یکشنبه ۶ام فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۲۹:۲۷ قبل از ظهر

واکاوی سفر وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بافق

کد خبر: 46876
تعداد بازدیدکننده: 143
تاریخ: ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

واکاوی سفر وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بافق
وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سفر به شهرستان ما، پروژه ای امیدبخش را برای تمام بیماران و خانواده هایی که بیمارانی نیازمند کمک های پزشکان متخصص دارند، کلنگ زنی کردند و با برآورد مدت زمان ساخت و بودجه لازم، عنوان کرده اند که ۲ سال دیگر برای افتتاح این درمانگاه به شهرستان بافق می آیند. تجربه یک ساله این دولت نشان می دهد که مصمم است تا پروژه ای بودجه اش تامین نشود امیدی بی حاصل به مردم ندهد، همان امیدی که در سفر دوم دولت دهم به بافق و بسیاری نقاط دیگر، مردم را نسبت به چنین قول هایی بدبین نموده است. هر چند که باید در مقابل مسئولین اجرایی، خود را مصمم نشان داد که قول بی جا ندهند اما این را هم نباید فراموش کنیم که هر کار وقتی دارد و جایگاهی! دقیقا در زمانی که شهر ما درگیر اعتراضات محق بوده است، این اعتراض ممکن است مصداق ضرب المثل” سربی درد و دستمال بستن بی دلیل ” شود و حتی آب به آسیاب کسانی ریخته شود که در اعتراض قبلی زیان دیده و دوست دارند نشان دهند که ما بی دلیل به هر چیزی اعتراض میکنیم. مبادا که حرکت های نابجا باعث شود درک و شعور سیاسی جمعیتی به زیر سوال رود و بدتر از آن فرصتی را که به دست آورده ایم به بهانه ای از دستمان بربایند.
زهرا ایزدی
عضو سازمان استعدادهای برتر( دانش آموخته حقوق و مترجمی انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی)

۶ نظر

 1. محمد می‌گه:

  گیرم دو سال دیگر درمانگاه زده شد
  بعد از اینکه سنگ آهن خصوصی شد،جوانان از فرط بیکاری دیوانه می شوند.خواهش می کنم به جای آن تیمارستان بزنید.

  واقعا تا کی باید فریب احمدی نژاد،روحانی کی و کی را بخوریم؟؟؟
  یک جایی دیگر باید دست از این باند و باند بازی ها بردایم و افقهای بالاتری را ببینیم
  همه آنها مثل هم هستند

 2. پگاه می‌گه:

  تاسیس پلی کلینیک نوید زیبایی برای بافق است.اما ایا بهتر نبود به جای تاسیس یک پلی کلینیک همین مبلغ را صرف تجهیز کردن درمانگاه تامین اجتماعی و پزشکان متخصص این مرکز میکردند.دو کلینیک در یک شهر ان هم بدون دکتر و تجهیزات بی فایده است.

 3. سحر می‌گه:

  این سفرهای تبلیغاتی و کلنگ زدنها دیگر نمی تواند ذهن را منحرف نموده و خشم آنان را فرونشاند.
  مسئولین از هر دو گروه حامی اعتصاب و مخالف آن نشان دادند که اهداف باندی و جناحی دارند.

 4. مجید می‌گه:

  احسنت به خانم ایزدی که درک بسیار خوبی از مسائل شهر دارند؛چنین کسانی با علم و سواد خود و بدون غرض شخصی مسائل شهر رو تحلیل می کنن و هرگز به مانند بعضی تحلیل گران تکرار میکنم بعضی تحلیل گران که درمورد مسائل شهر به هر صورتی ذینفع میباشند تحلیل های خود را به خورد مردم نمیدهند..

 5. بافق تنها می‌گه:

  دوستان باادبیات طلبکارانه صاحب هیچ چیز نمی شویم.به نرمی توانی که کوهی به کاهی کشی