دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۳:۱۲ بعد از ظهر

بازدید فرماندار بافق از مجتمع گاو شیری

کد خبر: 46447
تعداد بازدیدکننده: 237
تاریخ: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، فرماندار بافق به اتفاق بخشدارمرکزی ، مدیر جهاد کشاورزی و حراست فرمانداری از مجتمع گاو شیری بافق بازدید و از روند فعالیت این مجتمع مطلع شد.

مدیرجهادکشاورزی بافق در این بازدید با اشاره به اهداف راه اندازی این مجتمع گفت: مجتمع گاوشیری شهرستان باهدف انتقال دامهای مزاحم شهری ،رعایت بهداشت محیط وسلامت مردم،حفظ دام و سرمایه ملی ، ایجاداشتغال و تولید بیشتر شیر در این شهرستان احداث وبه بهره برداری رسید.

حمیدعسکری از هزینه کرد بالغ بر ۵ میلیارد ریال تاکنون جهت کارهای زیربنایی وزیرساخت های مجتمع ازقبیل :احداث راه دسترسی ، احداث کانال آب به طول ۲۸۰۰متر و لوله گذاری آب وانتقال برق به محل مجتمع گفت : تاتکمیل کامل مجتمع مبلغی حدود ۲۰میلیارد ریال اعتبار نیاز می باشد.

وی اعلام کرد: تعداد ۱۵۲ واحد گاوشیری پیش بینی شده که درقطعه های ۱۵ ، ۲۰، ۳۰ و۴۰ راس مولد می باشد که در واگذاری واحدها، اولویت با دامهای مزاحم شهری و فارغ التحصیلان بخش کشاورزی است.

عسکری در پایان از همکاری های فرمانداری و ادارات آب وفاضلاب شهری و روستایی و شهرداری بافق که درجهت تحقق اهداف این مدیریت گام برداشته اند قدردانی کرد.

DSC09980 DSC09982 DSC09985 DSC09988

۲ نظر

  1. محمود می‌گه:

    این مجتمع کجاست؟؟؟؟

  2. ناشناس می‌گه:

    آقاعسکری این جمله رو یه بار دیگه معنی کیند لطفا
    در واگذاری واحدها، اولویت با دامهای مزاحم شهری و فارغ التحصیلان بخش کشاورزی است