سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴:۱۵ بعد از ظهر

فرماندار بافق : ما مصمم هستیم تا بزرگراه یزد – بافق زودتر تکمیل شود

کد خبر: 44860
تعداد بازدیدکننده: 226
تاریخ: ۳۱ تیر ۱۳۹۳

فرماندار بافق

به گزارش بافق فردا

امروز مورخه ی سی ام تیرماه نود وسه

طلایی مقدم فرماندار شهرستان بافق در یک مصاحبه ی اختصاصی با خبرنکار بافق فردا اعلام کرد مبلغ بیست هفت میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و مبلغ پانزده میلیارد تومان در قالب خرید میلگرد برای ساخت ابنیه ی فنی بزرگراه یزد – بافق اختصاص یافته که خوشبختانه تمام میلگرد های مورد نیاز توسط اداره کل مسکن و شهر سازی در حال حمل به محل سایت مربوطه می باشد .

طلای مقدم اظهار امید واری کرد اداره کل مسکن وشهر سازی استان یزد ضمن تجهیز سریع کارگاهها مورد نیاز ترتیبی اتخاذ نماید برای تسریع در اتمام این پروژه ی ملی اداره کل  مسکن و شهرسازی ازپیمانکاران قوی تری استفاده نماید .

طلایی مقدم تاکید نمود: نظم و انضباط در کارها و احترام به برنامه ریزی مدون اساس کاردولت تدبیر و امید می باشد و تمام تلاش ما این است در تک تک  پروژه ها  طبق برنامه و قانون عمل نمائیم .

فرماندار بافق : به مردم عزیز شهرستان بافق اطمینان می دهم اینجانب و مجموعه ی خدمتگزاران مردم در فرمانداری  بافق تمام هم و غم خود را برای اتمام این پروژه مصروف داریم تا این راه مواصلاتی که حق مسلم مردم فهیم بافق است زودتر به بهره برداری برسد 

.انتهای پیام / ع – الف

۵ نظر

 1. آزمایش می‌گه:

  با سلام اداره کل راه و شهرسازی صحیح است

 2. علی می‌گه:

  آقای فرماندار خیلی بیشتر از اینها پول میخواد

 3. محمود می‌گه:

  با تشکر از پیگیریهای جناب فرماندار وهمکارانشان

 4. ابوالفضل می‌گه:

  باسلام خدمت فرماندارتشکراززحمات شما وکارکنان

 5. پیر دانای همدان می‌گه:

  سلام
  پاچه خوری بلد نیستم افسوس
  جناب بجنبید بزرگراه همش پول نیست پیگیری و مدیریت توسعه وساخت مهمه .چرا که مصیبت گاز هنوز سر زبانهاست و وعده های دروغین مسئولین با تشکر