سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲:۴۲ قبل از ظهر

فرماندار بافق : افتتاح ۵۰ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۲۳۰ میلیارد ریال در هفته دولت

کد خبر: 47270
تعداد بازدیدکننده: 324
تاریخ: ۰۱ شهریور ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ فرماندار بافق با اشاره به فرارسیدن هفته دولت در خصوص پروژه های قابل افتتاح شهرستان بافق گفت: در هفته دولت ۵۰ پروژه در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف شهرستان با ۲۳۶ میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال اعتبار به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار شهرستان بافق خاطرنشان کرد: از ۵۰ پروژه افتتاحی شهرستان بافق ۳۰ پروژه در شهر بافق و ۲۰ پروژه در روستاهای بخش مرکزی به بهره‌برداری می‌رسد.

سید مهدی طلایی مقدم با اشاره به پروژه های بخش کشاورزی عنوان کرد: یازده پروژه جهاد کشاورزی شهرستان با یک میلیارد و ۲۱۲ میلیون ریال در هفته دولت افتتاح می‌شود.

وی از افتتاح مسکن ۲۴ واحدی اقشار کم درآمد شهرستان بافق با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال اعتبار در هفته دولت خبر داد و اضافه کرد: ۵ شرکت تعاونی این شهرستان با ۶۴۰ میلیون ریال اعتبار به بهره‌برداری می‌رسد.

طلایی مقدم به افتتاح پنج طرح مخابراتی در هفته دولت با چهار میلیارد و یکصد میلیون ریال اعتبار اشاره و تصریح کرد: پروژه های مخابراتی شامل توسعه زیر ساخت شهرک صنعتی ، توسعه سوئیچ مرکز اداری ، افتتاح دو سایت BTS و افزایش ظرفیت اینترنت خانگی می باشد.

فرماندار بافق بیان کرد: ۱۰ پروژه برق شامل اصلاح شبکه روشنایی معابر، احداث ترانس، اصلاح شبکه شهری و روستایی ، برق رسانی به مسکن مهر و نگهداری امکانات برق با چهار میلیارد ریال اعتبار به بهره‌برداری می‌رسد.

وی به طرح های عمران شهری اشاره کرد و بیان داشت : بیش از ۱۰۸ میلیارد ریال در خصوص احداث بلوارهای مسجد جامع ، مهدیه ، میدان امام حسن و… هزینه شده است.

فرماندار بافق در ادامه به پروژه های شرکت سنگ آهن میشدوان با اعتباری بالغ بر ۵۷۰۰۰ میلیون ریال ، پایگاه امداد جاده ای سه چاهون با اعتبار ۴۳۰۰ میلیون ریال ، دبیرستان خیری فاطمیه با اعتبار ۳۹۶۰ میلیون ریال و طرحهای دانشگاه علمی کاربردی بافق با اعتبار ۵۰۰۰ میلیون ریال از دیگر طرحها و پروژه هایی است که در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی ، هفته دولت را فرصت مناسبی خواند تا ارائه خدمات به مردم تسریع یابد و هر ساله در این هفته مهم و ارزشمند، پروژه‏‌های زیادی در شهرستان، استان و کل کشور در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به ملت غیور ایران به بهره‏‌برداری می‏‌رسد

طلایی مقدم در پایان با اشاره به انعکاس صحیح خدمات نظام به مردم گفت: باید با توجه به شعار هفته دولت مبنی بر آرامش و امید، روحیه نشاط  و امیدواری را در مردم افزایش دهیم و با هم‌فکری مسئولان در راستای انعکاس اخبار خدمات دولت گام برداریم.

 بنر IMG_9377