شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۶:۱۱ قبل از ظهر

شهرداری بافق نقش تاثیر گذاری در کاهش تصادفات شهری داشته است

کد خبر: 44656
تعداد بازدیدکننده: 240
تاریخ: ۲۹ تیر ۱۳۹۳

به گزارش بافق فردا:سرهنگ بیگلری

شهرداری بافق نقش تاثیر گذاری در کاهش تصادفات شهری داشته است
فرمانده نیروی انتظامی بافق در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت: شهرداری بافق با نصب علائم رانندگی،خط کشی های وسط معابر،رنگ آمیزی جداول ،ساخت دست اندازها و نصب علائم قبل و بعد از آنها و … نقش موثری در کنترل و روانسازی ترافیک و همچنین کاهش تصادفات درون شهری داشته است.
سرهنگ فرهاد بیگلری به آمار تصادفات درون شهری در ۸ ماهه گذشته اشاره کردو افزود:در این مدت تصادفات جرحی درون شهری نسبت به مدت مشابه قبل آن ۳ درصد کاهش، تصادفات داخل شهر منجر به خسارت ۵ درصد کاهش داشته و تصادفات فوتی درون شهری بدون تغییر می باشد.

۳ نظر

  1. شهروند بافقی می‌گه:

    سلام جناب سرهنگ از زحمات شما و همکارانتان در ایجاد نظم و امنیت در شهر تشکر می کنم ای کاش فکری به حال ماشینها و وانت بار هایی که در خیابان وحشی جلو اموزش و پرورش قدیم و روبروی دندانپزشکی زارع پور (جلو ایستگاه اتوبوس) هر روز متوقف و دنبال کسب و کار هستند می کردید هم جلوه ای زشت به شهر داده و هم با توجه به ایستگاه اتوبوس؛مطب و….. جهت شهروندان مزاحمت ایجاد شده است. لازم سر وسامانی به انها داده شود.

  2. بی نام می‌گه:

    اول جاده حاجی اباد که از خیابان شیخ محمد تقی بافقی (خیابان ایستگاه) جدا می شود سرعت گیر درست کرده اند خواهشمند است یک نفر فلسفه سرعت گیر در این مکان را توضیح دهد.