پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷:۰۲ بعد از ظهر

پیام تبریک فرماندار به مناسبت سالروز تشکیل دولت تدبیر و امید

کد خبر: 45803
تعداد بازدیدکننده: 257
تاریخ: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ فرماندار بافق در پیامی ۱۲ مرداد سالروز تشکیل دولت تدبیر و امید را تبریک گفت. در این پیام آمده است :

بسمه تعالی

۱۲مردادماه روزیست که رهبر معظم انقلاب، رای اکثریت مردم ایران به ریاست جمهوری اسلامی را تنفیذ نمودند و رسماً دولت “تدبیر و امید” آغاز به کار نمود. دولتی که بر بستر اعتدال و با رای اعتماد مردم ایران پای به عرصه مدیریت کشور نهاد و از همان ابتدا خود را دولت “تدبیر و امید” نامید.

آری ، تدبیری که آینه دار امید است. تدبیری که اگر در هر کاری عاقبت کار اندیشیده و برای رفع مشکلات چاره ای اساسی در نظر گرفته شود به رفع ریشه ای مشکلات و خردگرایی می رسد، آنگاه چراغ امید در دلها روشن می شود و جامعه جانی تازه و انگیزه ای مضاعف برای آغاز فصلی نو و تحولی شگرف در مناسبات اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی خود می گیرد.

اینجانب ۱۲ مردادماه، سالروز تنفیذ حکم ریاست جمهوری توسط مقام معظم رهبری و آغاز به کار دولت تدبیر و امید را به ملت ، دولتمردان و ریاست محترم جهموری اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض کرده امیدوارم در سایه الطاف الهی و ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) شاهد موفقیت روز افزون دولت و ملت باشیم.

سید مهدی طلایی مقدم – فرماندار شهرستان بافق

1 (2)