جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۷:۳۹ قبل از ظهر

پیله ور رفت و گاز به بافق نیامد

کد خبر: 47990
تعداد بازدیدکننده: 92
تاریخ: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳

file_65370

معاون برنامه ریزی و بودجه  استاندار در جلسه تکریم مدیرعامل  سابق و معارفه مدیرکل جدید شرکت گاز استان یزد با اشاره به اینکه شرکت گاز یکی

ازدستکاه های تامین کننده زیرساخت استان است ، به نقش این شرکت در اشتغال استان تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد ” محمدرضا بابایی ” در جلسه تکریم مدیرعامل  سابق و معارفه مدیرکل جدید شرکت گاز استان یزد که  ۲۶ شهریور با حضور مدیر کل شرکت ملی گاز ایران برگزار شد؛ ابتدا با گرامی داشت هفته دفاع مقدس با اشاره به  قضاوت عادلانه در دستگاه ها و قدرشناسی از از مدیران اظهار داشت: کارمندان و مدیران باید روح صادقانه داشته باشند و عملکردشان در دستگاه ها از این شیوه معین می شود .
وی با اشاره به قضاوت عادلانه  بین افراد در محیط کار و اینکه افراد باید در حرف و گفتار خود عادل باشند اظهار داشت: قضاوت ناعادلانه نباید در بین افراد نسبت به دیگران وجود داشته باشد و افرادی که شناخت عمیق دارند به خودشان اجازه نمیدهند تا نسبت به دیگران قضاوت کنند.
بابایی در ادامه با توجه به فرهنگ قدر شناسی و با تاکید بر پاسداشت خدمات صادقانه و مخلصانه مدیرعامل  سابق شرکت گاز استان یزد اشاره کرد و اظهار داشت: پیله ور از خانواده شهداست و ایشان در این سال های خدمت ، مخلصانه تلاش کرد و منشاء خدماتی برای استان بود که باید قدر شناس این مدیر پر تلاش بود.
معاون برنامه ریزی و بودجه  استاندار با اشاره به گزارشات از سوی دستگاه ها به  ارائه  عملکرد شرکت گاز استان اشاره کرد و اظهار داشت: شرکت گاز یکی از ادارات موفق در استان است واین اداره یکی از دستگاه های تامین کننده زیر ساخت های استان می باشد.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه استان یزد جزء استانهای برتر در توسعه کشور شناخته شده است به همت همه دستگاه ها و مدیران  استان در موضوع توسعه اقتصادی،  صنعت و معدن  اشاره کرد و اظهار داشت: در مسائل صنعتی و اقتصادی در کشور جزء استانهای پیشتاز هستیم و به لحاظ رتبه کم بیکاری جزء ۳ استان کشور هستیم.
گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات اقای علیرضا پیله ور تجلیل و تکریم بعمل آمد و آقای منوچهر فلاح به عنوان مدیرکل جدید شرکت گاز استان یزد معارفه شد.