سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۰:۵۵ قبل از ظهر

بازدید مدیر کل دفتر امور بانوان استان یزد از موسسه بانوان نیکوکار بافق

کد خبر: 47643
تعداد بازدیدکننده: 830
تاریخ: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳

به گزارش بافق فردا به نقل از روابط عمومی فرمانداری بافق ، مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در سفر به بافق از موسسه بانوان نیکوکار این شهرستان بازدید کرد .

در این بازدید که معاون فرماندار ، مشاور فرماندار و بخشدار مرکزی مدیر کل دفتر امور بانوان استانداری را همراهی می کردند از فعالیتها و عملکرد این موسسه آشنا شدند.

مدیر موسسه بانوان نیکوکار بافق در این آیین ضمن خیر مقدم با اشاره به فعالیتهای این موسسه گفت: در این موسسه که با همکاری تعدادی از بانوان نیکوکار این شهرستان پایه گذاری شده است در زمینه های فرهنگی ، مشاوره ، آموزش و تهیه امکانات رفاهی ، هزینه تحصیل و … فعالیت می کند.

“ناهید مظفری” افزود : این موسسه در طول ۱۳ سال خدمت خیرخواهانه بیش از ۲۰۰ نفر تامین جهزیه و کمک هزینه ازدواج ، بیش از ۱۵۰۰ ساعت دوره آموزش مهارت زندگی ویژه زوجهای جوان ، برگزاری کلاسهای مهارتهای تحصیلی و رفتاری ویژه دانش آموزان قشر کم درآمد و برگزاری چندین همایش و جشنهای مختلف در مناسبتهای ملی و مذهبی برگزار شده است.

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد در این بازدید ضمن تقدیر از خدمات و فعالیتهای این موسسه نیکوکاری اظهار داشت : استفاده از نیروی جوان و خلاق و بانوان توانمند این شهرستان می تواند بازوی همکاری محکمی در ادامه فعالیتهای این موسسه می باشد.

“هامانه خامسی” با اشاره به هزینه ها و خدمات ارائه شده توسط این موسسه گفت: مشکل این موسسه با کمک موقتی و مقطعی حل نمی شود و باید به دنبال منابع مطمئن و یا افراد متمکن و خیری باشد که متعهد به پشتیبانی از این خیریه شود.

معاون فرماندار بافق در ادامه ضمن تایید صحبتهای مدیر کل امور بانوان استانداری گفت: امیدواریم با توجه به دیدگاه دولت تدبیر و امید راههای تامین بودجه به این موسسه را فراهم خواهیم کرد .

IMG_9730 IMG_9731 IMG_9733

۲ نظر

 1. مسعود می‌گه:

  از بانوان محترم بافق خواهش می کنم خانمهایی که جلوی فرمانداری نشسته اند را متفرق نمایند.
  خصوصی سازی باید طبق قوانین ولایی صورت گیرد و هیچ کس نمی تواند در مقابل خواست نظام قرار بگیرد.
  قرار گرفتن در مقابل خواست امام خامنه ای عواقب خطرناکی برای مردم بافق خواهد داشت.
  صرف حمایت لفظی از مقام عظمای ولایت نمی توان التزام عملی را ثابت کرد.التزام عملی یعنی پذیرش روند ولایی خصوصی سازی.

 2. مظفری می‌گه:

  سلام و عرضادب به شما .در جواب این پیشنهاد عرض کنم بنده شخصا برای دلجویی و هم صحبت با خانمها نزد آنها رفتم و ضمن دعوت به آرامش و برگشت به منازلشون گفتم .تحصن شما مشکلی را حل نخواهد کرد و مطمئن باشید با این کار به مشکلات دامن زده و این وضع طولانی تر خواهد شد .بگذارید کار روال قانونی خودش رو طی کنه و قانون تصمیم میگیره اما متاسفانه نه تنها صحبتای من اثری نداشت بلکه با دشنام آنها و حتی تهدید و حمله روبرو شدم .واقعا که فرماندار بسیار نجیب و سعه صدر داری هست که توهینها و افتراهای این جمع بیمنطق رو تحمل میکنه و هنوز هم پیگیر مطالبات ناحق این جمع هست .من به شخصه بدون اینکه طرفدار فرد خاصی باشم موافق خصوصی شدنم به دلایل مختلف که در نظریات قبل هم گفتم اما در همه موارد مورد انتقاد قرار گرفتم .