یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳:۲۳ بعد از ظهر

افتتاح نمایشگاه توانمندی بانوان کویر در بافق

کد خبر: 47648
تعداد بازدیدکننده: 693
تاریخ: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳

به گزارش بافق فردا به نقل از روابط عمومی فرمانداری بافق ، به مناسبت دهه کرامت نمایشگاه توانمندی بانوان بافق در محل دائمی نمایشگاههای این شهرستان با حضور مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد ، معاون فرماندار و جمعی از مسئولان آغار بکار کرد.

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد با تقدیر از همکاری دستگاه های اجرایی شهرستان بافق در برپایی این نمایشگاه اظهار داشت: برپایی این نمایشگاه ها برای معرفی توانمندی های بانوان ضروری است.

“هامانه خامسی” اجرایچنین برنامه هایی می تواند به ارتقا سطح ارایه خدمات نظام در زمینه هایینظیر تقویت منزلت خانواده، جایگاه اجتماعی زن مسلمان ایرانی و توانمندی هایبانوان کمک می کند ضمن اینکه می تواند الگوی مناسبی برای دیگر شهرها باشد.

مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری بافق در این مراسم ضمن تبریک دهه کرامت هدف از تشکیل این نمایشگاه را معرفی آثار و توانمندی های بانوان در بخش های مختلف عنوان کرد.

ناهید مظفری افزود: این نمایشگاه در ۲۵ غرفه شامل صنایع دستی ، معرق ، پوشاک بانوان ، تابلو فرش و غرفه حجاب و عفاف بر پا شده و به مدت یک هفته برای بازدید عموم دایر است.

IMG_9741 IMG_9742 IMG_9743 IMG_9744 IMG_9746 IMG_9748 IMG_9753 IMG_9760

۸ نظر

 1. ساعت می‌گه:

  مردم بافق با پایان دادن به اعتصاب و طرد خاطیان می توانند اثبات نمایند که ولایت مدار هستند در غیر این صورت التزام عملی آنها به اصل مترقی ولایت فقیه زیر سوال می رود.
  افراد خاطی باید مجازات شوند.
  تحصن روبروی فرمانداری غیرقانونی است.

 2. علی می‌گه:

  ساعت عزیز اصل ۲۷ قانون اساسی رو بخون و بیخود نگران نباش

  • ساعت می‌گه:

   کسانی که در مقابل خصوصی سازی قرار می گیرند در حقیقت با قوانین نظام مشکل دارند.پس با قانون اساسی هم مشکل دارند.نافرمانی مدنی هدفش ضربه زدن به قوانین یک نظام است.
   پس با کسانی که اصل قانون اساسی را قبول ندارند نمی توان مطابق با قانون اساسی رفتار کرد.
   اول برادریت را با نظام ثابت کن یعنی خصوصی سازی که طبق دستورات امام خامنه ای را بپذیر بعد مطابق با قانون باشما برخورد می شود.

 3. عاشق بافق می‌گه:

  ساعت به شما چه…..

 4. ثانیه می‌گه:

  هر ثانیه در بافق علت عقب ماندگی بافق را نشان میدهد…بی غیرتی وطن فروشان…بی تعصبی نامردان…هیهات من از این قـــــــــــوم…

 5. ولایی می‌گه:

  لبیک یا خامنه ای… انشاا…به فرمایشات رهبر توجه کرده و قبل از این که خصوصی سازی انجام گیرد به موارد این منطقه محروم توجه نمایید و بعد از تاسیس کارخانه های جوار معدنی و امکان تامین شغل در آینده….

 6. متعجب!!! می‌گه:

  آقای معاون فرماندار.شما که بومی هستید چگونه حاضرید با این وضع شهر و بزرگترین معدن سنگ فقط به افتتاح خود بپردازید.وای به حال این شهر…
  خداحـــــــــــــــــــــــافظ بــــــــــــــــافق

 7. یه غریبه می‌گه:

  موندم این نظریه هایی که میدید دردی هم دوا میکنه وقتی همه خودشونو به کری و کوری زدند حنجره پاره کردن شماها وشعار دادن واسه شهرتون راه به جایی نمیبره پس عمل کنید نه شعار بدید…………