سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۱:۰۴ بعد از ظهر

طرح های جدید عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی بافق

کد خبر: 4535
تعداد بازدیدکننده: 178
تاریخ: ۱۶ خرداد ۱۳۹۱

 

با هدف گسترش فضاهای رفاهی و به منظور جلب رضایت بیشتر دانشجویان، چند طرح عمرانی در واحد بافق ساخته و آماده گردید.
سعید ابراهیمی- مدیر عمرانی دانشگاه در گفتگو با خبرنگار ما ضمن بیان این مطلب افزود، از جمله طرح های عمرانی می توان به تکمیل پروژه تالار آفرینش دانشگاه اشاره کرد که با ظرفیت پذیرش ۳۷۰ نفر و در مساحتی بالغ بر ۴۰۰ مترمربع احداث شده و با امکانات و وسایل مدرن سمعی و بصری تجهیز گردیده است.
ابراهیمی در ادامه گفت: هم اکنون دفتر فنی دانشگاه تکمیل پروژه محوطه بوستان وحشی بافقی در مساحت ۱۰۰۰۰ مترمربع را در حال اجرا دارد که شامل آبنما، آلاچیق و ایجاد فضای سبز برای رفاه حال دانشجویان است.
ابراهیمی، آماده سازی تالار پذیرایی با ظرفیت ۵۰۰ نفر و در مساحتی بالغ بر ۶۵۰ مترمربع را از دیگر پروژه های دفتر فنی واحد بافق ذکر کرد.
وی در پایان افزود: با توجه به امضای تفاهم نامه همکاری با موسسه شیلات بافق، هم اکنون کار ساخت ۴ عدد استخر پرورش ماهی با حجم آبگیری ۱۵۶۰ مترمکعب را آغاز کردیم که امیدواریم در چند ماه آینده آماده بهره برداری شود.

۴ نظر

 1. حسن می‌گه:

  سلام
  اگر یک زمان شما در کمک رساندن به کسی به دیگران ضربه بزنی آن کار در باطن پسندیده نیست.ساخت این طرح های عمرانی در حالی است که بسیاری از طلب حساب های کارکنان و هیات علمی پرداخت نشده که برای اولین بار در این ۱۵ سال است.با کمی تحقیق صف افرادی که در نوبت گرفتن وام می باشند مشخص می شود. همچنین باید گفت چرا سالنی که با این همه هزینه ساخته و توسط مسئولان سازمان افتتاح گردید بدون اینکه حتی کسی قدم در آن بگذارد موزاییک های آنرا با خاک پوشانده و آمفی تئاتر ساختیم علی رغم مخالفت شاغلان دانشگاه.مگر غیر از این است که با بی برنامگی و عدم توجه به تعداد دانشجویان کارهایی انجام می دهیم که از نظر خیلی ها هدر دادن هزینه است. چرا باید سقف کاذب برای سالنی انجام شود که هنوز هیچ لکه ای بروی سفیدی آن نیفتاده و تاکنون استفاده زیادی نشده.چرا بجای تجهیز آزمایشگاه ها باید به دوباره کاری ها بپردازیم. و هزاران حرف ناگفته که دقت و بررسی مسئولان را می طلبد.

 2. آشنا می‌گه:

  دیگردوران ظاهر سازی و تمدید پست با پروژه های عمرانی گذشته است.دیگر کسی برای گرفتن جعبه شیرینی در مراسم افتتاح شرکت نمی کند.به مسئولین شهر بگویید اول مهر دانشگاه چه خیر خواهد شد.اینقدر درگیر حاشیه هستید که مهمترین خبر و دستاورد دانشگاه در سال ۹۱ را نمی دانید و مطمئنم بعدا ادعایتان هم می شود.هدف را فراموش کرده اید. لطفا همانی شوید که انتطارش را داشتیم. موفق باشید.

 3. م-ح می‌گه:

  اقایان همیشه معترض چه اشکالی دارد که بهترین سالن در دانشگاه ما باشدو چرا اینقدر منفی هستید دکتر لازی اگر هیچ کار مثبتی نداشته باشد همین کار او عالی است این را چند سال دیگه میفهمید به سهم خود از دکتر تشکر میکنم

 4. مسبت مثبت مصیبت می‌گه:

  این هم خلاقیتی است که مرتب در داخل ساختمانهای قبلا افتتاح شده پروژه در می اید.آقای مهندس تشکری یادت بخیر شاگردان دیروز شما همه کاره شده اند.