پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۸:۱۷ قبل از ظهر

مراسم تجلیل از کارمندان نمونه شهرداری بافق برگزار شد

کد خبر: 47608
تعداد بازدیدکننده: 153
تاریخ: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳

به گزارش بافق فردا

به نقل از روابط عمومی شهرداری بافق

شهردار بافق در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت،گفت: انتخاب کارمند نمونه باید بر اساس معیارهای مشخص و به نحوی انجام شود که انگیزه و تلاش کارمندان را در انجام وظایف محوله و خدمت به مردم افزایش دهد.
رحمت ا… عفتی با قدردانی از تلاش‌های یک سال گذشته همه کارمندان در انجام وظایف و ماموریت ها در راستای خدمت به مردم، افزود: تمام کارمندان خوب و نمونه هستند اما باید یک رقابت سالم برای تبدیل شدن به کارمند نمونه سال و نیز تقویت فرهنگ کار و تلاش در میان آنان ایجاد شود.
وی بر تکمیل پروژه های نیمه تمام تاکید کرد و گفت: باید بکوشیم تا پروژه های نیمه کاره شهرداری به اتمام برسد و طرحهای جدید بر اساس اهمیت و اولویت در دستور کار قرار گیرد.
در این نشست صمیمی، کارمندان مسائل و مشکلات خود را با شهردار بافق در میان گذاشتند.
در پایان آقایان سید علی نوروززاده، حمید رضا زمانی، حبیب ا… زعیمی زاده ،حسین خلیلی ، ناصر خواجه ای و خانم مهندس جعفرزاده به عنوان کارمندان نمونه معرفی و هدایایی به آنها اهدا شد.
سایر کارمندان نیز با لوح سپاس تجلیل شدند.
 

999997

 

 

۲ نظر

  1. حاجی میرزا آقا می‌گه:

    یک سبد گل تقدیم شما باد برادر نوروززاده مبارک باشه

  2. موسی می‌گه:

    ای کاش تعدادی از اعضای شورا شهر که شهره آفاقند را هم تشویق می کردند واز خدمات ارزنده در جهت تامین خوراک رسانه های بیگانه نهایت همکاری را داشتند بعنوان کارمند نمونه یا شورای نمونه معرفی می کردند تا شهرستان های دیگر از آنها الگو بگیرند.