یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸:۴۸ بعد از ظهر

تبدیل بافق از قطب معدنی به قطب صنعتی طی ۳ سال آینده

کد خبر: 4641
تعداد بازدیدکننده: 228
تاریخ: ۱۸ خرداد ۱۳۹۱

در نشست مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران- بافق با اصحاب رسانه مطرح شد:

تبدیل بافق از قطب معدنی به قطب صنعتی طی ۳ سال آینده

محمد جواد عسکری مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق در نسشت مطبوعاتی با اصحاب رسانه بافق با بیان اینکه باتوجه به ایجاد جو همدلی بین مسولین بافق با مدیران استان و تهیه و تولید توانسته ایم اولویتهای کاری خود را بر روی زیرساختهای صنعتی قرار دهیم ابراز امیدواری کرد تا ۳ سال آینده بافق را از قطب معدنی به قطب صنعتی تبدیل کنیم.

عسکری در خصوص استخدام نیروی جدید در مجموعه شرکت سنگ آهن بافق گفت :در هفته های آتی ۲۵۰ نفر طبق اولویت بندی جذب این مجموعه خواهند شد و با شروع بکار پروژه ها این جذب نیرو تا ۱۰۰۰ نفر افزایش می یابد.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن در خصوص شروع به کار آگلومراسیون گفت :علی رغم تعطیلی یک و نیم ساله این مجموعه رایزنی هایی با طرف چینی انجام داده ایم و تا پایان سال شاهد اولین تولیدات این مجموعه خواهیم بود.

این مدیر بومی بزرگترین مجموعه اقتصادی بافق با بیان اینکه خصوصی سازی سنگ آهن بافق در امسال منتفی است گفت :با توجه به دولتی بودن این مجموعه راه برای تبدیل وضعیت نیروهای شاغل که هنوز تبدیل وضعیت نشده اند هموار است و رایزنی ها برای این کار شروع شده و ادامه دارد.

عسکری در ادامه سخنان خود با بیان اینکه مصوب نموده ایم تمام خریدهای مجموعه شرکت سنگ آهن که در بافق و توسط اصناف بافق میسر است در همین شهر انجام شود ابراز امیدواری کرد با این تصمیم وضعیت اقتصادی بافق رونق گرفته و در این خصوص نیز امید به زندگی  افزایش یابد

این خبر تکمیل می شود

۵ نظر

 1. رضا می‌گه:

  اگه بعضی اقایون بذارن چی میشه

 2. بافقی ناراحت می‌گه:

  سلام بچه بافق بی خیال معادن شدی رفتی تو کارصنعت معدن چاه گز چی شده ……………………

 3. سهیل می‌گه:

  چاه گز بهاباد دیگه چه صیغه ای هست؟؟؟

 4. یک بافقی می‌گه:

  آقای عسکری بپا که بیخ گوشت دارن معدن چاه گز رو میبرن. دیربجنبی میبینی سه چاهون و چغارت رو هم ضمیمه خاکشون کردن واونموقع ما وتو میمیونیم و امامزاده عبدا.. بافق

 5. علی می‌گه:

  شتر در خواب بیند پنبه دانه اگر میبد واردکان و…میخواستند این کار بکنند تعجبی نداشت اما بافق با این …هرگز نمی تواند