوزه انتخابیه سراوان، رمضان علی سبحانی فر از حوزه انتخابیه سبزوار، عبدالله تمیمی از حوزه انتخابیه شادگان، علی اکبر آقایی مغانجوقی از حوزه انتخابیه سلماس، شهباز حسن پور بیگلری از حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر، مهناز بهمنی از حوزه انتخابیه سراب، محمدابراهیم محبی از حوزه انتخابیه سنقر کلیایی و محمدرضا محسنی ثانی از حوزه انتخابیه سبزوار.

شعبه ۱۰:

سید رازی نوری از حوزه انتخابیه شوش، سید محمدسادات ابراهیمی از حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند، حسین فتاحی از حوزه انتخابیه شهربابک، عوض حیدرپور شهرضایی از حوزه انتخابیه شهرضا، سید سعید زمانیان دهکردی از حوزه انتخابیه شهرکرد، حسین گروسی از حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد، عبدالرضا عزیزی از حوزه انتخابیه شیروان، محمدرضا خصوصی ثانی از حوزه انتخابیه صومعه سرا، رحمت الله نوروزی از حوزه انتخابیه علی آباد کتول، محمدعلی عبدالله زاده از حوزه انتخابیه فردوس، طبس و سرایان، محمدعلی اسفنانی از حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، احمد سجادی از حوزه انتخابیه فریمان، سرخس، احمدآباد و رضویه، محمدحسن دوگانی از حوزه انتخابیه فسا، سید ناصر موسوی لارگانی از حوزه انتخابیه فلاورجان، محمود شکری از حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال، سید احمدرضا دستغیب از حوزه انتخابیه شیراز، ضرغام صادقی از حوزه انتخابیه شیراز، جعفر قادری از حوزه انتخابیه شیراز و سیدحسین ذوالانوار از حوزه انتخابیه شیراز.

شعبه ۱۱:

نادر فریدونی از حوزه انتخابیه فیروزآباد٬ فراشبند و کازرین، کمال علی پور خنکداری از حوزه انتخابیه قائمشهر٬ سوادکوه و جویبار، سیدهادی حسینی از حوزه انتخابیه قائمشهر٬ سوادکوه و جویبار، جواد هروی از حوزه انتخابیه قائنات، داود محمدی از حوزه انتخابیه قزوین٬ آبیک و البرز، سیدمرتضی حسینی از حوزه انتخابیه قزوین٬ آبیک و البرز، رضا آشتیانی عراقی از حوزه انتخابیه قم، علی اردشیر لاریجانی از حوزه انتخابیه قم، احمد امیرآبادی از حوزه انتخابیه قم، هادی شوشتری از حوزه انتخابیه قوچان و فاروج، عباسعلی منصوری آرانی از حوزه انتخابیه کاشان٬ آران و بیدگل، محمد اسماعیل نیا از حوزه انتخابی کاشمر٬ بردسکن و خلیل آباد، شاهین محمد صادقی از حوزه انتخابیه کازرون، محمدجواد کلیوند از حوزه انتخابیه کرج .عزیز اکبریان از حوزه انتخابیه کرج.

شعبه ۱۲:

محمدجواد نظری مهر از حوزه انتخابیه کردکوی٬ ترکمن٬ بندرگز و کمیشان، محمدرضا پورابراهیمی داورانی از حوزه انتخابیه کرمان٬ راور، محمدمهدی زاهدی از حوزه انتخابیه کرمان٬ راور، ارسلان فتحی پور از حوزه انتخابیه کلیبر٬ خداآفرین، وحید احمدی از حوزه انتخابیه کنگاور٬ صحنه٬ بیستون و دینور، الله یار ملکشاهی از حوزه انتخابیه کوهدشت، سیدعلی محمد بزرگواری از حوزه انتخابیه کهگیلویه، محمدرضا امیری کهنوج از حوزه انتخابیه کهنوج٬ رودبار جنوب٬ قلعه گنج و فاریاب، غلامرضا تاج گردون از حوزه انتخابیه گچساران، میرقسمت موسوی اصل از حوزه انتخابیه گرمی، سیدمحمدحسین میرمحمدی از حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار، محمد رجایی باغسایی از حوزه انتخابیه گناباد و بجستان، سیدسعید حیدری طیب از حوزه انتخابیه کرمانشاه، محمد رزم از حوزه انتخابیه کرمانشاه، عبدالرضا مصری از حوزه انتخابیه کرمانشاه و سیدعلی طاهری از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا.

شعبه ۱۳:

سلیمان عباسی از حوزه انتخابیه گنبد کاووس، جمشید جعفرپور از حوزه انتخابیه لارستان٬ خنج، سیدموسی موسوی از حوزه انتخابیه لامرد، ایرج ندیمی از حوزه انتخابیه لاهیجام و سیاهکل، مجید جلیل سرقلعه از حوزه انتخابیه لردگان، مهرداد بائوج لاهوتی از حوزه انتخابیه لنگرود، محمد علیپور از حوزه انتخابیه ماکو و چالدران، علیرضا سلیمی از حوزه انتخابیه محلات و دلیجان، مهدی دواتگری از حوزه انتخابیه مراغه٬ عجبشیر و قلعه چای، محمد حسن نژاد از حوزه انتخابیه مرند و جلفا، محمد مهدی برومندی از حوزه انتخابیه مرودشت٬ ارسنجان و پاسارگاد، امید کریمیان از حوزه انتخابیه مریوان٬ سروآباد، اسماعیل جلیلی از حوزه انتخابیه مسجد سلیمان و هفت گل، یونس اسدی از حوزه انتخابیه مشکین شهر، مجید منصور بیدکانی از حوزه انتخابیه لنجان و رضا عبداللهی از حوزه انتخابیه ماهنشان٬ ایجرود.

شعبه ۱۴:

ابوالفضل ابوترابی از حوزه انتخابیه نجف آباد، تیران و کروند، حمیدرضا طباطبایی نائینی از حوزه انتخابیه نائین، خور و بیابانک، دخیل عباس زارع زاده مهریزی از حوزه انتخابیه مهریز، بافق، خاتم و مه‌آباد، روح الله بیگی اینانلو از حوزه انتخابیه میاندوآب، شاهین دژ و تکاب، شهروز افخمی از حوزه انتخابیه ملکان، محمد فیروزی از حوزه انتخابیه نطنز و قمصر، نوذر شفیعی از حوزه انتخابیه ممسنی ، محمدحسین حسین زاده بحرینی از حوزه انتخابیه مشهد و کلات، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی از حوزه انتخابیه مشهد و کلات، سید هاشم بنی هاشمی از حوزه انتخابیه مشهد و کلات، نصرالله پژمان فر از حوزه انتخابیه مشهد و کلات، علی نعمت چاردولی از حوزه انتخابیه ملایر، احمد آریایی نژاد از حوزه انتخابیه ملایر، محمدعلی مددی از حوزه انتخابیه میانه، سید بهلول حسینی از حوزه انتخابیه میانه، عثمان احمدی از حوزه انتخابیه مهاباد، مهدی عیسی زاده از حوزه انتخابیه میاندوآب و شاهین دژ ، عبدالکریم رجبی از حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه و سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی از حوزه انتخابیه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد.

شعبه ۱۵:

قاسم احمدی لاشکی از حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس، عبدالکریم حسین زاده از حوزه انتخابیه نقده و اشنویه، عبدالوحید فیاضی از حوزه انتخابیه نور و محمود آباد، سیامک مره صدق از حوزه انتخابیه کلیمیان، یوناتن بت کلیا از حوزه انتخابیه آشوریان و کلدانی، روبرت بگلریان از حوزه انتخابیه ارامنه جنوب کشور، کارن خانلری از حوزه انتخابیه شمال کشور، اسفندیار اختیاری کسنویه از حوزه انتخابیه زرتشتیان، غلامحسین شیری علی آبادی از حوزه انتخابیه هشترود، حسین سبحانی نیا از حوزه انتخابیه نیشابور و تخته جلگه، علی مروی از حوزه انتخابیه نیشابور و تخته جلگه، مهدی سنایی از حوزه انتخابیه نهاوند، الله وردی دهقانی از حوزه انتخابیه ورزقان، سیدحسین نقوی حسینی از حوزه انتخابیه ورامین و پیشوا، محمد سقایی از حوزه انتخابیه نی ریز و استهبان، محمدصالح جوکار از حوزه انتخابیه یزد و صدوق، ابراهیم کارخانه از حوزه انتخابیه همدان و فامنین و امیرخجسته بند از حوزه انتخابیه همدان و فامنین./

۱ نظر

  1. نکته سنج می‌گه:

    در شعبه ۱۴ : دخیل عباس زارع زاده مهریزی از حوزه انتخابیه مهریز، بافق، خاتم و مه‌آباد(بهاباد صحیح است). ضمنا” ابرکوه هم حذف شده .اصلاح فرمایید