شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۰۳:۳۶ قبل از ظهر

رئیس پست بافق خبرداد: توزیع بیش از ۴۵ هزار مرسوله پستی در بافق

کد خبر: 45941
تعداد بازدیدکننده: 96
تاریخ: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳

رئیس پست بافق گفت: بیش از ۴۵ هزار مرسوله در بخش های عادی، سفارشی، پیشتاز، امانت و غیره از ابتدای امسال در شهرستان توزیع شد.

عباس زارع بیدکی در گفت و گو با «بافق فردا» اظهار کرد: از ابتدای امسال تا پایان تیرماه ۱۳ هزار و ۴۱۳ مرسوله عادی و بیش از ۱۷ هزار مرسوله پیشتاز توزیع شده است.
رئیس پست بافق با بیان این مطلب که امانت پستی به محموله های بالای ۲ کیلو اطلاق می شود، افزود: توزیع نزدیک به ۲۵۰ امانت پستی و بیش از ۴ هزار و ۳۰۰ مرسوله سفارشی از دیگر خدمات پست شهرستان در این مدت بوده است.
وی با اشاره به توزیع بیش از ۹ هزار و ۷۰۰ روزنامه، مجله و انواع نشریات و غیره ، گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۶۱ هزار و ۵۰۰ قبض تلفن و بیش از یک هزار و پانصد خرید اینترنتی در سطح شهر توزیع گردیده است.

رونمایی تمبر یوزآسیایی در آینده نزدیک
زارع بیدکی با اشاره به چاپ تمبر اختصاصی یوزپلنگ آسیایی در ۵۳برگ به سفارش محیط زیست بافق، خاطرنشان کرد: علاقه مندان زیادی در بین مشترکین خواستار این تمبر بوده و درآینده نزدیک رونمایی آن را داریم.
وی با برشمردن برخی خدمات و سرویس های پستی، خاطرنشان کرد: فروش ۴۰۰فرم گذرنامه و یک هزار و ۳۵۵برگ خدمات خودرویی و ۹۹۰ اظهارنامه از دیگر خدمات ارائه شده است.
رئیس پست بافق گفت: از دیگر اقدامات پست شهرستان ثبت نام از یک هزار و ۵۵۹ خانواربافقی در مرحله دوم ثبت نام طرح هدفمندی بود که در بین شهرهای استان مقام اول را کسب و تقدیرنامه ای از سوی معاونت فنی مدیر عامل شرکت پست جهت پرسنل این اداره صادر گردیده است.
رئیس پست بافق با بیان این مطلب که دامنه فعالیت ها و سرویس های پستی اکنون بسیار متنوع شده است، عنوان کرد: توزیع کیسه های پست بانک، پلمپ دفاتر، تهیه پلاک کدپستی، اسناد تک برگی ثبت اسناد و برخی سرویس های جدید از جمله برخی از این خدمات و فعالیت ها است.