دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۱:۲۲ قبل از ظهر

پیام تبریک فرماندار بافق به مناسبت روز پزشک

کد خبر: 47277
تعداد بازدیدکننده: 183
تاریخ: ۰۱ شهریور ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، فرماندار بافق در پیامی یکم شهریور روز بزرگداشت بوعلی سینا و روز پزشک را تبریک گفت.

در این پیام آمده است :

یکم شهریور سالروز تولد طبیب برجسته و نامدار ایرانی جهان اسلام، شیخ الرئیس ابوعلی سینا روز پزشک و روز بزرگداشت بوعلی‌سینا نام دارد.

در فرهنگ اسلامی، ارزش دانش گرانقدر پزشکی و فعالیت حرفه‌ای طبیب تا بدان اندازه والا و عظیم است که طبیب مظهر اسم شریف محیی و احیاء‌گری معرفی شده است و همچنین در متن فرهنگ و حیات اجتماعی مردمان این مرز و بوم نیز طبیب و طبابت از جایگاه ویژه و اهمیت والایی برخوردار بوده است.

با فرا رسیدن روز پر بار و ماندگار پزشک در سالروز بزرگداشت یگانه ی زمان شیخ الرئیس ابو علی سینا این روز باشکوه را به تمامی پزشکان این کشور به خصوص شهرستان بافق تبریک عرض می نمایم، با امید به اینکه در دولت تدبیر و امید در زمینه ی توسعه ی علمی کشور از جمله افزایش کیفیت آموزش و درمان ، تربیت متخصصان و دانشمندان و برداشتن گام های مستحکم و مطمئن در مسیر توسعه خدمات بهداشت و درمان کوشا و پویا بوده ، سعادت وتوفیق روز افزون سپید جامگان پرتلاش جامعه پزشکی را از درگاه یگانه هستی بخش مسئلت می نمایم.

سید مهدی طلایی مقدم – فرماندار بافق

c6xdfn033at50q4yejsk_thumb