جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۵:۵۵ قبل از ظهر

دیدار مسئولات ادارات بافق با امام جمعه شهرستان

کد خبر: 47293
تعداد بازدیدکننده: 527
تاریخ: ۰۱ شهریور ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ در اولین روز از هفته دولت و اولین برنامه از برنامه های هفته دولت بافق ، معاون فرماندار ، بخشدار مرکزی و روسای ادارات شهرستان با حضور در دفتر امام جمعه با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بافق دیدار و گفتگو کردند.

امام جمعه بافق در این دیدار با تبریک هفته دولت به مسئولان ادارات شهرستان بافق اظهار داشت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی خداوند متعال نعمات معنویت، اقتدار، عزت، استقلال، رهبری، ولایت و نعمت فرصت خدمتگزاری در این نظام اسلامی عطا کرده که بایستی قدردان و قدرشناس آنها باشیم.

“حجت الاسلام سید جواد سلیمانی” یک سال گذشته را به دولت مردان خسته نباشید گفت وبا اشاره به نامگذاری سال ، تلاش بیش از پیش مسئولین ومردم را در زمینه اقتصاد و فرهنگ خواستارشد و با گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و همچنین شهیدان دولت علو درجات این شهیدان را ازخداوند متعال خواستارشد.

معاون فرماندار بافق در ابتدای این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: مسوولان همه دستگاه های اجرایی باید در هفته دولت عملکرد دستگاه خود از طریق رسانه های تصویری و مکتوب بیان کنند.

“محمد علی طالعی” با بیان اینکه هفته دولت امسال به عنوان هفته آرامش و امید نامگذاری شده است بیان کرد: مسوولان با بیان نقاط قوت و کارهای انجام شده تلاش کنند امیدواری در مردم را افزایش دهند.

قائم مقام ستاد هفته دولت شهرستان بافق با اشاره به بهره برداری بیش از ۵۰ طرح عمرانی در هفته دولت گفت: پروژه های امسال در حوزه های کشاورزی ، تعاون ، زیر ساخت ، آموزش و عمران شهری میباشد که با اعتباری بالغ بر ۲۳۰ میلیارد ریال در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

IMG_9564 IMG_9565 IMG_9566 IMG_9567 IMG_9557

۴ نظر

  1. 265484ما می‌گه:

    کدوم برکت بردن اشغال معدن چادرملو اشغال معدن d19 دستگیری کارگران پیگیر حق مردم یا بردن قسمتهای مهم کارخانجات تعمیر لکوموتیو یا جابجایی مرزهای شهری در سکوت

  2. بافقی دلسوز می‌گه:

    کارگران که تحت حمایت تشکری دروغگوبودند

  3. شهروند می‌گه:

    چه امیدوآرامشی………!!!!!!!!!