یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۵۳:۵۶ بعد از ظهر

۵هزار کارت الکترونیک شهروندی توزیع می شود

کد خبر: 48494
تعداد بازدیدکننده: 140
تاریخ: ۰۸ مهر ۱۳۹۳

 
شهرداربافق : همزمان با آغاز توزیع نخستین کارت الکترونیکی شهروندی ناوگان حمل و نقل همگانی بافق به سامانه پرداخت الکترونیکی مجهز شد
رحمت الله عفتی با اشاره به تلاش شهرداری برای ارایه خدمات جدید به شهروندان، اظهارکرد: یکی از جدیدترین برنامه های در دست اقدام شهرداری توزیع کارت شهروندی است.
شهردار بافق افزود:  شهرداری در راستای سیاستهای ایجاد شهر الکترونیک طرح تجهیز اتوبوس ها و  مینی بوسهای شهری به کارت الکترونیک شهروندی را آغاز و در مرحله اول این طرح  ۵ هزار کارت توزیع می شود.
وی با اشاره به خدمات گسترده پیش بینی شده برای این کارت، گفت: شهروندان عزیز به تدریج از این کارت در دیگر خدمات شهروندی همانند پرداخت هزینه بازدید از اماکن ورزشی، تاریخی، فرهنگی و موزه ها نیز استفاده می نمایند.
عفتی افزود: از دیگر برنامه های مدنظر بهره از این کارت در برخی پرداخت ها از جمله هزینه پارکینگ های عمومی، بیلط شهر بازی، پرداخت هزینه پارکومتر و غیره است.
وی خاطرنشان کرد:  صرفه جویی در وقت، عدم نیاز به پول خرد و سهولت در پرداخت ها، کاهش مشکلات بهداشتی در پرداخت و دریافت پول و غیره  از برخی امتیازات استفاده از این کارت ها است.  
شهرداربافق گفت: شهروندان عزیز جهت دریافت و شارژ این کارت به دکه روزنامه فروشی واقع در میدان امام زاده عبداالله(ع) و دفتر پیشخوان دولت واقع در میدان ۱۴ معصوم بافق مراجعه نمایند.