یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۰۸:۴۳ بعد از ظهر

آغاز نصب دو هزار علمک گاز در بافق

کد خبر: 48606
تعداد بازدیدکننده: 253
تاریخ: ۰۹ مهر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ مدیرعامل جدید شرکت گاز استان یزد به همراه فرماندار بافق از پروژه گازرسانی به شهرستان بافق بازدید کرد . از روند فعالیت و پیشرفت کار این پروژه مطلع شد .

مدیرعامل جدید شرکت گاز استان یزد ضمن ابراز رضایت از پیشرفت کار پروژه گاز رسانی در بافق عنوان کرد:گازرسانی به بافق از اولویت های کاری ما قرار دارد که تاکنون عملیات خط انتقال به بافق به اتمام رسیده و این خط گاز دار شده است و برای گازرسانی در داخل شهر بافق طراحی ها لازم صورت گرفته که یکی از موارد شامل یک ایستگاه مرکزی (cgs) است که مراحل ساخت به اتمام رسیده و تجهیزات ارسال شده در حال نصب است.

“منوچهر فلاح” در ادامه افزود: پروژه گازرسانی به بافق در مجموع در سه فاز طراحی شده که فاز اول به طول ۵۵ کیلومتر به طور کامل اجرا شده و فاز دوم به طول ۸۰ کیلومتر که در حال حاضر بیش از ۵۰ درصد از فازدوم انجام شده وبرای فاز سوم طراحی آماده شده که بزودی اقدامات اجرایی صورت خواهد گرفت.

مدیر عامل شرکت گاز استان از آغاز نصب علمک ها تا دو هفته آینده در بافق خبرداد و اظهار داشت: کار نصب دو هزار علمک گاز در بافق به زودی آغاز می شود و مناطقی که در آن شبکه اجرا شده مانند مبارکه ، آهنشهر،شهرک مناجات و ولیعصر(عج) به زودی پس از تعیین محل مورد نظر برای نصب علمک ها شهروندان میتوانند کار لوله کشی داخل منازل خود را آغاز کنند.

وی همچنین در رابطه با لوله کشی گاز منازل شهروندان افزود: ما با سازمان نظام مهندسی هماهنگ خواهیم کرد تا تعدادی از شرکت هایی که کار لوله کشی داخل منازل را انجام می دهند معرفی کنند تا کار آغاز شود.

فلاح در پایان اظهار امیدواری کرد که خوشبختانه در مجموع زیر ساخت های مناسبی برای بافق فراهم شده و شهرستان بافق با وجود سه فار اجرایی

از پیشرفت خوبی برخوردار است وتا دو ماه آینده دو فاز کامل خواهیم داشت.

New0703 New0709 New0711 New0731

۱ نظر

  1. احمد برزگری می‌گه:

    متشکریم