یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۶:۲۷ بعد از ظهر

روابط عمومی ها در خوش نامی سازمان نقش موثری دارند

کد خبر: 46294
تعداد بازدیدکننده: 216
تاریخ: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ معاون فرماندار بافق در نشست کارشناسان روابط عمومی ادارات شهرستان بافق با اشاره به نزدیک شدن به هفته دولت و تشکیل ستاد هفته دولت در فرمانداری اظهار داشت: این ستاد با هدف برنامه‌ریزی هرچه بهتر در جهت برگزاری باشکوه‌تر مراسم‌های هفته دولت تشکیل شده است.

وی با تاکید بر اینکه نقش روابط عمومی در خوش نامی سازمان بسیار موثر است ، گفت: در همین راستا ارائه عملکرد یک سال گذشته دستگاه‌های اجرایی شهرستان و همچنین بیان هرچه بهتر عملکردهای دولت و انعکاس آن به مردم از دیگر اهداف این ستاد است.
“محمد علی طالعی” افزود: در طول هفته دولت تلاش می‌شود تا فعالیت‌ها و کارهای انجام شده از سوی دولت در این شهرستان به نحو مطلوب به عموم مردم ارائه شود.

مسئول روابط عمومی فرمانداری بافق ضمن تشریح برنامه‌ها و چارت تشکیلاتی ستاد گرامیداشت هفته دولت شهرستان بافق، از مسؤولان روابط عمومی خواست به منظور اطلاع رسانی مناسب اقدامات و خدمات دستگاه متبوع خود، در برنامه‌های بازدید یا افتتاح پروژه‌ها، از خبرنگاران و اقشار مختلف مردم دعوت کنند.

“علی حسن پور” با اشاره به اینکه هفته دولت امسال از ابتدای شروع کابینه دولت یازدهم (۲۴ مرداد) شروع شده و تا ۸ شهریور ادامه خواهد داشت ، با تأکید بر لزوم برنامه ریزی هر چه بهتر دستگاه‌های اجرایی برای گرامیداشت هفته دولت، خواستار اقدام مناسب مسؤولان روابط عمومی در خصوص برپایی نمایشگاه عملکرد در محل هر دستگاه شد.

وی، افزود: معرفی کارمند نمونه ادارات، معرفی مدیران نمونه شهرستان، گلباران مزار شهدای والامقام شهرستان، سرکشی از خانواده شهدای دولت، دیدار با خانواده کارمندان بازنشسته ، برگزاری مسابقات ورزشی، برپایی نمایشگاه ، برگزاری مراسم‌های بزرگداشت شهدای هفته دولت، آماده‌سازی شهرستان برای برگزاری هرچه بهتر مراسمها و برنامه‌های هفته دولت ،برگزاری نشست های خبری و جلسات پرسش و پاسخ مسئولان از دیگر برنامه‌هایی است که از سوی ستاد بزرگداشت هفته دولت امسال در شهرستان بافق برگزار خواهد شد.

در پایان این نشست مسئولان روابط عمومی ادارات شهرستان با اشاره به برنامه های قابل اجرا در هفته دولت اداره متبوع خود نظرات و پیشنهادات برای بهتر برگزار شدن برنامه های گرامیداشت هفته دولت در بافق ارائه کردند.

96521576593880015717

۲ نظر

  1. سعید می‌گه:

    مثل روابط عمومی شرکت س ا ب که با دعوت امید جهان واقعا درخشیدددددد…

  2. ایلیا می‌گه:

    بادعوت امید جهان چند ساعتی شادی ونشاط را به مردم غمزده شهرمان هدیه دا دکه کارارزشمندی بود