دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۳۰:۲۰ قبل از ظهر

ابراز گلایه فرماندار بافق از روند پیشرفت مجموعه ورزشی کارگران

کد خبر: 45750
تعداد بازدیدکننده: 143
تاریخ: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، فرماندار بافق به اتفاق معاون خود و رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از مجموعه ورزشی کارگران این شهرستان بازدید کرد و در جریان روند پیشرفت فیزیکی این طرح قرار گرفت.

رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بافق در این بازدید به خصوصیات این مجموعه اشاره کرد و گفت: این مجموعه شامل سالن چند منظوره و فضاهای جنبی با ۳۰درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث می باشد که در صورت اعتبار لازم تا چهار سال آینده به بهره برداری می رسد.

“علی اصغر نوری” افزود : این مجموعه ورزشی یکی از مصوبات سفر دوم ریاست جمهوری بوده که طی برآورد اولیه اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال نیاز دارد.

وی گفت: عملیات اجرایی این طرح اواخر سال ۸۹ شروع شده که تا کنون بیش از سه میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال اعتبار تخصیص یافته است که از این میزان ۲میلیارد ریال بابت عملیات اجرایی سالن چند منظوره با پیمانکار قرارداد منعقد شده و مابقی نیز اختصاص خواهد یافت.

فرماندار بافق در این بازدید پس از استماع گزارشهای لازم و بازدید از پیشرفت کار ، ضمن گلایه از روند فعالیت اجرایی این پروژه گفت: پیشرفت ضعیف در این پروژه و اختصاص ندادن اعتبار لازم جهت تکمیل این طرح با اهداف این مجموعه که ارتقا سلامت و ایجاد نشاط و تحرک بین قشر کارگر و جوان می باشد تضاد داشته و می بایست هرچه سریعتر و در اسرع وقت تکلیف پیمانکار را مشخص و با بالا بردن سرعت کار ،اعتبارات لازم نیز از محل پیش بینی شده تزریق شود.

“سید مهدی طلایی مقدم” خطاب به رئیس تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: طبق قول وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به عنوان متولی صندوق بازنشستگی فولاد کشور و مصوبه صندوق مذکور می بایست بودجه و اعتبار لازم تخصیص داده شود تا پروژه با جدیت و تلاش بیشتر به صورت کامل به بهره برداری برسد.

DSC09788 DSC09791

 

 

۲ نظر

  1. رضا می‌گه:

    با سلام و تشکر از مسئولین بابت ساخت و اجرای این سالن
    نظرات مختلفی ارائه شده که در صورت امکان برای پوشش داخلی دیواره های سالن از استانداردهای روز استفاده گردد. با توجه به اینکه پوشش داخلی دیوارهای اکثر سالن های داخل شهر از اجر سفال استفاده شده در زمان تمرین یا مسابقه باعث شده صدمات زیادی به بازیکنان و وسایل ورزشی مورد استفاده بویژه توپ و ….. وارد شود . خواهشا در مورد این سالن سعی شود از پوشش دیگری استفاده شود. با تشکر

  2. موسی می‌گه:

    از توجه فرماندار ومعاون محترمشان به زیر ساختهای ورزش شهرستان بی نهایت سپاسگزارم اما لازم می دانم که یاداوری کنم یکی از مصوبات دیگر هیات دولت دومین سفر ساخت استخر شنای فرهنگیان است که متاسفانه آنطور که باید وشاید به آن توجه نمی شود هرچند مکان یابی شده ( محل دبیرستان فاطمیه در مجاورت کلوپ ورزشی ) وقول مدیرعامل سنگ آهن در مساعدت به ساخت آن اما اراده ای وجود ندارد که پیگیر باشد از فرماندار ومعاون محترم استدعا می شود ضمن بازدید از محل مورد نظر در یک تصمیم فوق العاده با بسیج امکانات این پروژه به سامان برسد