سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۳:۴۳ بعد از ظهر

پیام دعوت فرماندار بافق از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس

کد خبر: 44984
تعداد بازدیدکننده: 132
تاریخ: ۰۱ مرداد ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، “سید مهدی طلایی مقدم” فرماندار بافق در آستانه فرار رسیدن روز جهانی قدس، با صدور پیامی شهروندان بافقی را برای حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی این روز و حمایت قاطع از مردم ستم‌دیده و مظلوم فلسطین دعوت کرد.

متن پیام بدین شرح می باشد:

بسمه تعالی

“سبحن الذی أسری بعبده لیلا من المسجدالحرام الی المسجد الاقصا الذی برکنا حوله لنریه من آیاتنا انه هو السمیع البصیر”

فلسطین سرزمین پاک و مقدس پیامبران الهی و ملت بی‌پناهش همه‌روزه شاهد تجاوز و تعدی جنایتکاران رژیم غاصب اسرائیل است؛ لکن مقاومت ملت آزاده فلسطین، اشغالگران را به ستوه آورده و سردمداران و حامیانش را به استیصال کشانده است.

اینک ملت سلحشور و وفادار انقلاب اسلامی ، بار دیگر به ندای رهبر خویش لبیک خواهند گفت و حماسه ای دیگر خواهند آفرید ، حضور شما مردم همیشه در صحنه شهرستان بافق در راهپیمایی روز قدس ، باری دیگر مشتی گره کرده خواهد شد بر دهان یاوه گویان صهیونیسم و غاصبان سرزمین فلسطین اشغالی و میعادگاهی خواهد بود به جهت حمایت از مظلوم و ستیز با ظالم.

اینجانب ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، از عموم مردم روزه‌دار و خداجوی ایران اسلامی و شهرستان بافق دعوت می‌کنم تا با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس، انزجار و تنفر خود را از صهیونیسم جنایتکار و اسرائیل غاصب و همچنین حمایت از انتفاضه مردم ستمدیده فلسطین اعلام نمایند و شعار نابودی دست فتنه را که از آستین رژیم اشغالگر اسرائیل بیرون آمده است به گوش آزادگان جهان برسانند.

زمان شروع راهپیمایی: ساعت  ۱۱:۳۰  صبح  روز جمعه مورخ  ۳/۵/۹۳

مسیر: از بسیج واقع در بلوار امام خمینی(ره) تا مسجد جامع (میعادگاه نماز جمعه)

 سید مهدی طلایی مقدم – فرماندار شهرستان بافق

فرماندار بافق

۳ نظر

  1. بافقی می‌گه:

    از شما انتظر میرود خبری یا تحلیلی از بازداشت یکی از وباگ نویسهای مظلوم بافق که با گرفتن مزد خوب علیه همه دروغ و افترا مینوشته منتشر کنید نکه به خاطر این که رفیق رئیس شورای شهر بوده رعایتش را میکنید

  2. ناشناس می‌گه:

    امروز باید درصحنه بود امروز حتما باید بیاییم که نیامدنمان ….