سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۶:۰۰ بعد از ظهر

بازم رودست خوردیم؟

کد خبر: 47439
تعداد بازدیدکننده: 223
تاریخ: ۰۴ شهریور ۱۳۹۳

بازم رودست خوردیم؟
اوضاع اصلا خوب نیست نه شهرسودی می بردونه مردم.باهم برگردیم به سه سال قبل. اردیبهشت نود را می گویم آخرین روزاعتصابات بود مردم درامامزاده جمع شده بودند ومسئولین برای آنها سخنرانی می کردند.وقتی روحانیون شهرهمراهی خودشون رو با مردم اعلام کردند اکثرا دلگرم شدند.
اما تعدادی ازمردم هنوز آشفته ونگران بودندوقصدحرکت بسمت ایستگاه راه آهن راداشتندمثل روزهای قبل پلیس ضد شورش دیگر درخیابان نبود مردم صد متری بطرف خیابان ایستگاه حرکت کردند. وای بخدا ترسیده بودم ورنگ به رخسارنداشتم نمیدانم چه شد که بازگشتندخداراشکر. آنقدرعصبانی بودند وازاین قول وقرارها شنیده بودند که دیگرحاضرنبودند کلامی بشنوند. هرلحظه خطر بزرگی مردم را تهدید میکردبزرگتراز پلیس ضدشورش.تعدادی ازجوانان خودمان جلوی پارک پیرمراد با چوب وچماق وزنجیروچاقو انتظارمردم را میکشیدند بخدا وحشتناک بود اگر مردم آمده بودند.غوغایی بپا می شد مردم با هم درگیرمی شدند وآن می شد که نباید می شدمردم بجان هم می افتادندمسئولیتش هم با خود مردم بود و…..بد خواهان خنده های مستانه سرمی دادندواقعا باید به این ابتکارعمل آفرین گفت .چقدرزیبا نیروهایشان را چیده بودند .
این روزهااوضاع شهربهترازآن روز نیست تفرقه افتاده .هرکسی حکومتی خود مختاردارد وحذب وگروهش را راهنمایی می کند تعدادی مخالف عسکریندوتعدادی مخالف تشکری گروهی از صباغیان پیروی میکنند وگروهی مخالفش هستند گروهی زارع زاده را همراهی می کنند وگروهی مخالفش هستند.
همان سیاست انگلیسی.تفرقه بیندازوحکومت کن ..آخرکارخودش راکرد واثرکرد
قرار نداشتم دیگرمطلبی درباره سنگ آهن بنویسم چون آنجا نیستم واطلاعات دقیقی ندارم اما وقتی نظرات دوستان را دررابطه بااعتصابات اخیرخواندم نتوانستم ساکت بنشینم ودست روی دست بگذارم به هرحال من هم بافقیم ونمی توانم رنج وناراحتی همشهریانم را نظاره کنم وساکت باشم.پس به سهم خودم می نویسم.
بارها نوشتم این روشی که درپیش گرفته ایم روش خوبی نیست خیلی زود فرزندان خودمان را فدا می کنیم وحمایتشان نمی کنیم تا کی باید بد خواهان بینمان تفرقه بیندازند واز دورتما شاکنند وبه ریشمان بخندندتا کی فریب ریا وتزویررا می خوریم وآتش می گیریم وقتی هم که آتش گرفتیم تروخشک رابا هم می سوزانیم.
هرکه دراین درگه مقرب تراست جام بلا بیشترش میدهیم
هرکس بیشترکارکرده بیشترخون بدلش می کنیم وخرابترش می کنیم مرحوم دهستانی را که فراموش نکرده ایم چه خدماتی انجام دادوقدرش را ندانستیم.نمیدانم چرا توقعاتمان از فرزندان مان زیاد است اصلا اشتباه نباید بکنندوباید یک تنه بارتمام کاستیهای شهررا بدوش بکشندچرافراموش می کنیم که فرزندانمان معصوم نیستند ودرراه خدمت اگراشتباهی هم کردند قابل بخشش است .اصلا می دانید شاید مامدیرعاملی می خواهیم که کاری باشهرنداشته باشد نه آبی بیاورد ونه صبوحی بشکند غریبه هم باشد که نشناسیمس هرکارخواست بکند حتی معدنی ببخشد.نه ازش تعریف می کنیم ونه خرابش می کنیم نه مثل آقای عسکری که با اینهمه فعالیت وخدماتش دشمنش می شویم.وبرعلیه اوشعارمی دهیم. ما شورای شهری می خواهیم که کاری به مسائل شهرنداشته باشدپیگیر آینده خود وزمینهایش باشدکه چه طرحی برای زمینهایش بهتراست. تحقیق کنید ببینید چراخیابان اصلی شهرتمام نمی شودوباعث وبانیش کیست که با وجود اعتبارلازم نمیتوان کاری کرد. مهندس تشکری که هرچقدراز زحمات وخون دل خوردنها وپیگیرهایش بگویم کم گفته ام.خودم بارهاشاهدپیگیرهای ایشان درمسائل مختلف بوده ام.مردم بخدا با چند دستگی اوضاع خرابتر می شود اگرهمه همدل وهمصدا باشیم به مقصود می رسیم نه با تفرقه که کاربدخواهان است ضمنا از بزرگترهای شهرهم میخواهم بزرگتری کنندودست فرزندانمان رادردست هم بگذارند.

به امید بافقی آباد
محمدرضارضایی بافقی

۴۸ نظر

 1. پیر دانای همدان می‌گه:

  جناب اقای رضایی بهتر از راجع به افرادی که از انها اطلاعات دقیق ندارید تعریف و تمجید نکنید چه زنده چه مرده
  بازش نمی کنم شما برو مطلب علمی بنویس دستت درد نکنه و تشکر

 2. بافقی می‌گه:

  ای باباآقای ح.ت بادروغ کارگران رافریب داده وازطرف دیگربرعلیه امام جمعه وفرماندارومقامات دیگرصحبت کردن عجبادارد

 3. علی می‌گه:

  خوب گفتی آقای رضایی به امید روزی که در بافق تضاد فکر ی وکج سلیقه ای نباشد

 4. ولی الله می‌گه:

  حرف دلمان را گفتید.ممنون

 5. رنجبر می‌گه:

  گل گفتی و گل گفتی مثل یه بلبل گفتی جواب عالی دادی غنچه بودی شکفتی

 6. مجید می‌گه:

  درست میگی اقای رضایی!به اسم و مدرک و سمت مسئولین کاری ندارم؛ مسئولین باید باهم باشن و پشت هم و خالی نکنن مردم هم پشیتبان مسئولین اینجوری میشه ابرو خریدو مشکلات رو حل کرد و شهر رو به جایی رسوند..! انشاا…

 7. مجید می‌گه:

  راستی دقت کردی برعکس فیلمهای خارجی که توش یه قهرمان میسازن که با خلافکارا و مشکلات شهر مبارزه کنه و همیشه هم پیروز میشه مثل بتمن،سوپرمن و مردعنکبوتی،،،ولی ما مردمان بافق دنبال یه مسئول میگردیم که مشکلات شهر رو بندازیم گردنش واز سمتش برش داریم مثل دهستانی،عباس یزدانی،جواد عسکری وحتمأ در آینده حسن تشکری!؟؟؟؟!

 8. فدایی ولایت می‌گه:

  هنگامی که مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای نامه ای برای لغو خصوصی سازی صادر نکردند یعنی ایشان با خصوصی سازی سنگ آهن موافقند.پس من به عنوان یک سرباز کوچک ولایت از اداره ی اطلاعات می خواهم تا تمام افرادی که در اعتصاب اخیر نقش داشتند را دستگیر نمایند و به شدیدترین وجه با آنها برخورد نمایند تا درسی برای سایر فتنه گران باشد.
  مرگ بر ضد ولایت فقیه

 9. امیر عباس می‌گه:

  موسی وعیس کجا هستند منتظر نظرشون هستیم

 10. داود می‌گه:

  آقای رضایی دست بردار هیچ فرقی بین دهستانی-عسکری-یاراحمدی و … وجود ندارد.
  چرا یک حکومت باید به خاطر اعتصاب مردم یک شهر را مجازات نموده و از توسعه ی شهر جلوگیری کند.
  اکثر شهر خواهان آزادی کارگران و لغو کامل خصوصی سازی اند
  افرادی که خواهان خصوصی سازی اند انگشت شمارند و توان رویارویی با مردم را ندارند.اگر توانی داشتند می توانستند معدن را استارت بزنند و اعتصاب را بشکنند.

 11. یک نفر می‌گه:

  مشکل مردم خصوصی سازی نیست؛مشکل مردم نحوه ی خصوصی سازیست.مطمئنأ رهبر عزیز هم به این نحوه خصوصی سازی خشنود نیستند!؟

 12. شمس الديني می‌گه:

  سلام ، آقای فدایی ولایت ، شما فدایی ولایت نیستی ، اگر بودید متن رو اینجور نمی نوشتی(هنگامی که مقام معظم رهبری نامه ای برای لغو خصوصی سازی صادر نکردند یعنی ایشان با خصوصی سازی سنگ آهن موافقند)نمی توان اینچنین نتیجه گیری کرد و مردم ولایی بافق را در مقابل مقام عظمای ولایت قرار داد..

 13. فدای ولایت(سرباز ولایت) می‌گه:

  آقای شمس الدینی حتما شما فدایی ولایت هستید!!!!.اگر رسانه های خارجی را نگاه کنید متوجه می شوید که چگونه با بهره گیری از اعتصاب با بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی موج راه انداختند.
  آقای یاراحمدی دوسال پیش به امام خامنه ای نامه نوشت.اعضای شورای شهر نیز تلاش کردند تا از دفتر ایشان نامه ای بر لغو خصوصی سازی بگیرند ولی موفق نشدند.
  عدم صدور نامه نشان می دهد که امام خامنه ای با نحوه ی واگذاری سنگ آهن موافق هستند.پس مردم بافق نیز باید با طرد عوامل فتنه و اغتشاش گران ،آنها را به دست اطلاعات بسپارند .نیروهای اطلاعات نیز باید با شدید ترین شکل ممکن این افراد را به سزای اعمال خود برسانند تا دیگر فردی جرات نکند برای رسانه های بیگانه سوژه بیافریند.

 14. فدای ولایت(سرباز ولایت) می‌گه:

  آقای شمس الدینی اگر من فدایی ولایت نیستم پس حتما شما فدایی ولایت هستید.اگر رسانه های خارجی را نگاه کنید متوجه می شوید که چگونه با بهره گیری از اعتصاب بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی موج راه انداختند.
  آقای یاراحمدی دوسال پیش به امام خامنه ای نامه نوشت.اعضای شورای شهر نیز تلاش کردند تا از دفتر ایشان نامه ای بر ای لغو خصوصی سازی بگیرند ولی موفق نشدند.
  عدم صدور نامه نشان می دهد که امام خامنه ای با نحوه ی واگذاری سنگ آهن موافق هستند.پس مردم بافق نیز باید با طرد عوامل فتنه و اغتشاش گران ،آنها را به دست اطلاعات بسپارند .نیروهای اطلاعات نیز باید با شدید ترین شکل ممکن این افراد را به سزای اعمال خود برسانند تا دیگر فردی جرات نکند برای رسانه های بیگانه سوژه بیافریند.

 15. دلزده می‌گه:

  اقای سرباز ولایت ولایت لطفا بفرماید که مردم چگونه حقی که از دست دادن رو بگیرن؟؟ چرا از مسولین انتقاد نمیکنین که گذاشتن کار به اینجا بکشه و شبکه های ماهواره ای سواستفاده کنن؟؟

 16. بافقی می‌گه:

  فدایی شما چه می دونید کارگران چگونه زحمت می کشند و همه زندگیشان معدن است و صدات از جای گرم بلند میشه همواره ما حمایت قاطع از شورای شهر و سایر مردم را اعلام می کنیم

 17. بیط می‌گه:

  آقای فدایی ولایت بهتراست اولا شما بدون بررسی نظر …ندی بعد هم مسئولین یه تلنگری به خودشون بزنن یه همتی بکنن اگه پنجاه سال دست بافق عقب افتاده بسه .چه سری داره که این شهربااینهمه معادن باید همیشه این وضعشون باشه شما خودت هم میدونی که حق بافق تابحال چپاول کردن این مسئولینی که ازمالیات کارگران واز زحمت کشی کارگران
  یاجیب ملت حقوق میگیرند و عگضاینکه کاری نمیکنند

 18. حسین می‌گه:

  اقای فدایی ولایت ما از حق شهر و فرزندانمان دفاع می کنیم چه شما خوشت بیاید چه نیاید همه هم مطیع فرمان رهبری بزرگوار هستیم.شما سری به سایت خصوصی سازی بزن ببین میان دستورات اقا در مورد خصوصی سازی با انچه اقایان در حال انجامش هستند زمین تا اسمان تفاوت وجود دارد .گور پدر رسانه های خارجی.مگر ما باید به خاطر رسانه های خارجی از حق خود بگذریم .شما که فدایی ولایت هستی را چه کار به رسانه های خارجی.مردم بافق با حضور در تمامی صحنه ها در پیروی از مقام معظم رهبری مثال زدنی هستند به کوری چشم دشمنان ولایت..شما چرا درباره فرمایشات رهبری در مورد مبارزه با فساد نگران نیستی؟مگر این همه بی عدالتی در همین سنگ اهن را نمی بینی که عده ای با سوءاستفاده از مقام خود بیت المال را مال شخصی خود می دانند.برو چشمانت را باز کن و برای اداره اطلاعات تعیین تکلیف نکن اقای فدایی ولایت!!!!!!!!

 19. محمدرضا می‌گه:

  حرف حساب جواب نداره.آقای رضایی خوب گفتی تامانتونیم خودمون راتحمل کنیم همین آش است وهمین کاسه

 20. فدایی ولایت(سرباز ولایت) می‌گه:

  آقای حسین کامنت شماره ۱۸
  اگر کسی به ولایت فقیه التزام عملی داشته باشد باید در همه ی زمینه ها به گونه ای عمل کند تا دشمنان اسلام نتوانند علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی هجمه بیاورند.مسئولین نیز مطابق با قانون امر خصوصی سازی که خواست امام خامنه ای است را انجام می دهند.اگر آنچه مسئولین انجام می دهند بر خلاف دستورات آقا بود ایشان نامه ای صادر می کردند و خصوصی سازی را لغو و یا حداقل متوقف می نمودند.اینکه علارغم تلاشهای آقای یاراحمدی و شورای شهر نامه ای و یا دستوری از طرف امام خامنه ای صادر نشده است ،پس خصوصی سازی مطابق با قانون است و باید انجام شود.
  اگر شما با نظام اسلامی آشنایی کامل داشته باشید باید بدانید ،زمانی که خواست آقا خصوصی سازی باشد هیچ کس نمی تواند بر خلاف آن عمل کند.پس افرادی که مخل امنیت شهر هستند باید دستگیر و محاکمه گردند.
  اما بی عدالتی در نظام مقدس جمهوری اسلامی معنا ندارد.بی عدالتی در کشورهای مستکبر مثل آمریکا وجود دارد.مسئولین ما مطابق با قانون و فرمایشات امام خامنه ای عمل می کنند.فساد در کشور ما به خاطر وجود نائب امام زمان نزدیک به صفر است.انتقاد در این زمینه وارد نیست.

 21. خخخخخخخ می‌گه:

  خوشم میاد که در همه زمینه ای نظر می دهی

 22. شمس الديني می‌گه:

  اگر ما از هیاهوی رسانه های معاند نظام مقدس جمهوری اسلامی بخواهیم در ایران امور بحق را انجام ندهیم ، باید فتنه گران سال ۸۸که به نظام، حضرت امام(ره)وحتی به سالارشهیدان ، در روز عاشورا ،بی شرمانه اهانت کردند،شعار نه غزه و نه لبنان سر دادندرا آزاد بگذاریم و یا حکم اعدام برای مفسدین فی الارض و غیره…اجرا نشود .مردم شریف شهرستان بافق با خصوصی سازی و اجرای قانون اساسی مخالف نیستند.بلکه حق شهرستان را از این خصوصی سازی می خواهند ،اجرای طرح های جوار معدنی را می خواهند، تضمین اشتغال پایدار و مطمئن را می خواهند.متاسفانه در این جریانات اعتصاب ،جو غبار آلود بوده و برای همه این سوال است که حقیقت اصلی چیست؟ولی به نظر بنده حقیر حقیقت بالاخره روزی آشکار می شود ، اما انچه که امروز درد آور است مقابل هم قرار گرفتن مسئولین شهر و شکستن حرمت هاست، واز سوی دیگر بهره برداری مغرضانه دشمنان داخلی و خارجی است ، که پایان آن متاسفانه دزدیده شدن لحاف ملا ست.بیایید هر حرفی را سریعا” نپذیریم و باعث شایعه هم نشویم .انشالله خدایا عاقبت همه ما را ختم به خیر کن.وسرباز خوبی برای ولایت باشیم

 23. امیر حسین می‌گه:

  آقای فدایی ولایت تو فدایی ولایت نیستی رهبر همیشه گفته جلوی حرف زور بایستید نه اینکه مثل تو وطن فروش باشیم باید بدانی سنگ آهن حق ما بافقی هاست

 24. امیر حسین می‌گه:

  پس آقای فدایی دهنت را ببند ونظرنده

 25. شمس می‌گه:

  گفت: مدعیان اصلاحات پشت سر هم اعتراض می‌کنند که چرا وزارت کشور، فرمانداران و استانداران قبلی را عوض نمی‌کند؟!
  گفتم: ولی وزیر کشور اعلام کرده که ۸۰ درصد فرمانداران را عوض کرده و احتمالا مشغول تعویض بقیه نیز هست!
  گفت: پس این مدعیان اصلاحات دیگر چه می‌خواهند؟!
  گفتم: چه عرض کنم؟! یارو خسته و کوفته وارد خانه شد و به همسرش گفت؛ غذا را بیاور که خیلی گرسنه‌ام. همسرش قابلمه غذا را سر سفره آورد و یارو با ولع می‌خورد و غرغر هم می‌کرد. همسرش پرسید؛ چی شده؟ چرا غر می‌زنی؟ غذا خوب نیست؟ و یارو گفت؛ غذا خوبه ولی نفرات پای سفره زیاده. همسرش گفت؛ ولی فقط من هستم و قابلمه و تو! و یارو گفت؛ بهتر آن بود که من باشم و قابلمه!

 26. مهدی می‌گه:

  مامدیرعاملی می خواهیم که کاری باشهرنداشته باشد نه آبی بیاورد ونه صبوحی بشکند:
  فقط میخواستم غلط نگارشی را تذکر بدهم :
  سبویی صحیح است نه صبوحی

 27. احمد می‌گه:

  قصد نظر داشتن نداشتم حتی اینترنتم هم قطع بود و بصورت افلاین داشتم مطالب را میخوندم که این نظر فدایی ولایت خیلی بهم زور آورد .اول که فهمیدم از دشمنان سرسخت ولی فقیهه چون ۱- هرکی را میخواهی خراب کنی ازش بد دفاع کن ۲-درسریال امام علی (ع)ولید میگفت تا این ابلهان هستنداز علی چه باک است ۳- مگه وظیفه اداره اطلاعات چیه که با شدیدترین وضع با این افراد برخورد کنه ؟۴- اینکه آقای خامنه ای گفتند معادن جزو انفال است ونباید توسط عده ای خرید و فروش بشه دیگه چه نامه ای باید بدن ؟پس توکه چیزی نمیدونی دیگران را خراب نکن اگه چیزی ننویسی میگن لالی

 28. پیر دانای همدان می‌گه:

  عزیزم
  شما بهتر است بروید مطالب علمی بنویسید
  تا سیاسی و تفسیر های ان چنانی
  ببخشید .

 29. شمس الديني می‌گه:

  کامنت ۲۰ خواهشا” اسم فدایی ولایت را از رو کامنت ها بردارید، آخه(اما بی عدالتی در نظام مقدس جمهوری اسلامی معنا ندارد.بی عدالتی در کشورهای مستکبر مثل آمریکا وجود دارد.مسئولین ما مطابق با قانون و فرمایشات امام خامنه ای عمل می کنند)درسته که بی عدالتی نباید باشه ولی الان که هست !بعضی از مسئولین اگر پیرو مقام معظم رهبری بودند ومطابق قانون اساسی عمل می کردند مشکلی نبود که ! فدایی داری یا بازیگری می کنی یا بد برداشت کردی ، بیشتر می خوره یازیگری!

  • فدای ولایت می‌گه:

   شما بازیگری که حرفهای غیر منطقی می زنی.
   بنده با دلیل می گویم که خصوصی سازی طبق فرمایشات مقام معظم رهبری صورت گرفته است.نحوه ی خصوصی سازی هم شفاف و قانونی بوده است.
   حرفهای شما دارای تضاد است زیرا از یک طرف دم از ولایت مداری می زنی و از طرف دیگر حرف آقا را زمین می گذاری و مخالف خصوصی سازی هستی.
   امثال شما قصد تخریب مقام معظم رهبری را دارند.شما از همان باندی هستید که ابتدا نامه جعل می کنید تا مردم را نسبت به نظام بدبین کنید و بعد دم از ولایت می زنید.
   در ضمن بنده به صورت نسبی و در مقایسه با آمریکا گفتم فساد در کشور ما نزدیک به صفر است.آیا شما این حرف را قبول ندارید؟یعنی در نظام ما فساد بیشتر از کشورهای استکباری است؟
   مسئولین هم در حال اجرای دستورات مقام معظم رهبری برای خصوصی سازی هستند.زمانی که دستورات آقا را اجرا می کنند می گویید خلاف کرده اند.زمانی که اجرا نمی کنند می گویید ضد ولایت هستند.
   خصوصی سازی و نحوه ی آن مورد تایید امام خامنه ایست چه شما بخواهید و چه نخواهید.
   در ضمن شما چه کاره ای از من می خواهی اسم فدایی ولایت را حذف کنم.شما کوته فکر هستی و امثال شما باعث انحراف مردم بافق شدند و آنها را در مقابل خواست امام خامنه ای و نظام قرار دادند.
   خواهشا نظر منشر شود تا آقای شمس الدینی بدانند که ما بصیرت کافی داریم

 30. فدایی ولایت (دلسوز ولایت) می‌گه:

  من نیز با بخشی از گفته های آقای شمس الدینی موافقم.ما نباید به خاطر هیاهوی رسانه های بیگانه از انجام اعمالی که اقتدار نظام اسلامی را نشان می دهد باکی داشته باشیم.ما در اجرای احکام اسلامی کوتاه نمی آییم.مثلا حکم اعدام و سنگسار را اجرا می کنیم و به جنجالهای رسانه های بیگانه توجهی نمی کنیم.اعضای فتنه را دستگیر و مجازات می کنیم.ترسی نداریم ،این افراد که حقیقتا مفسد فی الارض هستند را اعدام کنیم.در مورد فتنه گران بافق و آشوب گران این خطه نیز به هیاهوی رسانه های بیگانه نباید توجه کرد وباید این افراد را مجازات نمود.بحث ما بر سر این موارد نیست.من شما را دعوت می کنم که به موارد زیر توجه کنید :
  ۱-آقای یاراحمدی به امام خامنه ای نامه نوشتند و قضیه ی خصوصی سازی را با ایشان در میان گذاشتند.
  ۲-اعضای شورای شهر و کارگروه بارها به سفر پرداختند و مسئولین دفتر امام خامنه ای را در جریان خصوصی سازی قرار دادند.آقای تشکری ابتدا ادعا نمودند که امام خامنه ای نامه ای برای لغو خصوصی صادر کرده است ولی این ادعا کذب محض بود.
  با این اوصاف امام خامنه ای در جریان خصوصی سازی به طور کامل هستند .فرآیند و نحوه ی خصوصی سازی نیز مورد قبول ایشان است.زیرا اگر تخلف آشکاری صورت گرفته بود،حتما با خاطیان برخورد می شد.
  حال رسانه های بیگانه قصد دارند تا با دمیدن به آتش اعتصابات ،دفتر امام خامنه ای را مجبور نمایند که نامه ای برای لغو یا توقف خصوصی سازی منتشر نماید.پس از صادر شدن این نامه رسانه های بیگانه در بوق و کرنا می کنند که امام خامنه ای کوتاه آمدند.
  پس بحث بنده بر این است که این ماجرا در صورتی که کش داده شود به اصل بنیادین نظام مقدس جمهوری اسلامی ضربه وارد می شود.
  وگرنه بارها رسانه های خارجی برای اعدام فلان شخص جنجال به راه انداختند.ما به این نوع جنجالها عادت داریم و این جنجالها ما در اجرای حکم الهی مصمم می سازد.پس ماجرای اجرای حدود با ماجرای اعتصاب فرق دارد.ما مفسدین فی الارض را اعدام می کنیم و یا حد قطع ید را انجام می دهیم حتی اگر تمام رسانه های جهان و نهادهای بین المللی مخالفت کنند.
  در جواب آقای احمد هم که کامنت گذاشتند باید عرض کنم که ما آبروی خود را برای دفاع از ولایت گذاشته ایم.شما هم که از لفظ آقا به جای امام/آیت الله-برای امام خامنه ای استفاده کردی تکلیفت معلوم است.
  خصوصی سازی کاملا قانونی است و باید اجرا شود.
  نظر بنده برای افزایش بصیرت مردم منتشر شود
  ………………………
  در زمان غیبت ای یاران بصیرت لازم است

  گرچه در هر عصر و هر دوران بصیرت لازم است

  در زمان غربت اسلام ناب و راستین

  مسلمین را در دفاع از آن بصیرت لازم است

  حق و باطل چون بهم آمیخت یا وارونه شد

  بهر تشخیصش به هر انسان بصیرت لازم است

  در هجوم فتنه و امواج طوفان بلا

  تا شناسی نوح کشتیبان بصیرت لازم است

  این نیاز اول هر ذی شعور و عاقل است

  شیعه را البته صد چندان بصیرت لازم است

  بالاخص امروز کز هر موج خیزد فتنه ای

  بر نجات از ورطه طوفان بصیرت لازم است

  بهر حفظ وحدت و دشمن شناسی این زمان

  بیشتر بر مردم ایران بصیرت لازم است

  گرگ‌ها را در لباس میش و باطل جای حق

  تا که بشناسی به هر عنوان بصیرت لازم است

  نوح را فرزند چون نااهل شد از بهر دوست

  طرد او با دشمنان یکسان بصیرت لازم است

  در زمان انتخاب مال و جان یا آرمان

  بهر بگذشتن ز مال و جان بصیرت لازم است

  گرچه یابد عترت و قرآن کنار هم کمال

  در کنار عترت و قرآن بصیرت لازم است

  بعد پیغمبر که امت غافل از حق شد به حق

  تا که این غفلت شود جبران بصیرت لازم است

  سخت باشد امتحان بهر خواص خودپرست

  بر نجات از پنجه شیطان بصیرت لازم است

  حال فعلی چونکه میزان است از قول امام

  در قضاوت با چنین میزان بصیرت لازم است

  عهد بستن با شهیدان کار احساس و عشق

  بهر ماندن بر سر پیمان بصیرت لازم است

  با امید یاری از رهبر، امام المسلمین

  در زمان غیبت ای یاران بصیرت لازم است

 31. علیرضا می‌گه:

  احمد کامنت شماره ۲۷
  درود بر شما، حرف دل ما رو زدی، این آقا احتمالاً از جیره خوار های مدیر عامل هستش و نمیدونه تا با ذلت بیرونش نکنیم از پای نخواهیم نشست

 32. همشهری بافقی می‌گه:

  به نظر من حرفهای فدایی ولایت درسته.وقتی رهبری پس از این سالها نامه ای برای لغو خصوصی سازی صادر نکردند یعنی اینکه ایشان با نحوه ی خصوصی سازی موافقند.بهتره مردم بافق خود را با نظام در نیندازند زیرا نتیجه ی خوبی برای بافق و مردمش نداره.

 33. یه بافقی می‌گه:

  از عزیزانی ک نظر میدهند خواهش میکنم با خوندن نظرات اعصاب خودتونو خرد نکنین بعضیا کارشون خرد کردن اعصاب دیگرانه.اینا در حد ی حرفه از یکی ک معلوم نیست کیه فقط میخام اینو بدونم ک اون فدایی رهبر میخاد اطلاعات همه کارگرا رو بگیره وشاید هم اکثرمردم شهر وهمه رو ب شدت مجازات کنه یعنی رهبر با این کارا موافقن؟
  بعید میدونم.

 34. بصیر می‌گه:

  با سلام
  قابل توجه دوستان عزیزم
  فدایی ولایت،ضد ولایت است
  منافق بودن هم راه و روش داره،اول برو یاد بگیر بعد حرف بزن
  خاک بر سرت که آبروی هرچی منافقی بود بردی

  • فدایی ولایت می‌گه:

   درسته منافق بودن راه و روش داره و من بلد نیستم چون فدایی ولایتم و فدایی ولایت فقط یک راه دارد و آنهم صداقت است.
   خدا رو شکر شما برای آبروی منافقین دل می سوزانید!!!!!!

 35. محمد می‌گه:

  دوستان از این افراد منافق بترسید .افرداددورویی که هرلحظه خودشون رو پشت یک اسم قایم میکنند وحرف میزننداین فدایی ولایت اگر فردا اتفاقی افتاد اسمش عوض میشه ومثلا سرباز امام زمان میشه پس فردامنافق میشه وروز بعدش دوستدارداعش ….شهرکوچکی داریم اگر این بنده خدا خودش رومعرفی میکرد همه میشناختند ومیدونستند حرف حسابش چیه و اصلا ولایت رو قبول داره یا نه.

  • فدایی ولایت می‌گه:

   اگر خودم را معرفی کنم همه ی شما شرمنده می شوید.
   بنده فدایی امام خامنه ای هستم و حاضرم جانم را در راه ایشان تقدیم کنم.
   حرف من حق است و منطقی

 36. الرحمن می‌گه:

  سلام
  درسته که سنگ آهن تا بحال به هیچ درد بافق نخورده
  نه اینکه نخورده باشه , توقع ما بیش از اینا بوده اما حق رو باید گرفت,و گرفتن حق راه داره نه این راهی که عده ای پیش گرفتن
  الآن لحظه ایه که پشت همه باید به هم باشه,اما هممون شدیم مثل عمر
  کار عمر هم بهتر از این نبود
  زیر آب زدن,به هم پشت کردن,پخش کردن شایعه و…
  الان باید با هم باشیم
  به یاد دوره دبستان
  دست در دست هم دهیم به مهر……میهن خویش را کنیم آباد

 37. اشکان می‌گه:

  فدایی می گویدبی عدالتی در نظام مقدس جمهوری اسلامی معنا ندارد.بی عدالتی در کشورهای مستکبر مثل آمریکا وجود دارد.مسئولین ما مطابق با قانون و فرمایشات امام خامنه ای عمل می کنند.فساد در کشور ما به خاطر وجود نائب امام زمان نزدیک به صفر است.انتقاد در این زمینه وارد نیست.
  عزیز جان :چرا اردکان با یک نماینده و ۵ شهر دیگه با یک نماینده ؟ این بی عدالتی نیست؟
  قضیه ۳۰۰۰ ملیاردی چیه؟
  قضیه شهرام جان در کشور چیه؟
  جناب فدایی تو خیلی ارزش داری خودت هم نمیدانی چون شما حداقل یه ۲و۳ قرنی خواب بودی و باید نام واقعی شما را در کتاب گینس ثبت کنند

 38. متین می‌گه:

  فدایی جان تو خوبی بخواب که خیلی خوابت میاد

 39. بافق تنها می‌گه:

  دوستان عزیز به نظر بنده مردم شهرمن باخصوصی سازی ومانند آن مخالف نیستند.باوعدههای سرخرمن که یکی پس ازدیگری برباد رفته مخالفند.ازنداشتن جاده،گاز،بندرخشک ،کارخانه گندله ،کارخانه فولاد،بیمارستان مملو ازپزشک متخصص و…ناراحتند.وگرنه ولایتمدارتر از مردم این شهر در هیچ جای کشور پیدانمی شود.آقای فدایی توفدایی نیستی وگرنه درد مردم شهرت رامی گفتی ویاحداقل علت بازداشت جوانان این شهر رامی خواستی؟

 40. منتقد می‌گه:

  آقای فدایی ولایت
  سلام
  محترمانه می گویم سکوت شما ولایی تر است از سخن شما.
  اگر دکتر یاراحمدی نامه نوشت برای آقا و احتمالا اگر ایشان رویت کرده باشند همان زمان اثر خودش را در ملغی شدن مزایده کزایی سنگ آهن توسط آقای خدامراد احمدی رییس ایمیدرو گذاشت و خداوند یک ماه بعد او را به دست قوه قضاییه سپرد.
  ولی جهت تنویر افکار عمومی عرض می کنم آقا معمولا در مسائل اجرایی قوا به این راحتی وارد نمی شوند اما در عوض یکی از انتظارات مقام معظم رهبری از جوانان ایجاد گفتمان و مطالبه گری در فضای جامعه و دانشگاه است که در ابتدا با اصطلاح امربه معروف و نهی از منکر بیان کردند و در اواخر دهه ی ۷۰ واژه ی مطالبه گری را مطرح کردند.
  خوب تکلیف چیست؟ خوب طبیعتا بحث انفال معدنی و اخذ خمس مرتبط با آن با ایجاد گفتمان و مطالبه گری محقق می شود نه با روش های دیگر و لذا انتصاب هر گفته ای و ایجاد توقع از مقام ولایت و یا تحلیل نادرست از برداشت های شخصی مثل آنچه در بالا مطرح شد نا درست است. یا حق

 41. مهدوی می‌گه:

  دوستان خودتان را ناراحت نکنید با پیگیری هائی که شده و از طریق آی پی ، این مثلا فدائی ولایت را شناسائی کردیم و بقول خودش اگر معرفی شود همه باید شرمند شویم که در فضائی نفس می کشیم که این قبیل انسانهای تصفیه شده معلوم الحال و نان به نرخ روز خور زندگی میکنند و این شخص حقیر اخراجی باید هم از خصوصی سازی دفاع کنه چون از آنچه حقش نیست در حال حاضر دارد استفاده میکند .
  و اما ولایت ، شأن ولایت بالاتر و والاتر از اینست که این قبیل انسانهای بیسواد در مورد آن نظر بدهند و هر کس با کمتربن اطلاعات در مورد ولایت فقیه میفهمد که آنچه از تعریف این مردک حقیر بر می آید در مورد دستگاههای مخوف اطلاعاتی موساد و غیره صادق است و ولایت طیبه فقیه مبرای از اینگونه اتهامات است و بنای ولایت در تقابل با حتی بدیها ، رأفت اسلامی است و ارشاد و هدایت انسانها و لا غیر ، ثانیاً اطلاعات ( سربازان گمنام امام زمان(عج) ) بهترین ، رؤف ترین ، بصیر ترین و عزیز ترین فرزندان نظام و رهبری هستند که این شخص معلوم الحال رفتار آنان را شبیه گروههای تروریستی و خشونت طلب تعریف نموده است .
  و کلام آخر اینکه ، جناب فدائی گفته اند اگر خودشان را معرفی کنند ما شرمنده میشویم و لذا عرض میکنم ما قصد داریم شرمنده شویم پس بفرمایید خودتان را معرفی کنید ! و الا ما مجبور می شویم تو پادوی حقیر و بی مصرف را معرفی کنیم تا بیش از این از نام ولایت معظمه فقیه و سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) سودجوئی نکنی !
  و اما در مورد جناب آقای دکتر یار احمدی عزیز هم بهتر است اخبار را مرور کنی تا بفهمی ایشان چه جایگاهی در پیشگاه مقام معظم رهبری و دفتر معظم له دارند .

 42. غریبه می‌گه:

  جناب فدایی ولایت
  اقا هرگز از دست دشمنانش ضربه نمیخوره چون خیلی قوی و اگاه به مسایل میباشند و از طرفی دشمنان خارجی خود را خوب میشناسند
  تمام ضربه و غصه ای که میخورند از دوستان و امثال شما میباشد که بقول اشکان چند هزار سالی که خوابی
  چشمت هم که درست نمیبینه
  مردم ولایت مدار وظیفه دارن در تمام مراحل از ولایت پشتیبانی کنن امروز این پشتیبانی با حضور در صحنه و افشایی خائنین به ولایت است که با چپاول ثروت شهر بافق میخواهند آقا را برنجانند
  قدیمی گفته حرف راست رو از دشمنت بشنو
  رسانه خارجی اگر حرفی زده مردم که تنها مقصر نیستند مسولین اگه درست عملل کنن مردم نیازی به اینچنین حرکاتی ندارن

 43. علی می‌گه:

  سلام عزیزان همشهری ما مردم بافق نیاز به دشمن نداریم چون بهترین دشمن خودمان اعمال خودمانه به قول برادر عزیزمان رضائی فقط میتنونیم ضربه به همشهریهای خودمون بزنیم ولبه خالی لیوان را ببینیم به نظر شما مشکل اساسی حضور اقای عسکری هست ؟بخدا صد درصد در اشتباهید بیائید به خود ائیم وبخاطر فرزندانمان هم که شده در اعمالم تفکر بیشتری بکنیم که قطعا تغییری در این رفتار خواهیم داد

 44. امین می‌گه:

  من از اقای عسکری درخواست دارم کارهای که در این چند ساله در زمان مسئولیت ایشان انجام شده یکبار دیگه بخاطر اگاهی بعضی اقایان انتشار بدهند شاید وجدان انها حرکتی بکند اینجانب از نزدیک این خدمات رادیده ام انشا…انها هم ببینند ومردم بافق بفهمند که یقیناتا بحال فهمیدن کی خدمت میکنه