یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۸:۴۹ قبل از ظهر

بازدید فرماندار از دانشگاه اسلامی واحد بافق

کد خبر: 46694
تعداد بازدیدکننده: 201
تاریخ: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ فرماندار بافق در نشستی مشترک، وجود دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق را ظرفیتی ویژه برای شهرستان دانست که نقش بسزایی در ارتقای سطح علمی و فرهنگی آن دارد.

“سید مهدی طلایی مقدم ” اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی را مشاورانی ارزشمند برای کلیه ی ارگان های بافق در دستیابی به توسعه همه جانبه این شهرستان عنوان نمود و افزود: بدون شک با بهره گیری از پتانسیل بالای اساتید دانشگاه آزاد اسلامی و همکاری های مشاوره ای آنان در حل مشکلات شهرستان موفق بوده، و به توسعه همه جانبه بافق دست خواهیم یافت.

وی با اشاره به گفته مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی که گفته است ” ما در بخش آموزش ، فرهنگ و… سرمایه گذاری کردیم نه هزینه …” خاطر نشان کرد : دانشگاه آزاد اسلامی بافق با تعامل خوبی که بین مسئولین شهر برقرار بوده به عنوان بزرگترین و مجهزترین مرکز آموزش عالی این شهر جایگاه خوبی در استان و منطقه را از آن خود کرده است .

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی در ادامه ضمن تاکید بر این موضوع که افتخار بنده این است که فرهنگی هستم و از محیط آموزشی وارد حوزه صنعت شدم گفت: با دیدگاه فرهنگی می توان در صنعت گام برداشت .

محمد جواد عسکری با اشاره به رشد صنعت در شهرستان بافق درآینده و مهاجرپذیر شدن بافق گفت: مراکز آموزش عالی شهرستان نقش بسزایی در ارتقاء سطح فرهنگ و تحصیلات دارند و برای پذیرش سرمایه گذار و حضور مهاجر باید سطح فرهنگ و دانش جامعه تقییر پیدا کند.

وی ضمن تاکید بر اینکه باید پذیرش یک سرمایه گذار بیرونی را داشته باشیم خاطر نشان کرد : هر چه در امور پایدار از جمله آموزش سرمایه گذاری کنیم آینده بهتری خواهیم داشت و نتیجه خوبی عاید شهرستان می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلام واحد بافق در این نشست، با ارائه گزارشی کوتاه از عملکرد این واحد دانشگاهی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق را سرمایه علمی، فرهنگی و اجتماعی شهرستان معرفی نمود که توسعه آن، توسعه شهرستان بافق را در پی خواهد داشت.

“دکتر حسینعلی لازمی” با اشاره به اینکه این واحد سال ۷۱ در زمینی به مساحت ۱۵۰ هکتار کلنگ زنی شد ، هم اکنون با ۴۵هزار متر مربع فضابی آموزشی ، پژوهشی ، ورزشی و رفاهی دارد که بیش از ۲۴۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف کارشناسی ارشد ، کارشناسی و کاردانی فارغ التحصیل شده اند.

وی در خاتمه از همکاری صمیمانه فرماندار و مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی با این واحد دانشگاه آزاد اسلامی تقدیر نموده و خواستار حمایت همه جانبه از برنامه های توسعه ای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق در راستای ارتقای سطح علمی و فرهنگی جامعه شد.

لازمی در پایان انتظارات و کمک های شهرستان را در خصوص تکمیل برخی پروژه های عمرانی عنوان کرد با قول مساعد فرماندار و مدیر عامل شرکت سنگ آهن مبلغ ۲ میلیارد ریال برای کمک به تکمیل پروژه های عمرانی دانشگاه اختصاص داده شد .

پایان این نشست مشترک با بازدید فرماندار و هیات همراه از مجموعه های مختلف سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق خاتمه یافت.

DSC00110 DSC00111 DSC00116

۷ نظر

 1. علی می‌گه:

  اقای فرماندار کاش فکری به حال ریس دادگاه می کردید بخدا ایشان در کار قضاوت وارد نیستند و تمام وکلا نیز این موضوع را تایید می کنند خواهش می کنیم یک تحقیق بفر مایید

 2. الناز می‌گه:

  کاش ریاست فعلی دانشگاه در گزارش خود میگفتند که ایشان با این واحد چه کرده اند

 3. بله آقای فرماندار می‌گه:

  دانشگاه فقط گزارش می دهد آقایان خواجه ای،ندافیان، خاوری، فرهمند و حالا هم به شما و آقای زارعزاده
  تا دیروز طرفدار اصولگرایان بودند و آقای دانشجو هم حکمشان را تمدیدکرد اما حالا تدبیر چیز دیگری است.ز

 4. رنجبر می‌گه:

  چه کسی پاسخگوی اینهمه کم کاری و خیانت در دانشگاه ازاد بافق میباشد / این دیدار ها و تعارف کردنها چه مشکلی را حل کرده است

 5. شهرآشوب می‌گه:

  چرا فرماندار نپرسیده از وقتی آقای لازمی رییس شده چه کار کرده. البته بجز فراری دادن چند کارمند و هیات علمی.چرا از وضعیت پژوهشی دانشگاه و نداشتن معاون به مدت سه سال هیچی نپرسیدن. چرا دلیل نارضایتی ها رو نپرسیدند….

 6. سلیم خان می‌گه:

  کاش هر دوماه یکبار باید حکم تمدید می کردن تا آقایون همش به فکر کار باشن وگرنه فقط وقتی دولت عوض میشه روسا هم کاری میشن. ضربشو فقط کارمند میخوره

 7. کاترین می‌گه:

  این نظرات فقط بدرد عمه من میخوره …. کی میبینه، کی میخونه ، کی عمل میکنه ، فقط دایی عباس اگر ….اینم اگــــــــــــــر ببینه ، سانسور میکنه .