دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۴۶:۳۶ بعد از ظهر

کنایه روحانی به تفکیک جنسیتی قالیباف

کد خبر: 46165
تعداد بازدیدکننده: 117
تاریخ: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳

به گزارش بافق فردا به نقل از «انتخاب» :

رییس جمهور طی سخنانی در سفر اخیرش به استان چهارمحال و بختیاری، تلویحاً نسبت به اقدام اخیر قالیباف در شهرداری تهران واکنش نشان داد، اما این سخنان از چشم رسانه ها دور ماند.

به گزارش بافق فردا به نقل از «انتخاب» ؛  روحانی تاکید کرد: برای دولت تدبیر و امید فرقی بین این طایفه و آن طایفه، مذهب و مرد و زن وجود ندارد و هرکس شایسته‌تر است کار را بر دوش بگیرد. مگر می‌شود ۵۰ درصد جامعه ما یعنی زنان به بهانه‌های مختلف به کار گرفته نشوند؟

وی افزود: زن‌های ما اهل عفافند و این جامعه اسلامی و اخلاقی است و زنان ما پیشتاز اخلاق هستند.

پیش از این، علی ربیعی نیز با انتشار یادداشتی ضمن انتقاد از اقدام اخیر شهرداری ، گفته بود: «غیرت دینی را در این می‌دانم که زنی با فقر و گرسنگی سربربالین نگذارد»

۴ نظر

 1. میلاد می‌گه:

  مثل اینکه آقای روحانی یادشان رفته که خودشان حجاب را اجباری کرده اند.اینطوری که نمی شود که روز چون به نفع ماست حجاب اجباری باشد و روز دیگر چون به نفع ما نیست جور دیگر باشد.آقای روحانی این کلی گویی ها و تلویحی حرف زدنها کافی است و ما دیگر با این گونه حرف زدنها خوشحال نمی شویم.اگر قادری مستقیم و رودر رو صحبت کن و گرنه بگذار مردم راه خود را بروند

 2. حسین می‌گه:

  کسانی که دولت قبل را به عوام فریبی ودادن شعارهای پوپولیستی متهم می کنند ایا این حرفها پوپولیستی نیست؟دادن کار به شایسته ها بدون در نظر گرفتن جنسیت و گروه وحزب!!!!!!!! از این شعارها همه دولتها داده اند وهیچ کدام عمل نکرده اند.مثل اینکه دادن شعار و عوام فریبی موقعی بد است که از زبان رقیب گفته شود و گرنه اشکالی ندارد

 3. بافقی می‌گه:

  در جواب کامنت شماره یک بحث تفکیک جنسیتی که اقای روحانی با ان مخالفند ربطی به منع یا اجبار حجاب ندارد حق حکم میکند که در تمام مسئولیت ها از افراد شایسته استفاده شود حال خواه طرف زن باشد چه مرد.

 4. رمضاني می‌گه:

  این اقدام شهرداری مطابق با کرامت انسانی و فرهنگ اسلامی است. از دولت به ظاهر اسلامی می خواهیم به احکام اسلامی احترام بگذارد وبه جای انتقاد از شهرداری تشکر ویژه کند و اینکار را در همه جای ایران تا حد امکان اجرا کند. جداسازی محیط کار تفکیک جنسیتی نیست.بیاییم الهی شویم.