شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۳:۴۱ قبل از ظهر

بازدید مدیرکل دفترآمار و اطلاعات استانداری یزد از ستاد سرشماری کشاورزی بافق

کد خبر: 48516
تعداد بازدیدکننده: 201
تاریخ: ۰۸ مهر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ ظهر امروز مدیرکل دفترآمار و اطلاعات و GIS استانداری یزد و هیات همراه از ستاد سرشماری عمومی کشاورزی شهرستان بافق بازدید کرد.

مدیر کل دفتر آمار و اطلاعات استانداری یزد در جمع اعضای ستاد سرشماری کشاورزی شهرستان بافق ارتقاء بهره وری اقتصادی در بخش کشاورزی را یکی از نتایج مهم و برجسته اجرای این طرح دانست و گفت :امیدوارم در این زمینه اعضای ستاد و مردم شریف بافق همکاری لازم را با ماموران سرشماری کشاورزی داشته باشند.

“حمید فخر الدین” در ادامه ضمن گفتگو با ماموران سرشماری از آنان خواست نسبت به حساسیت آمار و اینکه بر اساس آمارگیری صحیح می‌توان به برنامه‌ریزی دقیق کمک کرد، گفت: شما به عنوان ماموران سرشماری عمومی با دقت بیشتری این امر مهم را مدنظر داشته باشید.

معاون فنی و آموزشی ستاد سرشماری عمومی کشاورزی بافق در گزارشی از روند فعالیت این ستاد گفت: همزمان با سراسر کشور کار آماری و اخذ داده ها در ۴ منطقه شهری و ۵ منطقه روستایی شروع شده و ادامه دارد.

“علی اکبر سپندارنیا” افزود: در منطقه شهری بیش از ۱۸۴۰ بلوک و در منطقه روستایی بیش از ۲۶۰ آبادی وجود دارد که توسط ۶ مامور سرشماری می شود.

وی خاطرنشان کرد : طی دو روز سرشماری صورت گرفته توسط ماموران بیش از ۱۰۰ بلوک و آبادی سرشماری شده است.

New1074 New1077 New1084 New1085